Банята-21 тема

  • 85 400
  • 743
  •   1
Отговори
# 195
  • sofia
  • Мнения: 8 953
Не знам за твоите домашни, но след моите почти винаги следи от паста за зъби пода, както и почти след всяко миене на ръцете има вода по пода.....та душовото пространство изобщо не е единственото място, където се плиска вода....поне у нас.

# 196
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 173
Ние сме с изцяло тъмна баня и мен ме предупреждаваха,че щяло да има пръски и да се 'захлупи' помещението,но те уверявам,че по никакъв начин не изглежда тъмно,напротив-много уютно си е и няма типичната за помещението студенина на санитарно такова.  Peace Всичко ще е ок,не се притеснявай.  Hug

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Благодаря ви! Hug Hug Hug

Ще пусна снимки като мога,че довечера ще е великото местене и... Whistling


Pupitka,
Скрит текст:
май си писала,ама пак да те питам твоята душ кабина матова ли беше?С какво я почистваш?

# 198
  • Мнения: 3 191
Някой от вас сменял ли е ръкохватка на смесителя на душ-панел? Чудя се целият панел ли трябва да изхвърля или може само смесителят или някаква част от него ooooh!

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 11:59 от foxy-the infant prodigy

# 199
  • София
  • Мнения: 1 744
Да. Където има етикет за топла и студена вода под него с шестограм се развива ръкохватката. След това има една лъскава гайка. Развивате и  нея. Вадите пластмасовата част и в желазарията за 5лв ще си купите нова.

# 200
  • Мнения: 133
Благодаря за отговорите, за вратата - външна е, турска, около 500 лв. и беше цената, но довечера ще проверя точно на коя фирма е, че вече всичко ми е объркано. Blush
И нашата баня е с кафяв под, въобще не "захлупва" помещението, напротив. И според мен повече си личат пръски от паста и сапун, но това все пак е баня, не музей. Почиствам един път седмично и това е. Hug

# 201
  • Мнения: 3 191
Да. Където има етикет за топла и студена вода под него с шестограм се развива ръкохватката. След това има една лъскава гайка. Развивате и  нея. Вадите пластмасовата част и в желазарията за 5лв ще си купите нова.


Пропуснах да кажа, че става въпрос за едноръкохватков смесител. Ето така изглежда душ-панела, и ръкохватката се счупи, т.к е от пластмаса:

# 202
  • София
  • Мнения: 1 641
Момичета можете ли да препоръчате фирма, която ще дойде, ще види банята, ще ми предложи проект не само за плочките, но и ще организира функционално банята?
Искам някой да поеме всичко. Ние ремонтирахме преди 3 години, но не съм доволна от резултата.

# 203
  • София
  • Мнения: 2 521
Момичета можете ли да препоръчате фирма, която ще дойде, ще види банята, ще ми предложи проект не само за плочките, но и ще организира функционално банята?
Искам някой да поеме всичко. Ние ремонтирахме преди 3 години, но не съм доволна от резултата.

В момента точно с това се занимавам и аз. В магазин "Екстра баня" правят проекти по нарисувана от теб схема на помещението и евентуално желано от теб разположение, или те ти предлагат такова, но задаваш местата на водата и канала и дали може да се местят. Имаш право да посочиш два вида плочки, с които да бъде проекта. Цената е 50 лв и тази сума се приспада после от нещата, които ще купиш в този магазин. До 3 работни дни ми изпратиха проекта на имейла.

# 204
  • София
  • Мнения: 1 744
Момичета можете ли да препоръчате фирма, която ще дойде, ще види банята, ще ми предложи проект не само за плочките, но и ще организира функционално банята?
Искам някой да поеме всичко. Ние ремонтирахме преди 3 години, но не съм доволна от резултата.
Баня Нео тел 0893593775 Ясен

# 205
  • София
  • Мнения: 1 641
Ами аз такъв проект правих и преди 3 години и реално пак си избирах сама плочките и кое къде да стой, но реално се оказва, че това не е най-удачното усвояване на помещението - първо плочките бяха подходящи за по-голямо и по-светло помещение, което на макета не си личи, второ явно не бяхме добре преценили кое къде да сложим, а всичко може да се мести преди да се сложат плочките и съответно банята не е това което може да е.
Искам някой да види на живо помещението, да прецени стила на жилището, да прецени размерите, осветлението и да вземе всички решение, аз само да видя модел и да одобря.
Помещението е малко, има и е много важно какво осветление ще се постави, какви плочки и кое къде ще се разположи защото има и чупки.
п.п. искам и да ми реализират проекта.

# 206
  • Мнения: 1 479
Здравейте, майстори и майсторки. С ММ спорим по един въпрос относно вентилаторите. Според него в баня с прозорец вентилатор не се слага, защото няма как зимата да не влиза студено от него. Според мен точно през зимата не може да се къпеш на отворен прозорец или има риск от замръзване на водата ако проветрваш дълго или го забравиш отворен. Аз искам и вентилатор. Как е правилно? С или без?

# 207
  • Мнения: 2 559
Ние сме с прозорец, който целогодишно е отворен.  Crazy

# 208
  • Мнения: 1 479
Благодаря, desex   bouquet.А когато сняг забръска? Wink Не се ли охлажда много?

# 209
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Ами аз такъв проект правих и преди 3 години и реално пак си избирах сама плочките и кое къде да стой, но реално се оказва, че това не е най-удачното усвояване на помещението - първо плочките бяха подходящи за по-голямо и по-светло помещение, което на макета не си личи, второ явно не бяхме добре преценили кое къде да сложим, а всичко може да се мести преди да се сложат плочките и съответно банята не е това което може да е.
Искам някой да види на живо помещението, да прецени стила на жилището, да прецени размерите, осветлението и да вземе всички решение, аз само да видя модел и да одобря.
Помещението е малко, има и е много важно какво осветление ще се постави, какви плочки и кое къде ще се разположи защото има и чупки.
п.п. искам и да ми реализират проекта.

Трябва ти интериорен дизайнер в такъв случай. Можеш да го наемеш само за банята, трудът му ще се калкулира на квадратен метър.

Общи условия

Активация на акаунт