Банята-21 тема

  • 85 355
  • 743
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 558
Благодаря, desex   bouquet.А когато сняг забръска? Wink Не се ли охлажда много?
Ами не много, но ние сме с парно и е топло навсякъде.  Peace

# 211
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
Ние в апартамента на майка ми сме от край време с целогодишно отворен прозорец-къпеш се на затворено и преди да излезеш го отваряш.Никакъв проблем.  Peace

# 212
  • Мнения: 5 160
gadamer, за 3 кв.м едва ли ще дойде.
И ще взема на час по -скоро Simple Smile

 Frozy , явно не си попаднала на верния проектант.
Ако ще правиш същото помещение - вече имаш идеи кое къде и защо.

# 213
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 353
Не знам, моят опит до момента е за цена на кв.м, но пък става дума за работа върху цялата жилищна площ. Една приятелка иска да наеме дизайнер само за една стая, но все още нищо не е направила по въпроса.

Магазините за плочки предлагата услугата проект на баня, ако закупиш плочки от тях, но съм виждала проектите им и изобщо не ми харесват. Скучни, в един стил, задължително по някой вертикален фриз с цветя или нещо подобно, програмите, които използват също не са особено добри, освен това не са ВИК специалисти и не съобразяват добре кое къде да бъде. Те искат ти да им занесеш размери и маркиране на тоалетната, кранове  и т.н, а пък те ти лепват едни плочки. А дизайнерът всъщност прави цялостна преценка на помещението, размества всичко, ако се налага, прави чертеж къде да има гипскартон например, къде да са крановете, предварително се обсъжда какво ще е осветлението, вратата, стилът, санитарията, от къде ще бъдат купени и т.н.  Frozy ако имаш идея какво искаш и нищо няма да бъде местено и прекроявано, тогава такъв проектант ще ти свърши работа. Ако искаш нещо друго, но не можеш сама да прецениш, по-добре интериорен дизайнер. Все ще се намери човек, който да се разкара за една баня. Аз лично съм изключително доволна, че ползвах дизайнер, защото прекрои банята тотално. Аз нямаше да се сетя сама.

# 214
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние в апартамента на майка ми сме от край време с целогодишно отворен прозорец-къпеш се на затворено и преди да излезеш го отваряш.Никакъв проблем.  Peace

И ние сме така, мислехме да слагаме вентилатор, но се отказахме и правилно, няма смисъл. А и зимата изсъхва доста по-бързо.

# 215
  • София
  • Мнения: 2 521
За 3-4 кв.м баня не ми трябва интериорен дизайнер.

Вентилатор - задължително!

# 216
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 353
За 3-4 кв.м баня не ми трябва интериорен дизайнер.

Вентилатор - задължително!

На теб никой не ти предлага  Laughing Frozy ли си?

# 217
  • Мнения: 1 477
Благодаря, Pupitka,  alpha_beta ,Meggysan   bouquet. Ще си настоявам за вентилатор.

# 218
  • София
  • Мнения: 2 521
За 3-4 кв.м баня не ми трябва интериорен дизайнер.

Вентилатор - задължително!

На теб никой не ти предлага  Laughing Frozy ли си?

Изказвам си мнението.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 641
Ами и аз си мислех, че не ми трябва и че имах достатъчно ясно собствено виждане, но проектите по магазините на картинка са едно, на живо се оказват съвсем друго, когато ти не си предвидил необходимото осветление и някой други неща. Отделно личната идея се оказва, че в моята представа е едно, майстора ми реализира друго, а аз не разбирам нищо за да съм наясно какво как може...
Харесах си страхотни плочки, които биха били прекрасни в голяма баня примерно 15 кв. и с естествена светлина, а моята баня изглежда само още по-малка с тях и недобре разположените лунички...
Да, трябва ми интериорен дизайнер, но искам той да надзирава и ремонта и да ми се предаде банята във вида на проекта, за това и търся препоръки за някой, който да свърши всичко.

# 220
  • София
  • Мнения: 1 743
А не можете ли да сложите още лунички. Можете ли да ни покажете сегашната баня.

# 221
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
Много е важно осветлението,да. За тази работа с луничките колко и къде да са, ни посъветва човекът,който ни направи и постави опънатия таван-е,банята е 1:1 с това,което си представях и това,което стана. Няма накъде да съм по-доволна.   Simple Smile

# 222
  • Мнения: 1 333
А може ли в баня да се сложат от обикновените лунички? Показаха ми едни влагоустойчиви, с матово стъкло - ми то и 20 да сложа, пак няма да се вижда  нищо. newsm78
Аз мисля да сложа 6 лунички на баня с размери 280/ 98. Според вас добре ли е?

# 223
  • Мнения: 5 160
Не харесвам окачени тавани. И луни  Laughing
Виж за офиси се налага - над тавана минават въздуховоди, кабели, и какво ли още не.
Аз съм с една проста лампа над огледалото. Плочките са гланц и си блестят само на тази светлина Simple Smile
Трябва да сложа и още една на срещуположната стена (предвиден е  кабел).

# 224
  • Мнения: 33
Имам колебания относно бойлера... Моля, споделете мнение за Ariston, по-точно серия Shape Premium?
http://www.emag.bg/el-bojler-ariston-shape-premium-80-1800-w-80- … 578/pd/D6H0LBBBM/[/ftp]

Общи условия

Активация на акаунт