Отговори
# 675
  • Мнения: 21 201
Здравей Феми. Hug
За мен екранната двойка Чаатай-Хазал е минало-бешило.
Край, приключи и не вярвам да играят отново в сериал като главни действащи лица а ако се случи, в което се съмнявам едва ли, ще имат същия успех.
Искам да ги гледам в нови проекти но такива, които да приковат вниманието ми Peace а не да гледам с едното око а с другото да жумя докато накрая се откажа. Rolling Eyes

# 676
# 677
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 596
Малко спам  Mr. Green
Пак има статия за общ филм на двамцата през 2015 г.  Grinning
Я да видим истина ли ще е  Grinning Party Party Party Ама чак догодина ще я видим Grinning

http://dizisitemiz.com/cagatay-ulusoy-ve-hazal-kaya-ay-yapimin-yeni-filminde.html



Те тези пък да не чуят нещо- Ча каза че предстояло да се снима в игрален филм през 2015 г. нарече го филм изненада, сега на последния уличен репортаж пак го е нарекъл така, а както знаем от много отдавна има желание у феновете за общ проект с Хазал  Wink Затова се спрягаше ту лято 2014, ту лято 2015, чичака Абдуррахман и той по онова време биеше едни дитирамби със съдържание в тази посока, та логично като са чули "изненада" е да направят подобна връзка и да напълнят сега жълтите сайтове...  Peace
Аз съм 100% сигурна, че двамата повече никога няма да застанат пред една и съща камера каквито и пари да им предложат, не и както всячески се избягват Wink Миналата година Хазал беше лайкнала или последвала някакъв в Т и като разбра, че Чачо също или са в една група или са харесали едно и също нещо, и аз не знам какво, не му разбирам на Т. но двата адреса в Т нейния и неговия се озоваха един до друг и след 1 час Хазал се отписа или изтри това лайкване- един куп народ  обаче го беше ретуитнал преди да го изтрие... Mr. Green Силното и смущение като я питат за него, а и неговото допреди, време даже и след края на АФК....едва ли е случайно съвпадение, че като чуят един за друг и им идва да хукнат нанякъде....А и някои интервюта на актьори от  АФК и като ги питат за нещо или особено ако запристъпват към Ч и Х как вървяла работата и почват да пелтечат с ЪЪЪЪ това ЪЪЪЪ онова hahaha
Та не Naughty не го вярвам това за общия проект Thinking дори и да имаше такава възможност в което както казах не вярвам- химията им от сериала едва ли ще се повтори отново.... За онова което гледахме тогава си имаше причина, която сега липсва.....

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 18:31 от Беллора

# 678
  • Мнения: 18 785
а да бе нека мине първо през Бу пък после с който иска да снима все ми е тая  Joy
няма лошо да играят пак двамата,но сигурно ще да е филм,а не сериал  newsm78

сега пак излезе статия,че Хазал ще играе с Бурак ....аман вече ама не било потвърдено ттц ми що пишете тогава  ooooh!

# 679
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЙенитУ


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=790601.new#new

Екип:

Романтика - Жозефина

Балонти - Нарциса - щерка ми


чичеци..... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 680
  • Мнения: 11 820
еййййййййййй я бе http://www.youtube.com/watch?v=6RQp62pqLPU&feature=kp джанет джанет ту раджа  Party

# 681
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 596
Верче, тя и миналата година не потвърди за АШК до последно- седмица преди началото на снимките взеха да се следват в Т с продуцента и някои от актьорите...
Но аз както казах и за това с Бу не го вярвам- Бу е подписал с Ай Япъм, а Хазал с Д Япъм- двете фирми са под една шапка, но ако ставаше въпрос за общ проект и двамата трябваше да са в компанията която ще го прави Peace но пък спряха да спрягат Сера за игралния филм с него, което е хубаво hahaha

# 682
  • Мнения: 28 004
  така си е АфК  си остава   единствения сериал , който така ме заплени  и ми въздейства  , още не мога д да си го обясня сама  на себа си  , какво стана   Simple Smile  дано следващите проекти на Ча и Хазал да са добри и да покажат   силна актьорска игра , те го могат  Peace

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 19:41 от femmi2

# 683
  • Мнения: 18 785
ааа подведе ни  Crossing Arms беше казала - ту ази не ту раджа  Joy Joy

мен нещо ни мЪ кефи  Peace

# 684
  • Мнения: 18 785
Верче, тя и миналата година не потвърди за АШК до последно- седмица преди началото на снимките взеха да се следват в Т с продуцента и някои от актьорите...
Но аз както казах и за това с Бу не го вярвам- Бу е подписал с Ай Япъм, а Хазал с Д Япъм- двете фирми са под една шапка, но ако ставаше въпрос за общ проект и двамата трябваше да са в компанията която ще го прави Peace но пък спряха да спрягат Сера за игралния филм с него, което е хубаво hahaha
те както са успели да купят Бу,така могат да вземат и Хазал,нищо не е сигурно  Peace

# 685
  • Мнения: 11 820
ааа подведе ни  Crossing Arms беше казала - ту ази не ту раджа  Joy Joy

мен нещо ни мЪ кефи  Peace
ми туй ази си го измислих да запълня пропуснатия текст  hahaha

# 686
  • Мнения: 18 785
ааа подведе ни  Crossing Arms беше казала - ту ази не ту раджа  Joy Joy

мен нещо ни мЪ кефи  Peace
ми туй ази си го измислих да запълня пропуснатия текст  hahaha
Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 11 820
ади аз ши чета томчи  Whistling

# 688
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Скрит текст:

Ухааааааааа Party Party Party Party Party
  и аз я харесвам, хайде партито по случай края на световното може да започне сега newsm19 newsm19 newsm19 dancing dancing dancing

# 689
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
за тези, които имат инстаграм и юсуф си е направил-Корай, следвайте го ако желаете и можете
http://instagram.com/_yusufakgun
къде изчезнахте сега

Общи условия

Активация на акаунт