Слънчеви лъчи озаряват ФЕВРУАРСКИТЕ очи

  • 22 585
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 149
Е момичета,хайде писането да започне ...сега!ха ха ама наистина хич ни няма през почивните дни.И аз само надничам ли надничам...Оф това лошо време ми напомня на дните  вкъщи,които ще прекараме есента и зимата и направо ме депресира.Аз не мога без да излизам-абе хаймана съм си.

# 691
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейте и от мен!
Стели 81, и аз съм така. Нямам спиране. На Ловеч като бях имаше дни, в които ми се събираха около 15-20 км преход Joy . Много обичам да се движа пеша. Даже и тук във Варна съм достатъчно луда да минавам разстоянията вместо с автобус- с ходене.  Е то от това ходене вчера ни наваля дъжда, ама само мааалко- нещо двамата с таткото не можахме да се оправим с дъждобрана на количката и на Бобо му се намокриха малко крачетата, но всичко завърши благополучно с мнооого гушкане, за да се стоплим.
Лек ден и хубаво време за разходки! Ние след малко изчезваме!

# 692
  • Мнения: 554
Здравейте мацки, намерих вариант да ви драсна 2-3 реда, че ми липсвате Hug

Ние сме добре. Вчера дадох на Вики оризова каша и си я изяде с кеф. Докато сме на вилата ще правя пюрета, но после като отидем на море ще папка само оризова каша, че ми е по-лесно Laughing

Преди малко за една бройка щеше да падне от леглото. Хванах я на ръба ooooh! Чак не мога да повярвам какви рефлекси вадя. Бях на 2 метра от леглото и с един плонж се метнах върху нея и не успя да падне. Как не я сплесках не знам. Сега всичко ме боли, дърта съм вече за тия акробатики Joy

Хайде лек ви ден от нас и много целувки и  Hug на вас и на бебоците.

# 693
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!



Дъжда ни се отрази супер, че ми беше писнало да втасваме в собствен сос. Crazy Много обичам дъжда. Heart Eyes
Мама на Димитко Честити ви зъбчета. Hug
Дуче Дано бързо се оправят проблемите. Praynig
kazushige Дано и вие с маймунка сте спокойни. Hug
FrauSt И ние така. Tired След панадола дори плака, но явно по едно време го хвана и успокои. А още дори венеца не ни се е разтровил. ooooh!
Кръстева Обикновено при изникването на зъбчетата се разтваря венеца от където нахлуват какви ли не бактерии, които засегят уши-нос-гърло и винаги са болни мъниците покрай зъбите. Надявам се да е нещо дребно. Пиши щом се върнете. Hug
Гери Дано минем без Т. Praynig
Тачи Евала за набора от песни. Party
Елефтерия Ти си най-бързата сред нас. Hug

# 694
  • Мнения: 2 431
Здравейте, мили дами и сладки бебета! Simple Smile

Вие казвате, че не сте активни, но ние като бяхме извън София уикенда и ми се видя, че сте си пописали. Simple Smile)) Бяхме на прекрасна екскурзийка с нашите кумци в Априлци. На Рали ѝ се отрази чудесно, спа без да помръдне грам. Много приятно беше въпреки дъжда.

Записвам се и аз в групата на режещите пръсти вместо нокти. Simple Smile)) Няма как да не се случва от време на време, те малките човечета не спират да мърдат. Simple Smile

Последните три дни давах на Ралица тиквички, но определено не са ни любими, даже никак. Ще видим днес цвеклото как ще го приеме. Simple Smile

Сега ще си умра от срам за това дето ще ви питам, защото от край време говорите за зъбчета, но ние като нямаме и общо-взето нищо не ми е влязло в главата, макар и да съм ви чела какво сте писали. Та Рали последните две нощи вижда голям зор със заспиването. Ама ГОЛЯМ! Тя хубаво си спи нощем, но обикновено приспиването отнема не повече от 10 минути, а снощи и предишната вечер в Априлци сме се приспивали 1,5-2 часа. То не е рев, то не е скимтене, въртене, гърчене и направо ужас. На зъбче ли се дължи тази рязка промяна или да търся друга причина за това лошо вечерно настроение?

Много ви благодаря предварително и прекрасен ден на всички!  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 2 130
здравейте,
Sahasrara като нищо може зъбче да е тръгнало.  Стават ужасно нервни, спят леко и от най малкото се будят ако заспят въобще, реват постоянно. Поне при нас това са нервните му кризи с тези зъби. Друго е че не иска почти при никой и сам да е и на мен ръцете ми умаляват.

аз съм станала много умела с реженето на ноктите с нокторезачката Simple Smile, но и аз в началото го кръцнах веднъж. Аз сядам някъде където ще му интересно и го слагам на колене и той доде зяпа аз режа бързо. За това редовно си ги режем в градинката Simple Smile, че там се заплесва по децата.

елефтериа браво на теб. Добра си на лупингите  Simple Smile

На нас почти ни изби зъба, но още е драма Sad, но поне температура не дигаме.
Днес му бях направила пюре с тиквичка, морков, чушка и малко коприва. Омете го като никога до  сега. Чак ме е яд че не бях стоплила повече от 100мл., защото това ни е максимума , а сега с тия зъби яде 2-3лъжички и само си хвърлям, но това го хареса Simple Smile. Следобед ще пробвам да му дам сок от ябълка, да видим ще го пие ли, че сутринта не иска плодовото пюре.

лек ден от нас, бягам, че орева орталака доде писах.

нещо за забавление Simple Smile

# 696
  • Мнения: 149
Sahasrara,мила според мен не е от зъбче,а от смяната на климата и обстановката-нали казваш,че не сте си били в къщи.Те вече са големички бебоците и усещат всяка промяна.Лчбопитни са и може да са и дошли в повече емоциите.Дано от довечера всичко да е ок.И ние от няколко нощи не спим Cry Cry.През 2 часа се буди,мрънка-незнам-не мисля че е от зъби.Няма ги при нас обичайните признаци.Мислех че е от жегата,но последните 2 нощи си е направо хладно,а неспането се увеличи... newsm78 newsm78 newsm78

# 697
  • Мнения: 2 141
Здравейте момичета Hug така ми харесвате
Ние не можахме да минем при педито, че днес е понеделник, а и е първи работен ден след отпуската - беше ад и не можах да дочакам.
Сигурна съм вече, че са зъбките защото е крайно изнервен, чеше, ръба, ядосва се Cry
Като захапе нещо и си тръска главата като куче, което в захапало стабилно Cry не ми се мисли каква болка го пари
Сега каталясаха и двамата с баща си, а аз седнах да ви видя. Радвам се, че при всички ви нещата са ОК
До скоро  bouquet

# 698
  • Varna
  • Мнения: 356
Хайдееее, активирахме се!
Ние се прибрахме от разходка и малко да си видя къщата, ама и компа де  Joy!
Sahasrara, каза че ще даваш цвекло- нали за червеното говориш? А как? В смисъл аз за нас като го варя ми остава твърдо, та за дребния  newsm78 Пиши и с какво ще го комбинираш и дали е минало през бебочето  Laughing
Аз сварих тиквичката с копър и стана много приятно пюре- ароматно от копъра. Ааааа, пък на картофа и моркова сложих и глава лук - е там вече грешка няма, то направо си стана като супа ароматно- дребния не отказа и си хапна с апетит. Ние днес се пробвахме на зелен боб, засега всичко е ОК. А за следобед ще си правим оризов грис с АМ. После ще ви кажа дали е станало нещо.
 

# 699
  • Мнения: 1 096
Здравейте мами Simple Smile

Ние веяе сме си в София и се надявам да имам повеяе време за писане,че нещо напоследък ми е трудна организацията WhistlingВсе още ми е доста сдухано и пртеснено покрай проблемите с нашите,дано да успеш да се взема в ръце бързо,че...
Днес одихме на ДК.Вече сме 64 см(+4 см) и 6600 гр(+400 гр).Сложихме най-накрая двойната ваксина.Плака миличката,но не много.Аз и пях песнички,тати държеше крачето и успяхме.Взеха ни и кръв и сега чакам резултатите.Трябва и урина да дадем,та ми предстои приключени с взимането. Каьете как успяхте и вариант с първа урина май е мисия невъзможна.Педи ми каза да го направя малко преди следващото хранене,но имайки предвид,че ще трябва и да я занеса.Ще се радвам да споделите при вас как се получиха нещата.
Засега на нас повече ни харесват зеленчуковите пюрета.Изяждаме цяло пюре за 10 мин,но плодовите са мъка-засега съм давала круша и ябълка и на двете се мръщи.Хапва няколко лъжички и до там,почва дърпане,бутане с ръце,плачене.Вие какви плодове давате на този етап.Педи ми каза,че може да давам и сурови плодове-праскови,нектарини,диня,пъпеш,грозде,но не е ли малко рано за тях.Вие престрашавате ли се да купувате плодове и зеленчуци от магазина или ползвате био и градински?

# 700
  • Мнения: 2 431
Гери, Стели - момичета, много ви благодаря за включванията!  Hug Ще видим тази вечер каква ще я свършим.

Тачи, само сварих цвеклото (червено, да) и го пасирах. Ама малката изяде едва 35г. След тиквичката, която впрочем направих много вкусна, с масълце и копърче като теб, но Рали ѝ се мръщи, това май е следващата най-гадна храна.  ooooh! Ще видим утре дали ще ѝ хареса повече.  newsm78

Маги, аз имах драми с урината, но сутринта след като махнах памперса и поизчаках малко, работата стана от веднъж. Успех!  Peace

Сега да ви се похваля пека едни картофи за големи -  със сирене, кашкавал, пащърнак, масълце и много подправки. Дано стават за ядене, че аз не съм много по готвенето за големи.   costumed034 Приятна вечер на всички!  Hug


Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 16:55 от Sahasrara

# 701
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравейте момичета   Hug, доста време мина не съм се вписвала. Тими сега заспа и горе долу съм добре с къщната работа, че викам да ви пиша. Младежа вече активно пълзи и от една седмица прави опити да се хване за нещо и да се изправя. Нямаме още зъби. Научи се да прави нови номера започва да реве когато стане време за зел. пюре. Преди поне хапваше 1-2 лъжички малко размазва и после пак, но напоследк само рев, задавя се и незнам как да продължа. А и не искам храненето да го свързва с лоши моменти, не го насилвам и той доволно си цока млякото. Иначе плодовите малко по-добре приема и кашите също.

Лека вечер  Hug

# 702
  • NE
  • Мнения: 10 999
Маги Сутрин ставате, махате пампито, слагаш колектора и пускаш чешмата и е готова Дари. Peace Кръв се взема 2-3 капки от пръстчето. Peace
Дано се успокоиш. Силни гушки от нас с Вили. Hug
Сахасрара Уф мен също ме няма с готвенето. Blush
Кръстева, Гери Дано избиват тези зъбчета, че откача. Crazy
Тачи Много е добро пюрето, ама и ако Вилито искаше да го яде нямаше да е лошо. Joy
Маник Честито пролазване на Тими. Hug

Един поздрав от нас за да не забравяме какво вълшебство са всички бебешки моменти. Hug
Скрит текст:

# 703
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!

# 704
  • Мнения: 1 468
Добро утро и от мен!  Hug
magyg-браво,колко много сте пораснали! Simple Smile За колекторчето е много важно дупето да е сухичко и без всякакви кремчета,за да може хубаво да залепне-аз го сложих преди папкане и като се нахрани малката вече беше свършила работата-е,половината беше в памперса,но то е нужно малко количество...  Simple Smile

Малката тази сутрин се събуди с много силна хрема-чак се давеше!  ooooh! Вчера и акото и ми се стори странно-или сме настинали или и аз не знам какво... Дадох и 1 ампула вит.Ц и ще давам Коризалия на всеки час-дано не става по-зле...Отделно пръскам и физиологичен разтвор,ама мнооого се дърпа!!!Ако се сетите за лек ми пишете!  Hug
И друго да ви питам-вчера купих вода Бебелан-пише,че може да се дава без преваряване-вие ползвате ли от бутилираните води и преварявате ли ги?  newsm78

Между другото от четвъртък в Лидл ще има доста симпатични бебешки дрешки-аз мисля да понапазарувам!  newsm71
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 10:09 от sunny:*kiss

Общи условия

Активация на акаунт