Къщи за циганите

  • 41 634
  • 1 625
  •   1
Отговори
# 1 620
  • София
  • Мнения: 5 499
Герри, а как да определим в кои квартали може и в кои-не? Примерно, в Надежда може. А в Лозенец?
Най-вече в Лозенец трябва да ходят. Там има най-много кашони. А в кофите може и някое парче камамбер или недопита бутилка уйски да намери циганина...

Скрит текст:
Омразата ти към мен те заслепява и пишеш напреки на моите мнения, без всякаква мисъл и логика. Жал ми е за теб.

Тези, с каруците, крадат желязо. В нашия квартал са окрали всички решетки на канализацията. Освен това крадат всичко, което е метално. На наши приятели откраднали пералня, оставена между етажите, чакаща да бъде закарана на селото им. Мъжът изтичал и я видял в една каруца. Като си я поискал, циганите казали, че не е негова! Те крадат с тези каруци. Освен това ми се случи да спукам гума от гвоздей, който изпадна от каруца пред мен на улицата. Видях го как падна и не можах да го избягна с колата си! Хайде моля ви се, София е европейски град в 21 век! А в европейските градове, освен в София, каруци не съм виждала. Дори в Истанбул, който е половин европейски, половин азиатски град!  Освен това, каруците са опасни в града - нямат опознавателни сигнали. Ако удариш каруца във вечерен сумрак, нали се сещаш, че ти ще лежиш в затвора, а не циганина, който е с каруцата незаконно в града. Освен това, те не се грижат за конете - не ги хранят и ги бият. Къде са еколозите? Въобще:

КАРУЦИТЕ ВЪН ОТ ГРАДА!

# 1 621
  • Мнения: 14 478
Герри, а как да определим в кои квартали може и в кои-не? Примерно, в Надежда може. А в Лозенец?
Най-вече в Лозенец трябва да ходят. Там има най-много кашони. А в кофите може и някое парче камамбер или недопита бутилка уйски да намери циганина...

Скрит текст:
Омразата ти към мен те заслепява и пишеш напреки на моите мнения, без всякаква мисъл и логика. Жал ми е за теб.

Че аз не цитирах теб?
И недей ме съжалява. Аз съм добре . А манго с коня и каруцата дето ходи по строежите да събира желязо (не всички от тях крадат-някои питат дали може да съберат желязото) не ме изкарва от релси, та да крещя по форумите...

# 1 622
  • Мнения: X
Герри, а как да определим в кои квартали може и в кои-не? Примерно, в Надежда може. А в Лозенец?
Най-вече в Лозенец трябва да ходят. Там има най-много кашони. А в кофите може и някое парче камамбер или недопита бутилка уйски да намери циганина...

Ааа, ако ще е по такъв критерий, пред парамента да ги пратим ще е най-добре. Mr. Green

# 1 623
  • София
  • Мнения: 5 499
А манго с коня и каруцата дето ходи по строежите да събира желязо (не всички от тях крадат-някои питат дали може да съберат желязото) не ме изкарва от релси, та да крещя по форумите...

След като за малко не осакатях заради един такъв манго - случая с гвоздея от по-горе - вече съм изкарана от релси, да. КАРУЦИТЕ ВЪН ОТ ГРАДА!

# 1 624
  • Мнения: 7 779
не само каруците  #Cussing out
който иска да гледа животни също да е извън населеното място.
каруците само пречат. същите джипсита като идат на гастрол в Европата се съобразяват с местните правила. нема каруци , нема коне и кокошки.  значи може бързо да си сменят софтуера и да са нормални граждани.  на запад също има хора които искат да отглеждат животни, но не ги допускат в населените места.

# 1 625
  • Мнения: 14 478
Герри, а как да определим в кои квартали може и в кои-не? Примерно, в Надежда може. А в Лозенец?
Най-вече в Лозенец трябва да ходят. Там има най-много кашони. А в кофите може и някое парче камамбер или недопита бутилка уйски да намери циганина...

Ааа, ако ще е по такъв критерий, пред парамента да ги пратим ще е най-добре. Mr. Green
Естествено. И всички деца на циганите трябва да бъдат интегрирани в Италиянския лицей в Горна баня!
Аз съм ЗА такава интеграция. Всичко останало са празни приказки!

Общи условия

Активация на акаунт