МТ&М колеж

  • 1 265
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте,в този колеж има хубави специалности,но никъде не намирам отзиви за него и мнения,някой учил ли е там от вас и какви са му впечатленията? Защото скоро са сроковете и искам да знам какво мнение имат хората за него,дали се приема добре дипломата от там и т.н? Много ви благодаря предварително  Cry

# 1
  • Мнения: 239
Здравейте  Simple Smile
Аз уча там в момента (задочно обучение петък и събота). В момента е сесията. Живот и здраве ако взема изпитите ще съм 2ри курс. Имам много приятели, които са го завършили. Акредитиран е.

# 2
  • Мнения: 16
Здравейте,в този колеж има хубави специалности,но никъде не намирам отзиви за него и мнения,някой учил ли е там от вас и какви са му впечатленията? Защото скоро са сроковете и искам да знам какво мнение имат хората за него,дали се приема добре дипломата от там и т.н? Много ви благодаря предварително  Cry

Здраве! Завърших Колежа преди няколко години. Мога само добри неща да кажа и за преподаватели, и за учебна програма! Мисля, че доста висши училища могат да вземат пример, имам пред вид дори и СУ, който бях завършила преди това! Програмите са практически насочени, а след това има възможност за Бакалавър и Магистър.
Може да питаш нещо конкретно, ако те интересува!
Успех в обучението!

Общи условия

Активация на акаунт