Против акне/пъпки по лицето 3

  • 116 480
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 539
Някой ползвал ли е крема на la roche posay effaclar duo ?
мен този крем ме оправи
Скрит текст:
даже сега имат нов от серията + мострена кутия с продукти за мазна кожа подарък при покупка на крем от серията Ефаклар.
О,много ти благодаря.
След работа ще мина през аптеката да видя.
  bouquet



и аз съм доволна от крема. Ползвах го заедно с гела от серията. А белези изчистих с шипково масло - мазах вечер

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 7 036
Да преди цикъл е така,на периоди е и аз съм така ама сега забелязвам подобрение...пи-малко сякаш ми излизат,като ползвам този крем с бензил-пероксид.Момичета можр ли някой да каже кой крем сте си купували от Англия с бензил пероксид,защото аз имам Бензакнен и е купен от Германия,а братовчед ми е в Англия и искам да му кажа да си купи такъв крем,само че не знам в Англия как му е наименованието,дали този Бензакнен ще го има там?

Аз от Англия си взимам PanOxyl.

# 707
  • Мнения: 21 326
Holly Pink забравих да те попитам - колко време ползваше кремчето ?
Изхабих 1 опаковка от старата версия и една опаковка от новата - ефект забелязах след 3-4 седмици, по-спомен. Имам ревю в блога и на двата, ако се интересуваш  Peace
Благодаря ти ,сега ще погледна   bouquet

Аз взех тестери вчера и снощи мацнах да видим.


Някой ползвал ли е крема на la roche posay effaclar duo ?
мен този крем ме оправи
Скрит текст:
даже сега имат нов от серията + мострена кутия с продукти за мазна кожа подарък при покупка на крем от серията Ефаклар.
О,много ти благодаря.
След работа ще мина през аптеката да видя.
  bouquet



и аз съм доволна от крема. Ползвах го заедно с гела от серията. А белези изчистих с шипково масло - мазах вечер
Благодаря ти ,иначе и аз знам за шипковото масло,че е много хубаво освен и него да си взема.  bouquet

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 7 036
Искам да попитам продуктите Фитокод какво производство са и от къде ги купувате. Разгледах им страницата, но половината не работеше. Освен това се оказа, че фирмата/склада се намира в съседния до нас квартал, но не знам на място дали продават.

# 709
  • Мнения: 18 589
Момичета хормоните са ми в норма всички-чакам само един, койо  по-специфичен и ще излзе в петък.
Тестосерон и FSH LH DHEA-S са съвсем в норма.
Ще ги нося на гениколожката и тя да изкоментира, защото все пак аз гледам стойностите и оттам се вижда, че са в граници, но все пак и тя да каже.
Ако са наред те не виждам каква друга ще да е причината...освен в хранене/в чията теория, че то влия аз лично не вярвам/ или в стрес.

# 710
  • Мнения: 21 326
Момичета ,аз се разбрах с тестерчето на ла рош и си купих крема направо  Crazy

Имам мостри на измивния гел и на фдт им ,ще ги пробвам и тях.

# 711
  • Мнения: 18 589
Поръчах и аз крема и гела.
Сега ми излезе една пъпка синьо-черна, червена, подкожна и с притеснявам пък за това. От днес е.
Направо е черна, малка е.
Направих си парна баня току що. Направо ще се гръмна вече с тия пъпки...

# 712
  • Варна
  • Мнения: 249
И аз много се ядосвам.  Confused И аз искам да имам чисто лице, вече 10 години, че и повече с акне  Sad Защо някои хора нямат нито една пъпка, чисти лица, а ние ...

# 713
  • Мнения: 21 326
Подкожните пъпки много бавно минават ,направо ужасно.
Моите най-често са под брадичката.
Чак сега взе да ми минава едната гадина ,цяла седмица се борим.

# 714
  • Мнения: 18 589
Еми, така е момичета. Някои жени имат перфектно чисти лица, а не правят нищо кой знае какво за тях.
Гени ли са, просто организъм ли е,хранене ли е, спорт ли?-не знам. То и аз съм с хубави гени откъм кожа, ама на, имам си ги доволно пъпчиците.
Ох, много се надявам като родя да се оправят нещата. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 992
да не те разочаровам ама аз родих и минаха 7 год. докато се оправя.. ooooh!
Пробвала ли си да третираш подкожните пъпки с ихтиол? Не винаги ми е помагал, но в повечето случаи-да. Слагам обилно на пъпката и отгоре марля и лепенка. Изсмуква добре гнойта.
Аз се срамувам да кажа, но се е случвало да пробия някоя пъпка и с дезинфекцирана игла. Embarassed
Такова облекчение е като изтече всичко. Embarassed
Момичета аз ще ходя в Сандански скоро и смятам да отидем до Гърция за един ден. Искам да си купя още един крем с бенз. пероксид. Ще взема, стига точно тогава да го има  Praynig
Много искам да пратя на всяка една от вас да го пробва. Той е доста голям и икономичен. Ако ви е страх на цялото лице може да слагате само върху пъпките.
И аз в момента съм с измиващия на ла рош.

а фитокод са бг продукти с хубав състав. имах много зачервявания от стискане на пъпки. серията ред аут наистина ми помогна. най-вече флуида.

Сега ги редувам- една вечер крем с БП, на другата флуида, на третата крема ред аут. Не знам до колко е правилно, но ми се отразява чудесно тази схема. а понякога и нищо не слагам.
Аз много се стисках, направо...и май сама са си разнасяла всичко.
Аз пък имах завишен ТСХ, но май месец като се ядосах спрях и тях да ги пия- л тироксина.

# 716
  • Мнения: 2 045
Познавам жена, която не използва дори крем за лице - мие лицето само с вода и много често спи с грим, най-вече очен ползва (фдт не ползва, защото няма какво да крие или изравнява Mr. Green). Тя има абсолютно перфектна кожа, ама като казвам перфектна, буквално няма един недостатък. Сякаш гледаш платно - тен еднакъв, няма една поричка, а за пъпки да не говорим - тя не знае какво е това.

# 717
  • Мнения: 885
Познавам жена, която не използва дори крем за лице - мие лицето само с вода и много често спи с грим, най-вече очен ползва (фдт не ползва, защото няма какво да крие или изравнява Mr. Green). Тя има абсолютно перфектна кожа, ама като казвам перфектна, буквално няма един недостатък. Сякаш гледаш платно - тен еднакъв, няма една поричка, а за пъпки да не говорим - тя не знае какво е това.
моя приятелка също Peace
аз съм на 19 с до 18г ужасно акне сега е малко по-добре кожата ми.Но ми излязоха 3 огромни червени пъпки до носа #Cussing out

# 718
  • Мнения: 794
Еми, така е момичета. Някои жени имат перфектно чисти лица, а не правят нищо кой знае какво за тях.
Гени ли са, просто организъм ли е,хранене ли е, спорт ли?-не знам. То и аз съм с хубави гени откъм кожа, ама на, имам си ги доволно пъпчиците.
Ох, много се надявам като родя да се оправят нещата. Simple Smile

Сещам се как  на поредния преглед при дерматолог, споделих че работим за бебе и лекарката, естественно, не можа да ми изпише кой знае какво за акнето, но ми каза, че в повечето случаи по време на бременост кожата изцяло се изчиства. Не и повярвах много, но при мен се случи Simple Smile  е... след като родих и ми се възстанови цикъла, върна се и акнето. Все пак, положението е по-добро от преди Wink

# 719
  • Мнения: 21 326
Пробвах фдт - уникален е,ще се купува.
Измивният гел също е много нежен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт