154 Американски Летни Глезотии

  • 44 710
  • 537
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 367
bre кое ли е туй дете от Ох село?(аз щото нали всички бг в нашия щат ги знам до егн и 4ти братовчеди Mr. Green). Хубава случка,дано мине ангелчето и рече Амин и ни сполети..
АП,аз като кача на самолета и предавам огъня с делничната отговорност на бабите,каквото те преценят-правят,но не са ги пускали сами доколкото знам. Ния джогва около блока в Хладилника ,но е видна от балкон и на един вик разстояние. Говорят чудесно и 2та,Стеф взе и местоимения да докарва,понякога и родовете цели вече Joy
*
добре дошла на СуперУай,в Чи ако е самотно уеуеееееее,к'во да кажем ние с гайдите..
*
аз дете 1  до 40 дни не го извадих от дома..после по-лежерно,но болно кърмаче е адска гнус,не бих си го причинила ако ще Брад Пит да ме чака отвъд океана..

# 61
  • Мнения: 69
Аз не мисля, че в Чикаго е самотно. Просто винаги го има този момент на напасване. Трудно се градят приятелства, когато животът е толкова забързан. Аз установявам, че имам време за онлайн общуване, но не и за " наживо".

Много ми беше приятно да прочета историите от България. На мен вече почва да ми домъчнява.

# 62
  • Мнения: 5
Със сигурност не е скучно, но определено ми липсва социалния живот, който имах в БГ. Осъзнавам, че е въпрос на време да си намеря мястото  Grinning.

Zoie
  живеем в Hickory Hills (за сега).

# 63
  • Мнения: 79
Zoie[/b]  живеем в Hickory Hills (за сега).

Питах да видя да не сте ни наблизо, но и от нас сте на 30 мили.

# 64
  • Мнения: 3 988
Благодаря на всички, които дойдоха на изложбата (благотворителна в подкрепа на Фондация "Макове за Мери", които подкрепят родители, преживели перинатална загуба) и на всички, които пратиха добри мисли от далеч! Приятно ме изненадаха някои от вас. Агент, мерси!
Снимките може да разгледате онлайн и да подкрепите каузата като купите фотография или дарите пари.

# 65
  • Мнения: 279
здравейте мами!
Не съм писала от години тук,от време на време ви мярвам,ама и с тоя новия лук на сайта е още по трудно за мен.Виждам няколко от вас с които сме се срещали в други темички.Не че съм присъстваща в много:)
само наминавам да кажа"здрасти"Smile ще се опитм да поизчета назад за да се запозная с вас again:)

PS докъто четях видях че има нова тема Embarassed сори за повторението,само се записвам Peace

# 66
  • Мнения: X
Привет, дами! Ще моля за информация, дано някой има идея...
Налага се да изпратя един до два обемни пакета от Бг за САЩ, тегло около 20 до максимум 30 кг. Цените в Бг пощи са трудни за преглъщане, по куриерските фирми не намерих някъде да пращат обемни пратки извън Европа. Пропускам ли някаква възможност? Благодаря на отзовалите се!

# 67
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Сбъдваща, на времето ние сме получавали пратки само по Бг пощите и DHL.

# 68
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз малки пакети съм получавала само през Български пощи. За голями пакети нямам представа как става.

# 69
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 917
Привет, дами! Ще моля за информация, дано някой има идея...
Налага се да изпратя един до два обемни пакета от Бг за САЩ, тегло около 20 до максимум 30 кг. Цените в Бг пощи са трудни за преглъщане, по куриерските фирми не намерих някъде да пращат обемни пратки извън Европа. Пропускам ли някаква възможност? Благодаря на отзовалите се!
Въздушно карго....има по-летищата. Последно на Еър Франс бяха мн добри цените.

# 70
  • Мнения: X
Малките пратки са лесни, наистина.
Но за 30 кг. пакет Бг пощи искат 356 лева.
Титина, благодаря за идеята! Ще се опитам да проверя някак цените на въздушното карго.

# 71
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 917
На летището има карго служба, поискай им оферта за транспорта. Но за да се оформи самия износ ти трябва и митнически брокер.
Др вариант е някой да ти го вземе като екстра багаж, но тогава зависи от цената на съответната компания

# 72
  • Мнения: 4 291
Хелло дами,
една изгубена душа съм аз, започнах да гледам Мад Мен и като потънах.... а то 6 сезона не е шега, прахосмукачка нямам време да пусна, а и на работа трябва да ходя всеки ден. Детето ще се прибере скоро от Бг. нямам много време, имам още 2 сериала за изглеждане и мисля да приключа форевър с този жанр.  Laughingно пък ММ си изглади всички ризи снощи мдаа.

# 73
  • Мнения: 2 381
...но пък ММ си изглади всички ризи снощи мдаа.

на химическо за гладене, ама ако мм глади, може и да се спести, все пак.

3 чувала с багаж заминаха за ГУ. През 5 мин влизам в стаята и гардероба да се радвам на празното. Ако завали дъжд другата седмица и мазето ще изчистим.

# 74
  • Мнения: 2 563

3 чувала с багаж заминаха за ГУ. През 5 мин влизам в стаята и гардероба да се радвам на празното. Ако завали дъжд другата седмица и мазето ще изчистим.

Завиждам ти. Аз пък имам празно пространство и си го гледам с тъга, защото ще го напълним с детски неща сега.

Общи условия

Активация на акаунт