Плаж,море,вълни носят ни по две черти!-Тема 80

  • 18 530
  • 682
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 832
Естлар аз вчера имах много работа, но цял ден съм мислила за теб, сега с много трепет и вълнение изчетох 100те нови коментара с една единствена цел - да разбера какво е станало и дали е положителен резултата.

Да си призная - може би заради хормоните - чак ми се доплака като видях какво си написала. Сега, половин час по-късно, малко по-спокойна, и аз да напиша - НАИСТИНА много жалко, че не стана като във филмите, но пък ще ви стискаме палци СЕПТЕМВРИ!!! На хубавите хора трябва да им се случват и хубави неща, а вие го заслужавате. Възхищавам ти се - за духовната сила и смелост, с която толкова ведро продължаваш напред и се радвам, че макар и тихомълком и мъжа ти все пак се бори. Разбирам те много добре, че се ядосваш - и ММ е същият - прави много неща, но ми ги спестява и понякога даже се дублираме и това ме изкарва извън кожата ми. Много мъже не знаят как да говорят и си мислят, че като ни спестяват - ни предпазват! Хубавото е, че сте изяснили нещата и имате план - всички сме с вас и септември ще стискаме на ново плаци и ще затаяваме дъх!

Мечтичке, страхотни новини за ЦС - хайде, дано да е на късмет, стискаме ти палци!

За новите момичета мога да кажа само едно - всеки човек е различен, аз не се задържах много, но хората от този форум са ми като семейство и съм получила толкова подкрепа, разбиране и съпричастност от тях, колкото от никого друг! Наистина, има някои, които са по-отдавна, но те са от хората, които могат да са ви най-полезни в много апсекти и направления, за да имате успех много по-бързо, отколкото си мислите! Дали се чувствате на място или не, зависи най-вече от вашата собствена нагласа - в БГмама има и други подобни теми, може пък тамд а намерите своите сродни души! Не го казвам като критика, а като съвет - надявам се да бъда разбрана правилно!

С цел малкод а ви развеселя, ще ви покажа каква детска количка съм си избрала - направо съм влщбена в нея - снощи дори я сънувах  Joy  Е, това ако не е признак,че съм луда, не знам кое е:
http://www.amazon.de/Concord-WASL0936-Travel-Set-Wanderer-Air-Sl … d+wanderer+travel

# 211
  • Мнения: 4 696
Звездичке, количката е много хубава и на мен количките са ми слабост и с нетърпение чакам момента, когато ще си избирам! Heart Eyes Какъв е полът на бебето, извинявай ако съм пропуснала?

# 212
  • Мнения: 832
bananarama - ами засега ни казват момче! а и аз си знам, че е момче, сънувах сън още ден преди да разбера, че съм бременна - и тъй като имам силно развито 6-то чувство, знаех, че е така! не знам още на 100%, но ще разберем сега като отидем на 31.01, защото ще съм в началото на 18 седмица Simple Smile

Просто исках да ви разсея и да ви развеселя малко, това е и да ми се посмеете колко сум шантава  Crazy

# 213
  • Мнения: 935
Момичета,много благодаря,че виждате недежда в моята графика.Всъщност днес ми е мисля 13-ти ден след О.Моята ЛФ е винаги 13 дни,това означава,че датата за М ми е утре.Нямам и повече тестове.Последният го изхабих вчера.Мисля,че все пак щяха да отчетат,ако имаше нещо,понеже  са с чувствителност 10 Wink. За това и не се надявам,само БТ тази сутрин ме зарадва,но....докато няма лелка има надежда  Laughing
бгзвездичка,количката и на мен много ми хареса  Hug И аз много обичам да разглеждам колички,макар че вкъщи имаме две,а и дори не съм бременна,на скоро пак разглеждах и аз също си харесах много една  hahaha ...ето тази :
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 1_-1_291905_10001

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 11:32 от Mañana

# 214
  • София
  • Мнения: 522
И аз съм нова и не пиша много, защото все още не сме почнали с опитите, но се чувствам много добре в тази група.

За комуникацията с ММ и аз да кажа.
Скрит текст:
Когато заговорихме за бебе и аз почнах да чета, че трябва да се пият разни добавки неговата реплика беше: "Ама аз нали не трябва да пия нищо?" Все едно ще го заболи ако пие добавки  #Crazy Ама те мъжете наистина са си като малки бебета.

И аз много обичам да гледам колички  Mr. Green

# 215
  • Мнения: 1 069
И аз обичам да гледам колички, столчета, легълца, шезлонги. Crazy Дори съм си харесала вече някои от нещата. Дано имаме повод всички тук да ги купим скоро. Hug

# 216
  • Мнения: 935
Дано имаме повод всички тук да ги купим скоро. Hug

 и пари  Laughing ,че са си доста скъпички....  #Cussing out

Ето и столчето,което съм харесала  Laughing
http://www.mamasandpapas.com/product-juice-highchair-teal/400726100/type-i/

# 217
  • София
  • Мнения: 1 691
аз обичам да гледам от както се помня, а сега забрлязвам, че и ММ се заглежда. Иначе не знам какво ще правим като забременея, ММ си мисли, че още преди да се е родило бебето ще сме фалирали Grinning

# 218
  • Мнения: 391
Здравейте!
Моята радост май беше кратка ! newsm45
Днес се събудих със зацапване и ми е много притеснено . Tired Сега нямам нищо ,не ме боли нищо ,чувствам се добре ,но знам със сигурност ,че не е нормално. Утре ми е часът за доктор,уж щяхме да установяваме бременността ,а тя каква стана.... Cry

# 219
  • Мнения: 146
Добро утро момичета.Съжалявам че не пиша,но моят ме кара постоянно на плаж,излизаме на разходки и заведения вечер..

Естлар много силно вярвах че си бременна,като видях това 15,30 така се зарадвах,но после разбрах че това е часът...Другият месец ще е вашият !  Heart Eyes   bouquet
Мила,недей да ходиш на плаж в Сарофово,много е мръсно...Аз лично предпочитам Крайморие,Черноморец или Созопол  (там има какво да се види)  bouquet

# 220
  • Мнения: 1 943
Klara, дано всичко е наред  Hug
Estlar, ти си борец   bouquet

Аз не колички още, само зимни дрехи за бременни, че нали се очертава зимата да съм бременна  Laughing
И имена мисля  Blush

# 221
  • София
  • Мнения: 522
Klara  Надявам се всичко да е наред  Hug

За имената имам няколко наум и за момичета и за момчета, но като се замисля може и да е съвсем друго.  Mr. Green

Иначе за пазаруването за бебето аз имам необясним страх и не знам дали когато забременея ще искам да мисля за това.  #Crazy Не мога да си го обясня и се надявам когато се случи този страх да изчезне.

# 222
  • Мнения: 1 488
Клара взимаш ли прогестеронов препарат? Ако можеш още днес отиди на лекар. Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 223
  • Мнения: 1 726
фИТ фИУ...къде сте бременниииии и бременни в кавички Wink ?
Не съм ви писала отдавна, ма така да намина да ви видя как сте?
Аз съм от бременните в кавички Simple Smile все пак до доказване на противното Wink
Клара, дано да се опасяваш напразно  Praynig
Айде кой ше спретне едно резюме в моя полза Simple Smile
Кристи...имаш да ми връщаш  Crazy

# 224
  • София
  • Мнения: 9 141
Здравейте   bouquet.
Не съм ви забравила. Чета, когато успея, но нещо тези дни ми е много натоварено на работа и не смогвам.
Естларче, съжалявам за - тестчето  spoko. Чудесен план е този за вечерите без телевизия и компютри. Струва ми се, че и ние мимае нужда  Blush. Даже предложих на ММ да си измислим един ден в седмицата, в който да си е за нас - без ТВ, нет и телефони. Дано му допадне идеята  Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт