Плаж,море,вълни носят ни по две черти!-Тема 80

  • 18 502
  • 682
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Боже, не мога да повярвам, че в тази тема ще се запиша на първа страница.

успех на всички в тази темичка, дано е на късмет и много положителни тестове!

целувам ви и ви поръсвам първа с прашец:   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 16
  • София
  • Мнения: 1 757
Теди благодаря ти за старанието   bouquet
Запис и от мен
Танче.....как ми липсваш,драскай по някой ред  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 436
Да посъбера малко  newsm28 newsm79 newsm75  newsm28 newsm79 newsm75
krasima84, на патерици ЧРД и дано да получиш най-хубавият пдарък  скоро EFP
Честит рожден ден, Витаминке, плодовит месец да ти е! Аз ще грабна малко синички Simple Smile
Деси, чакаме новини от доктора. Дано всчико е наред.

# 18
  • Мнения: 430
Нения, ще овулираме, къде ще ходиме. Аз си оправям настройките с танци  hahaha та тази вечер да му мисли котаракът.
Нектаринке, аз това искам да си бременеем групово  Crazy
Танче, дълго време те нямаше! Радвам се, че писа  Hug  Да ти се връщат пожеланията!
Мел
, както и преди ти казах, стискам палци всичко да се оправи при теб мноооого бързо  Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 148
Благодаря за темичката.  bouquet Записче и от мен.
Дано донесе много  EFP

# 20
  • Мнения: 1 487
 newsm59  на Викамнка и Красима пожелавам здраве и сбъднати съкровенни мечти!
Азукарче не знам дали друг ти го е казвал, но ми приличаш на Анджелина Джоли на снимките от сватбата. Страхотни младоженци, дано винаги сте все така щастливи и усмихнати.
Танче ние пък ти пожелаваме да дойдеш с нас в отчетни  Whistling
звездичка благодаря за прашеца  newsm79
Нектаринка ТД (твоето диване) да отива за СГ, да не мисли само за чики-рики  Mr. Green
ММ го подготвям от извесно време за тази му дейност, за момента няма гласен отпор, ама да видим  Naughty

# 21
  • София
  • Мнения: 1 757
Благодаря ти Азукарче  Hug.Утре ще звъння на доктора да си записвам час и най вече да чуя още едно мнение..... Whistlingа и ми писна от лекарствата дано имат ефект поне.Ще разберем след 10,12 дни

# 22
  • София
  • Мнения: 11 784
запис

# 23
  • Мнения: 421
maya_the_bee  hahaha и аз това му казвам...по принцип е дал съгласието си преди няколко месеца и все няма време  ooooh! сега започва от по-късно работа така че до края на месеца ще отиде иначе ще види много лоша моя страна  Twisted Evil
мел-още малко и дано всичко да е наред при теб  Hug
Азукар-ем, приятно ''танцуване''  Mr. Green  Heart Eyes
уфф, днес ми е някакво много заспало  Tired такова главоболие ме мъчи снощи и тази сутрин..бляях.. а и МД (моето диване) ме ядосва последните 2 дена  Crossing Arms ай ще се отдавам на спортни занимания Wink хубав ден  Flutter

# 24
  • Мнения: 611
Азукарчееее искам пък и аз да видя снимката, моля ви кажете ми къде да гледам пък  Crossing Arms
Мацето ти къде се загуби  newsm78
Мелстискам палци вече всичко да сте изчистили, и да продължавате напред Party
Красима  newsm59 на петерици. Успех и добра новина в следващите няколко месеца  Hug
Витаминка Tada честит рожден ден и на теб !  Hug
Звездичке мерси за прашеца, дано е достигнал и до мен малко  Crazy
Лисичке ами ти къде избяга пак, забрави ни  newsm78
На всички останали гуш и стискам палци на овулиращи, Нечакащи и чакащи (моя милост  Praynig )
И един въпрос - вероятно Естлар, а и всеки който знае, ако може да ми каже, ще съм благодарна!
Вчера ми взеха кръв за хламидия и изследване на английски е:''Rubella''. Това вид шарка ли е? newsm78 То е задължително преди да ме пратят на репродуктивен специалист!
Благодаря, предварително!   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 691
Записвам се и аз, да не остана по-назад Simple Smile
Да посъбера малко прашец, че нещо напоследък няма много много  Rolling Eyes Simple Smile  newsm75 newsm79 newsm79 newsm28
Ние докато се наканим, замина СГ-та, ще видим какво е положението този месец и ако ми дойде Лелката ще го пратя тогава, тамън след въздържание :lol
Иначе, аз другата седмица ще овулирам  Praynig Запасих се с тестове за О, пия добавките, ММ също пие старателно, даже и чая си го поиска от Бабините зъбки.
Тази лелка ме ядосва, много се проточи, и днес ми цапа  #2gunfire
На 18ти ми дойде много късно вечерта (22ч) и сега се зачудих, дали не трябваше да сметна първия ден на 19ти  newsm78
:

# 26
  • София
  • Мнения: 1 757
Ванесита и на мен ми звучи като шарка
Витаминка да 19 го смятай за 1 ден

# 27
  • София
  • Мнения: 1 691
Аз пък от къде го измислих това 18-ти, дойде ми късно вечер на 15ти, тоест смятам го от 16ти Simple Smile
Това е добре, че поне ЛФ се увеличи с един ден  Whistling

# 28
  • Мнения: 4 696
 wavey
Вече съм си вкъщи и продължавам за мързелувам!
Честит празник на Витаминка и Краси! Да сте живи и здрави момичета, а догодина горди мами!
Айде, последните рачета, а утре настъпват Лъвиците! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 430
newsm59  на Викамнка и Красима пожелавам здраве и сбъднати съкровенни мечти!
Азукарче не знам дали друг ти го е казвал, но ми приличаш на Анджелина Джоли на снимките от сватбата. Страхотни младоженци, дано винаги сте все така щастливи и усмихнати.
Танче ние пък ти пожелаваме да дойдеш с нас в отчетни  Whistling
звездичка благодаря за прашеца  newsm79
Нектаринка ТД (твоето диване) да отива за СГ, да не мисли само за чики-рики  Mr. Green
ММ го подготвям от извесно време за тази му дейност, за момента няма гласен отпор, ама да видим  Naughty
Майче, благодаря ти   bouquet Наистина ми го казват доста често хехе, ама аз се хваля, че моят Брад Пит е по-хубав  Crazy Да ти се връщат хубавите пожелания и скоро да ни зарадваш с хубави новини  Heart Eyes
Ванесита, имаме си група във ФБ. Шоко мисля, че е администратора. Там са снимките, тук качих за малко и ги махнах, че много народ, дето не трябва се зазяпва хехехе.
Нектаринке, тази нощ ще упражняваме котешкия марш хихихихи

Общи условия

Активация на акаунт