Плаж,море,вълни носят ни по две черти!-Тема 80

  • 18 491
  • 682
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 933
Танче.....как ми липсваш,драскай по някой ред  Hug Hug Hug

И вие ми липсвате момичета.Списъчето с успелите доста се е понапълнило-Весито,Шоколадчето...леле това може само да ме радва.
Майче благодаря за пожеланието-дай Боже,след 2 -3 месеца ми е инвитрото.
Ванесита с теб не се знаем ,приятно ми е -да ти отговоря на питането-rubella е вид шарка.Изследването, което показва дали даден човек има или няма имунитет спрямо рубеола е Rubella IgG.Може и да си имунизирана вече,доколкото знам имунизацията е задължителна.

# 31
  • Мнения: 1 571
Красива тема, благодаря, Теди!
Аз минавам да се запиша  Hug

# 32
  • Мнения: 5 173
Това е добре, че поне ЛФ се увеличи с един ден  Whistling[/b]
Какво е ЛФ и какво значение оказва за зачеването?
Аз все си повтарям да не се вманиачавам, че за първата си бременност то не бяха сметки, пози, вдигнати крака за по половин час и накрая съм заченала през единствения път, когато не спазих нито едно от тези "изисквания", че и след акта си денсих и подскачах вкъщи Whistling.
Та, мисълта ми е, че понякога не става така, както сме кроили планове. И въпреки всичко, сега ми се иска лятно бебе: май, юни Crazy.

# 33
  • Мнения: 611
Танче.....как ми липсваш,драскай по някой ред  Hug Hug Hug
Ванесита с теб не се знаем ,приятно ми е -да ти отговоря на питането-rubella е вид шарка.Изследването, което показва дали даден човек има или няма имунитет спрямо рубеола е Rubella IgG.Може и да си имунизирана вече,доколкото знам имунизацията е задължителна.

Сърдечно благодаря, удоволствието е изцяло мое! Така и предположих, аз потърсих инфо намерих нещо, но все пак исках да го свържа с това защо ми го искат като изследване, а и момичетата тук разбират от доста неща.  Hug
Желая много късмет и успех за това, което ти предстои и да се похваилш в скоро време  Praynig

# 34
  • Мнения: 391
Здравейте, милички ! Днес имам повод да почерпя-с ММ празнуваме 8мата ни годишнина!  Heart Eyes






на Викамнка и Красима пожелавам здраве и сбъднати мечти!!! newsm59

# 35
  • Мнения: 1 487
Танче как вървят номерата по фонда и кога ще излезе заповедта? Да знаеш, че честичко питаме за теб и ти стискаме палци. Сега искаме да изпратим към отчетни Естлар и Маняна  Whistling
Азукарче твоя Брат Пит, наистина е по-хубав, поне по моя вкус за мъже  Heart Eyes
Рости приятно ти мързелуване
Шушулче ЛФ е лутеална фаза, това е фазата от О до М. Стандартно е 14 дни. Хубаво е да е поне 12 дни, което гарантира, че при оплождане емриона ще има достатъчно време да се имплантира стабилно и т.н. Има доста инфо по темата, но задълбочаването е по желание  Mr. Green
П.С. Клара честита годишнина! Много обич и подкрепа да си давате   bouquet

# 36
  • Мнения: 933
Танче как вървят номерата по фонда и кога ще излезе заповедта? Да знаеш, че честичко питаме за теб и ти стискаме палци. Сега искаме да изпратим към отчетни Естлар и Маняна  Whistling

Ами има малко над 1000 номера до мен,но аз при всички случаи немога да стартирам преди септември,понеже организма ми се възстановява още след премахването на тръбите.С Естлар поддържаме връзка,за Маняна незнаех-и тя ли е подала доументи към Фонда?Времето си минава неусетно,но това чакане си е мъчително.Няма как -7 години съм чакала и опитвала и ще изчакам още няколко месеца.Когато дойде моментът на чакане до теста ще се присъединя пак към късметлиското ни списъче и вярвам,че ще м донесете късмет.До скоро.... Hug

# 37
  • Мнения: 430
Честита годишнина, Клара! Още дълги години да се радвате един на друг!   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 1 757
Танче чакаме те с нетърпение да се завърнеш при нас с добри новини,липсваш ни и ти желаем успех
Честита годишнина Клара,дълги години щастлив семеен живот

# 39
  • Мнения: 4 954
Хванахте ме неподготвена с тази Рубеола. Предполагам е някакво стандартно профилактично изследване преди бременност, аз така си бях пуснала токсоплазмоза, просто различните профилактични са различни в различните страни (рубеолата във Великобритания, токсоплазмоза във Франция), такива ми ти работи.

# 40
  • Мнения: 935
Честит Рожден Ден на Краси и Витаминка!!!  newsm59 С пожелание и към двете да се сдобият съвсем скоро с две чертички! Wink  Hug
Клара,Честита Годишнина!!!   bouquet
Танче и аз често се сещам за теб и те мисля...още малко остана и скоро ще си мама!  Heart Eyes Ще чакам новината с нетърпение. Wink
за Маняна незнаех-и тя ли е подала доументи към Фонда?
Не,аз не съм подавала към фонда...може би се бъркаш с някой друг.  Laughing
За Рубеолата предполагам е някакво стандартно изследване преди бременност,макар че на мен не  ми го предложиха.За UK знам,че може да ти предложат ваксина срещу Рубеола,ако планираш забременяване,понеже  заразяването е опасно в ранна бременност...

# 41
  • Мнения: 1 898
Записче и от мен с пожеляние за много  EFP EFP EFP в новата тема  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 663
Здравейте момичета Simple Smile
Успявам да се включа в нормално време
Рядко пиша, бях активна покрай двете ми деца....ехааа преди доста години вече и сега се завръщам малко по малко

Приятно ми е да се запозная с всички ви и се надявам всяка от вас да се премести скоро в отчетните - стискам палчета на всички
Честит празник на празнуващите мацки - да сте живи и здрави и много влюбени в живота Wink и с бебчета на ръце
Аз днес съм адски уморена отново, трудно ще стана и до аптеката да взема тест и чакам да ми го донесат - последните 3 месеца все го правя преди очаквания ден и самотната чертичка много ме разочарова...сега пак ме е страх
Стана ми лошо след закуска отново, а от кафето направо ми прималя, но пък цялата съм се опълчила и съм скептична
Ще взема да си насроча снимка на тръбите, пък ако не дойде лелката ще я отложа Sad((
Много усмихната и приятна вечер ви пожелавам

# 43
  • Мнения: 4 954
Първо се правят други изследвания преди снимка на тръбите

# 44
  • Мнения: 1 700
Здравейте момичета!как сте? вече пишем в новата тема .дано да е на бебекъсмет за всички  Praynig благодаря на теди за темата.на витаминка и криси честито и скоро 2-те чертички да се видят.  newsm67 и на клара честито да си празнувате още много години.на звездичка благодаря за прашеца ще си изсмукна малко  newsm79 на новите в групичката добре дошли. от вчера нещо не съм тавряз.ставами лошо от топлината  Sad  желая на всички скоро да видят двете черти  лек ден от мен

Общи условия

Активация на акаунт