Вече студенти випуск 2014

  • 41 569
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 348
Maй сега ще се групираме по държави?

  bouquet

Поздрави, макар темата да позамря. Може би покрай празниците.

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Не не се групираме, обачее сега последни дни и заминават, други все още на почивка и т.н.

Трябва да си направим една срещичка, ама кажете кога.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 566
Предлагам 4 или 5 октомври, ако и на вас ви е удобно.  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 203
Кажете на децата си в чужбина да имат винаги джобни поне 50 Евро ! Всичко се случва !
Например може от бързане да сбъркат пин кода 3 пъти за месец ( с натрупване е ) и да останат без пари за храна !

И не забравяйте презервативите ! Laughing

Хайде на среща  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 203
Момичета , моля ви  дайте идея къде да пусна деветокласничката на уроци по английски език някъде в центъра ? Учила е подготве ,  но има пропуски ! И цените да са ниски ...

# 50
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Предлагам 4 или 5 октомври, ако и на вас ви е удобно.  Hug
На мен ми е удобно  Hug

Момичета , моля ви  дайте идея къде да пусна деветокласничката на уроци по английски език някъде в центъра ? Учила е подготве ,  но има пропуски ! И цените да са ниски ...

Аз съм доволна от АВО БЕЛ, но цените не са ниски. От Британика НЕ съм доволна  Peace

# 51
  • гр.София
  • Мнения: 465
Титико, аз съм много доволна от:
http://www.accbulgaria.com/

Моят син записа курса в десети клас и мога смело да кажа, че в тази фирма го научиха на много неща. Освен това супер много съдействат за кандидатстването, в цената на курса е включено всичко. На мен ми харесва, че през цялото време ме държаха в течение как се развива, къде са му силните страни и в какво изостава.Не знам как са цените на фона на другите фирми, според мен са приемливи.
Намират се на много комуникативно място и наистина са добри. Няма да казвам какви резултати постигна на САТ и Тойфъл- за мен е достатъчно, че отивайки в Америка оцениха английския му като "брилянтен" и мога да твърдя, че  това е плод на прекрасните преподаватели от ACC.

 

# 52
  • София
  • Мнения: 203
Мерси ! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 120
Титико, аз съм много доволна от:
http://www.accbulgaria.com/

Моят син записа курса в десети клас и мога смело да кажа, че в тази фирма го научиха на много неща. Освен това супер много съдействат за кандидатстването, в цената на курса е включено всичко. На мен ми харесва, че през цялото време ме държаха в течение как се развива, къде са му силните страни и в какво изостава.Не знам как са цените на фона на другите фирми, според мен са приемливи.
Намират се на много комуникативно място и наистина са добри. Няма да казвам какви резултати постигна на САТ и Тойфъл- за мен е достатъчно, че отивайки в Америка оцениха английския му като "брилянтен" и мога да твърдя, че  това е плод на прекрасните преподаватели от ACC.

 

+1

# 54
  • Мнения: 348
Не мога тази събота и неделя. Нека да е през седмицата ( без сряда вечер)... или другия уикенд.

Моето гардже замина отдавна, намери си и квартира и сега скучае там докато започнат занятия. Разглежда града и си упражнява немския.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 942
Специални поздравления за успехите на вашите студенти и сърдечни благодарности на вас - майките, които утъпквате усърдно пътечките за нас - випуск 2015! Без вас направо сме слепи и глухи Simple Smile

Отчитам, че вашата тема малко вече ще се поуспокоява, докато съвсем изчезне, но все пак разчитам, че тук е люлката на вашето сърдечно приятелство и от време на време ще се връщаате с носталгия.

Точно затова сме и ние - кибиците тук, за да почерпим от вашия ценен опит и да ви помолим за пореден път за безкористната ви помощ.
В тази връзка искам да попитам за един много деликатен, но и важен, бих казала определящ въпрос.
Как завършващите си подреждат желанията за следване, ако тук ги държи здрава, красива и ценна връзка - любов, така да се каже Thinking?
И как ние, родителите, да насочваме съветите си, без да накърним чувствата им?

Ние много искаме синът ни да учи извън БГ. Професионалната посока, към която се е запътил не е много добре развита у нас и образованието все още не е на високо ниво. Отсрещната страна обаче, ще се реализира тук. Много ценим връзката, която обещава да е трайна и е вече доста сериозна, момичето е страхотно, дет' се вика лика прилика са си и много им се радваме. Та сърце не ни дава да се опитваме даже да ги насочваме към раздяла. А то, отиде ли да учи някъде... ойде...

Има ли някоя от вас подобен опит с младото? Моля, споделете! Разбирам, че колкото хора, толкоз мнения и всеки подобен случай си е сам за себе си, но все пак ми се ще малко някакъв опит да прочета... newsm78


# 56
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Опитът ми е, следване в България, където са ни супир университетите и преподавателите.

Иска да ходи един семестър в Англия, ама да стигне до там.


Доста университети имат и като практика последната година учение във университети по чужбинско по програма.

В класът на синът ми доста деца са си в България и са си доволни от избора, има и горе долу същото количество, пожелали чужбина и те са доволни.

Който както желае. 

# 57
  • Мнения: 7 159
Нещо съм изпуснала темата!
Имаше ли среща вече?
Ако не, хайде да организираме нещо!
Крайно време е! Hug

# 58
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако искате другата седмица през седмицата

# 59
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз май ще стана редовна във вашата тема,  Wink.
Сега искам да ви попитам дали имате контакти с родители на други студенти от България, които учат заедно с вашите деца в чужбина. И ако сте в контакт с тях, то как ги открихте? Как можем да се свържем още от сега с други, които имат подобни интереси и насоки? За нас е важно да знаем дали нашият бъдещ студент ще има сродни души около себе си или ще че чувства самотен сред чужди.

Общи условия

Активация на акаунт