Има-няма лято, ЯНУАРЧЕТО с усмивки е богато! (53)

  • 52 125
  • 751
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 418
Нощни, вземи измий прозорците, може да помогне!:))
Това в кръга на шегата, когато-тогава, важното е да е бързо и леко!
Елчи, същото ти го желая и на теб!

# 541
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Благодаря на всички
Хубава вечер на празнуващите и много здраве.
Еееелч???

# 542
  • Мнения: 1 687
амнезия, честит празник и на теб! много апетитни ми се яидяха тези бонбони Simple Smile)))

какче, аз сега измих 2 тигана за 5 минути и мисля, че ще умра Simple Smile)) вече за нишо не ставам, а хората викат разхождай се! да се разхождат те с 27 кила отгоре и корем като диня! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

иначе днес бях на лекар. изгледи за раждане до неделя, когато ми е терминът няма никакви...

мрм, то везни за мъж не е много по-добре от дева Mr. Green

# 543
  • Мнения: 455
И аз както нямах признаци, на 7.01 Ивановден, взех да свалям новогодишната украса /нали на този ден се разваля/, и след 2 часа слизане, качване по столове, че имам украси из цялата къща, за малко Сами да е Иванчо. Добре, че устиска 40 мин. да се роди на 8.01.

Елч, Нощни мислим ви, и от сърце ви желая да е бързо и леко, пък когато - тогава!  Hug

Какво ми се случи днес - купих си преди няколко дни един дезодорант против изпотяване. Взех да се подзирам тези дни, че нещо ме сърби кожата, но днес на обяд се напръсках и след малко усещам силен сърбеж. Поглеждам се - целите ми ръце в пъпки. След това започнаха да ми излизат на други места. Уплаших се направо. Като се прибрах отидох да си купя Кларитин, но започна да ми става лошо, сърцето ми се разхлопа и отидохме до Бърза помощ. Слава Богу, биха ми Урбазон, и едва сега обривите се поскриха. Много неприятно нещо!

# 544
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нощни, вземи измий прозорците, може да помогне!:))

Не е като да няма нужда!  Mr. Green Ама така ме мързи... и нещо не ми се ражда в момента. хихи! Simple Smile

*
Божидар тръгна на училище и Искрен е много тъжен сега през деня. Няма търпение батко му да се прибере. Ще му трябва да време да свикне сега с новото положение да трябва да си играе сам през деня.

# 545
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
 Ех, че не можах и аз да разбера какви са тези признаци за раждане Simple Smile нито Таня, нито Нели тръгнаха сами.Явно добре ги мътя               За справка:термина на Тяня беше на 14.09, а се ради на 27.09, Нелката пък беше на 30.12, а се появи на 07.01, та не бяха стълби, топла вада, люти чушки , чайове Simple Smile

# 546
  • Мнения: 192
Здравейте момичета!
Честит празник на всички празнуващи днес Hug Люба, Амнезия - с гордост да си носите имената Hug

Честит Имен Ден и на малкото ми слънчице Любомира!  Черпя ви за нейно здраве Heart Eyes Hug

# 547
  • Мнения: 496
Докато не съм изпуснала деня  Blush , честит имен ден, Люба и Амнезия! Бъдете здрави, бъдете щастливи и обичани!  Hug

Честит празник на столичани!  Hug

Нощни, Елч, не бързате гледам...  Mr. Green  Децата са поели нещата в свои ръце, така че ние козируваме.  Peace

Еми, много гадно това с обрива. От коя ли съставка така зверски си реагирала. Би било полезно да знаеш, за да се пазиш.  Whistling

# 548
  • София
  • Мнения: 418
Еми, звучи ужасно, това което ти се е случило! Добре че сте отишли до Бърза помощ и че вече си добре!

Нощни, Искрен не ходи ли на детска?
А измислихте ли име на бебето?

Рали, да ви е жива и здрава принцесата!

# 549
  • Мнения: 183
Добро утро момичета  Hug

какче оздравявайте бързо. Как сте днес?

Ужас Еми има ли още обрив?

И Нати по сто пъти на ден ме пита къде е сестра му, а като си дойде и се качва на главата - буквално. А тя изморена и какафонията спестена ми от през деня се наваксва  Mr. Green

Тути добре си им е било на децата  Laughing. Звучиш добре - дано и така се чувстваш.

Хубав ден момичета.

# 550
  • Мнения: 509
Еми, добре че бързо се е разминало.

Момичета, благодаря. Simple Smile)

Ние днес изпратихме Калоян на ДГ. Малко беше стресиран, но като че ли се качи с лека усмивка нагоре. Госпожата каза да си го взема към 4.15, за да мога да го разходя, понеже не ги извеждала. Не разбрах дали по принцип или сега в началото, понеже все още има ревящи и е по-трудно да се справи с всичко.

Водата при нас е с диспенсъри. От ХЕИ не давали шишенца.

Ами то и ние нямаме бърза работа, така че освен да чакаме бебетата, друго не ни остава. Simple Smile

# 551
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нощни, Искрен не ходи ли на детска?
А измислихте ли име на бебето?

Не, какче, не ходи! Най-малкото аз съм си вкъщи. Отделно, че логистиката би ми била изключително сложна. Ние от година, а може и повече вече сме само с една кола и правим яко врътки, когато Божидар ходи на училище. Ако трябва още едно човече да водим и прибираме съвсем ще луднем.  Rolling Eyes

Име уж бях избрала едно, но нещо последните дни и седмици ми се промени. Та чакам да се роди да я видя как се казва тая моя Зелка.  Mr. Green

Еми, прегръдки. Гадна работа! Sad Надявам се вече да си по-добре...
Да ти кажа отдавна съм изхвърлила всякаква конвенционална козметика и се родих просто.  Crazy

# 552
  • Мнения: 192
Здравейте Hug

Какче Hug Благодаря Heart Eyes Днес по-добре ли сте? Гадни вируси #2gunfire

Еми - как си днес? Имаш ли още обрив? От един дезодорант каква беля..... Sad

Амнезия - дано бързо да се адаптира Калоян Praynig И в нашата група сутрин има плачещи дечица,много мъчно ми става Sad

Бременните - силно гуш на всички Hug Той Господ си знае работата Peace Когато дойдат бебчовците - добре дошли Peace


Хубав ден от мен Hug

# 553
  • Мнения: 455
Благодаря, момичета, добре съм.

Днес всички обриви бяха изчезнали, но ще пия Кларитина още няколко дни.

Рали, да ти е жива и здрава малката красавица!
 Hug

Какче, бързо да оздравявате.

амнезия, дано му хареса в градината.

А защо ХЕИ не дава шишета?

Нощни, а каква козметика ползваш?

Аз като се зачетох какво съдържа дезодоранта, направо се уплаших, егати химията и мизерията. Пишеше - ако се появи обрив, прекратете употребата. Видях го едва снощи.

# 554
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нощни, а каква козметика ползваш?

Домашно правена общо взето. Е, не си я правя аз, щото ме мързи де. Mr. Green Купувам си я от разни места. А за миене ползвам био козметика - един гел за коса и тяло (ползваме го цялото семейство, но оригинално е бебешки) и един шампоан, само аз го ползвам него де, че моята коса е мазничка и дълга. С гела трябва да я мия всеки ден, а с шампоана я мия веднъж седмично. Simple Smile
В момента имам едни разкошен крем-дезодорант точно против изпотяване. Влюбена съм в него. Пастата ми за зъби също е "домшна". Кремове и такива работи принципно не ползвам. Имам едно малиново масло, което ми е универсално - за всичко. И една лавандулова флорална вода която ползвам за почистване на лице и разни други подобни неща. Simple Smile
Ако някой проявява интерес мога да изпратя координати на лични на хората, които ми ги правят нещата. Цените са съвсем приемливи, особено пък сравнено с качеството.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт