Отнеха децата ми!

  • 29 977
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 749
Ужасна история.......
Предполагам, че се чувстваш страхотно сам и безсилен.
Моето мнение е, че е трябвало овреме да вземеш мерки.
Защо и поради какви причини си оставил нещата така, само ти знаеш.....

Става ми лошо като чета някои от коментарите. Пък в благотворителния форум и с пускането на теми и смс-и сме първенци Sick Sick Sick Гадост!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 640
Ужас. Съда ни е ужас. Гаден и грозен. Тази жена дори и майка да е, не се грижи за децата си. Не може просто защото си майка и хоп.

Специално за това:
Аз съжалявам, че ще съм рязка, но все пак...
- Вие знаехте ли, че жена ви взема наркотици? Съмнявам се, между другото, че въобще е вземала - първо, това не може да се скрие, второ, не може ей-така просто да ги спре.
- Какво предприехте, за да помогнете на жена си да се справи с проблемите си? А случайно тези проблеми да се предизвикани от проблеми помежду ви?
 - Ходихте на работа и се прибирахте вкъщи? А още някъде да сте ходили /друга жена примерно/? Питам така, хипотетично... Не, че е задължително да е така.
- Какво е отношението на вашите родители към съпругата ви?
- Сама ли беше жена ви в следродилния период? Помощ от някого?
- Баба ви беше там да помага или се налагаше жена ви да гледа баба ви?
- Да сте се отнасяли с пренебрежение към жена си? Да сте я обвинявали, че е неспособна като майка - този въпрос е по-скоро риторичен, от текста ви става ясно...
Просто не ви вярвам - професионална деформация имам може би...
А ако съм на мястото на съпругата ви, ще се наложи да докажете, че съм наркоманка и психично болна.
Как може да се опитвате да му насадите вина?
Нито един от тия въпроси, дори и при положителен отговор не оправдава нито едно действие на тази жена.

Автора, ти сигурен ли си, че и двете деца са от теб? С извинение за въпроса, но сигурен ли си?

# 17
  • Мнения: 21 445
 Е, ти от съчувствие добре го нареди Laughing

 На човека му трябва адвокат, ние не знаем нито истина ли е това, което пише, нито цялата истина ли е.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 640
Зададох съвсем логичен въпрос. Разказа му ме побутна да го задам. Да разбереш, че ще имаш второ дете в 4 месец и жена ти перманентно да не се прибира...още повече едното е готова да му го остави. Поведението и ако е такова намирисва.
Нито съчувствам, нито нищо. Запозната съм с милата ни съдебна система и му вярвам.
Човека няма нужда от съчувствие, а от сила.

# 19
  • Мнения: 742
 Само искам да кажа на тези ,дето го хулите...професионално изкривените! Вие попадали ли сте някога в такава ситуация? Знаете ли в каква заблуда живеят хора като този човек,който е писал това? Знаете ли,че той след 3 месеца,ако прочете какво е написал,ще се хване за главата и ще си каже "Леллеее колко съм бил прост".Когато на един нормален човек започнат да му се случват ненормални неща е шах и изобщо не може да реагира.Често този човек започва несъзнателно да води съвсем друг живот от предишния,знае,че нищо не е както трябва,но продължава в името на някой или за дадена кауза,в случая заради семейството му.Не говорете глупости,по-добре ,ако няма какво да кажете-замълчете и не търсете под вола -теле!

Общи условия

Активация на акаунт