Помогнете ми,моля ви!

  • 1 867
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте!

Притеснявам се да се регистрирам,zатова 6е остана анонимна.Не zнам къде то4но е моя проблем,надявам се,поне вие да преположите.На 25 години съм.Мъжа ми е на 30.Искаме бебе и държа да кажа,4е мъжът ми и той желае да имаме деца,но проблема е,4е той не 4увства желаие zа секс,много рядко,един/два пъти в месеца (от самото на4ало на враЗката ни е така).И то zа6тото са фертилни дните тогава.Той си мисле6е,4е от един път и хопппп-бебето готово,да ама не.От два месеца не се паЗим и не съм о6е бременна.Та как да съм от един или два пъти секс,как да стане?Не zнам къде е проблема наистина.От 5 месеца ходи на психолог -никакво подобрение.Каzва,4е не можел да се отпусне,да мисли zа секс,по-скован е,притеснителен..А каЗва,4е ина4е му е приятно с мен,оби4а ме,в което не се съмнявам..Дали не е някакъв zдравословен проблем?ОмръЗна ми да убеждавам и да се натискам поне 2 пъти да име секс,поне повереме на овулацията...Как може 4овек да иска бебе,а да няма желание zа секс?
Моля ви,помогнете ми..
Благодаря ви.

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 5 763
Да няма някакви проблеми в работата? Или нещо друго да го подтиска? Случва се мъжете, когато са обременени с повечко проблеми или в резултат на стрес да губят желание за секс. Психологът какво казва?

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Миличката....не е лесна ситуацията в която се намираш. Знам, че от страни е леснод а се дават съвети. Все пак след като и той иска бебе трябва да се пребори с нежеланието за секс и поне една седмица да го правите редовно. Бебета не стават по въздушно-какпков път и това трябва той ДА ГО ОСЪЗНАЕ. Съвети от рода да го съблазняваш със сексапилно бельо, романтични вечери, свещи и т.н. няма смисъл да ти даваме.
   Но има и нещо друго. Сексът не е най-важното нещо в отншенията между  двама души...но все пак не може и без него. Той на 30 години с мъка прави 2 пъти месечно секс...какво остава след време? Живее ли се така и лесно ли ти е? Когато двама души се обичат те правят компромиси. Компромисите са както с дребни навици, лишения....така и в правенето на неща, които не са ти много по сърце. Говорете И на тази тема , а аз стискам палци нещата да влязат в релси и съвсем скоро да се обебиш.
   Предлагам ти да се регистрираш и да посещаваш темичките тук. Те са интересни, забавни, успокоителни и пълни с чудесни момичета, обединени от едно-единствено желание...желанието за БЕБЕ!!!

# 3
5 години да има проблеми в работата..не ми се вярва..По принцип той е пасивна ли4ност,оставя ме на доминурам..Е в секса ми е опря...Не става и не става..Когато сме някъде навън или си пийне,тогава няма проблем..Може и два пъти да го направим,но не всеки ден иЗлиЗаме или сме на парти..
Кажете ми,може ли да е zдравословен проблем това.Не6о с неговите хормони..На какъв доктор 6е ме посъветвате да отиде??

# 4
  • Мнения: 1 950
Напълно подкрепям казаното от Голъдънчето.
А щом той вече се консултира с психолог вече 5 месеца и няма подобрение, това означава, че явно специалиста не е достатъчно добър. Консултирайте се и намерете подходящия лекар. Това е огромен проблем. Тук не става въпрос само за това да забременееш. Дай Боже да се случи разбира се Praynig, дори и един път е достатъчен понякога, въпреки, че на тази кълка не може да се лежи. Но как ще живеете цял живот. Ти си млад човек, той също - и тялото и душата си искат своето все пак. Обичането, гушкането и любовта са нещо прекрасно, но секса е част от тях и когато липсва.............понякога става страшно.
Моят съвет е да потърсите истински добър психотерапевт-сексолог /друг е въпроса дали има точно такива и добри в Б-я/. Това е дълъг и продъжителен процес, а ти играеш огромна роля в него. Бъди до мъжа си и го подкрепяй. Не го насилвай, това влошава нещата още повече.
Успех ти пожелавам и заповядай при нас Hug

# 5
  • Мнения: 2 199
Ами незнам дали ще ти е много от полза,но знаеш ли какав секс то4но му харесва...може да го е срам да ти каже и затова да е толкова рядко.Ако не говори ти се опитай да експериментираш може и да се полу4и нещо.Успех и не се притеснявай два месеца са нищо newsm10

# 6
  • Мнения: 2 123
Според мен не става въпрос за здравословен проблем, а за сексуална природа. След като от 5 години сте заедно и честотата на полови актове го удовлетворява, това означава, че той просто е с такива нужди. Явно си го приела такъв, какъвто е - и  значи основните ви проблеми са възникнали след като ст еспряли да се пазите. /Защото 5 години са доста време/ Смятам, че трябва да поговорите спокойно за плановете и потребностите си, след което ти да положиш усилие за внасяне на повече "сексуален комфорт" - това, което го отпуска навън, да го получава и в къщи - романтика, малко алкохол, забавление, секс игри, билки.

# 7
  • Мнения: 235

  Момичетата са те посъветвали вече, но и аз мисля че трябва да поговорите без задръжки и най-вече без обвинения.  И посетете сексолог. Чувала съм, че Румен Бостанджиев  е много добър в България. Чрез Google можеш да откриеш координатите му.

# 8
  • Мнения: 957
И аз съм за разговор със сексолог, но може би преди това един много открит разговор между вас двамата. Знам за конкретен случай, със същите проблеми и накрая се оказа, че съпругът предпочита мъжкия контакт пред женския и се е оженил само заради заради роднините си и за да не говорят хората. Не казвам, че и твоя случай е такъв, но за да разбереш какъв е проблема трябва сериозен и открит разговор.

# 9
  • Мнения: 7 716
Направете една инсеминация. Ако нямате проблеми, резултатът е гарантиран. Wink
Една пишеща тук потребителка имаше подобен проблем и вече е бременна Laughing

# 10
Благодаря ви моми4ета.Да уто4ня,4е мъжът ми е немец.И от 5 месеца ходи на психолог,който zа съжаление не е сексолог,а обикновен психолог.Мъжът ми сам  си каЗва,4е до сега ни6о не му е помогнало,а и аЗ го вождам.Интересното е,4е когато сме в България на по4ивка,тогава всеки ден правим секс,дори той е инициатора,когато сме в Германия просто той блокира..И сно6и говорихме обстойно на тая тема.КаЗа,4е му е много приятно с мен,да правим секс,проблема му е,4е много рядко може да се отпусне и да мисли само zа това..В главата са му винаги първо семейни проблеми(с родителите му),работата,пак с тях и така...Просто вЗима и малкия проблем твърде насериоЗно,а zа себе си не мисли много.

# 11
  • Мнения: 1 950
Търсете нов психотерапевт. Няма смисъл да си хвърляте парите на вятъра. Проблемът ви както се изясни, не е чак толкова голям, с малко помощ от специалист и усилия от ваша страна мисля, че всичко ще е ок.
Успех мила и бъди сигурна, че бебче ще имате Hug

# 12
  • Мнения: 3 376
Имам чувството, че с тоя начин на живот, който живеем, вашият проблем ще става все по-често срещан  Sad Щом в България мъжът ти се чувства по тотално различен начин, явно проблемът му е в начина на живот и обстановката. Обезателно потърсете по-добър терапевт, но освен това опитайте и да смените обстановката по някакъв начин, а може би и начина на хранене, физическата активност. Това е от значение не само за сексуалния ви живот и правенето на бебе, но и за здравето ви като цяло.

# 13
Ами в България е така,понеже не мисли zа работа тогава,zа пари,zа проблеми,а 2 седмици просто интенЗивно по4ива.Ина4е хубава,раЗнообраЗна храна ядем,преди 4 месеца си вЗехме нов хубав апартамент.
При мажа ми секса никога не е бил основна движе6а сила.АЗ съм му и първата сериоЗна приятелка.Не е имал и преди това сексусални контакти.Може би zатова да не му липсва..ЗабеляЗала съм,4е при алкохол се отпуска и zабравя zа zадръжките си,дори става по открит,комуникативен и активен.Не zнам zа6о се отпуска само при алкохол така.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 686
Спокойно, повечето мъже се отпускат съвсем от алкохола.  Grinning Явно им сваля задръжките.

На вас ви трябва психотерапевт-сексолог, както вече са ти казали другите момичета. И моето мнение е, че трябва двамата заедно да го посещавате. Радвай се, че мъжът ти е отворен за тези неща, имам предвид съгласен е да ходи на лекар, т.е. приел е, че има проблем и има желание да го реши. В България има адски много жени с твоя проблем, но той си остава неразрешен, защото мъжете им не искат и да чуят думата лекар.

# 15
  • Мнения: 3 376
Ами явно си има проблеми, които чак сега излизат на бял свят покрай бебеправенето. Тези неща, които описваш, според мен са показателни. Хубавото е обаче, че той има за партньор човек като тебе, който да се грижи за него и да го подкрепя Simple Smile Ще видиш, че с известно упорство и нещата ще се променят към добро! Peace Успех!  bouquet

# 16
  • Мнения: 328
Организирайте си почивка в България в подходящо време.Сега идва пролет,всеки е настроен за любов.Прекрасно време да създадете нов живот.Искрено ви желая успех! newsm10

# 17
  • Мнения: 1 320
Аз съм на мнение, че задължително трябва да се обърнете към сексолог.
По принцип /както сама си забелязала/ бебеправенето по график е процес, който много ангажира и натоварва психиката.
Препоръчвам да се обърнете към Румен Бостанджиев в България.
Като цяло има подходящи хапчета за тревожност, както и за увеличаване /или поне стабилизиране/ на либидото.

# 18
  • Мнения: 307
Може да ви звучи малко глупаво, но в предпоследния брой (февруарския) на българското издание на списание "Космополитън" имаше голяма статия точно за този проблем! Намери си го! Имаше различни прични за нежеланието за секс от мъжка страна. Желая ти успех!   bouquet

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Може да ви звучи малко глупаво, но в предпоследния брой (февруарския) на българското издание на списание "Космополитън" имаше голяма статия точно за този проблем! Намери си го! Имаше различни прични за нежеланието за секс от мъжка страна. Желая ти успех! bouquet
   ВВЕНКОВЧЕ, излязъл е и мартенският брой на Космополитън, а статията за която ти споменаваш /доста е интересна/ е във Февруарският брой. Казвам това за да не объркаме момичето.

# 20
  • Мнения: 307
ВВЕНКОВЧЕ, излязъл е и мартенският брой на Космополитън, а статията за която ти споменаваш /доста е интересна/ е във Февруарският брой. Казвам това за да не объркаме момичето.
Да, Голди, във ФЕВРУАРСКИЯ брой е тази стратия (отпред е с Ева Лонгория, от отчаяни сапруги  Wink)
А новия мартенския си го купих и него, той е с Бионсе.
Бре какъв съм фен на тва списанийце  Laughing

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВВЕНКОВА, аз също съм луд фен на това списание. Дебна го кат' хрътка още първия ден, в който го пуснат!
   Именно в броят, който описваш е публикувана статията!

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Ами аз мога да те успокоя, е при нас такава си беше ситуацията, секс само във фертилните дни, а сега1 път в месеца, оправия няма. Е, моя е на 40 вече, но и е до либидо. Доста месеци наред се трудеше по 3 пъти месечно, защото имаше проблем, и то при него.

Общи условия

Активация на акаунт