90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 559
  • 723
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 864
Бързо питане от мен днес: може ли сурови ядки в плодовият ден?

# 571
  • Мнения: 15 108
До 100 грама сурови ядки се позволяват в плодовия ден, без фъстъци, те са в бобови!

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
bradata Нещо си се объркала аз нямам дечица Simple Smile Още ми е рано според мен си Grinning Аз се надявам на момченце като му дойде времето Simple Smile

С другото Мече те обърках Wink Ама като му дойде времето за момченцето, пак да го нащипеш Simple Smile)

Цветленце, нося и още как Wink Бонбонките са супер и не можеш ги разбра от какво са и дори моята консерва/половинка ги опита и хареса. После ще редактирам с линк, че сега през телефона ми е сложно.
Нана, разбрах аз, ама пусто ми се хапват такива макаронки и съм чела като дявола Евангелието Grinning

# 573
  • Мнения: 4 864
Благодаря!!

# 574
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен, благодаря за комплиментите, ама чак пък секси...застанала до мъжа си сме като крачун и малчо..той е толкова слабичък, че от години не е тренирал, ама плочките на корема не могат да изчезнат. Ще нащипя малчо :р
Много сме мечоците и ни объркахте, ама мечо пух е с далеч по-малко за сваляне от мен. И по този повод да кажа, че кантара днед ме зарадва - етора нова цифра - 67.700 или 800, пусти чертички, не мога да ги преброя хубаво Grinning   за днес динята върви по план, довечера по-подробно
Пп: цвете, чак да съм се преуморила, щом е за събарянето на бараките на дядо и баба съм първа писта, да ме бяхте видяли зимата с чука по стената, не че това помогна за приключването на ремонта, във финансов застой сме, но си направих кефа. Мм като разправяше на един приятел, който ме нарича топчо откакто ми пролича бременността каза: какво му направихте на топчо, избягахте от софияби и дадохте чук в ръка ибтова се побърка... Та....мале колко такива постройки ми се нижат с чука, ама едно по едно Grinning

# 575
  • Варна
  • Мнения: 241
Страхотни трансформации и прекрасни дечица! С тези снимки наистина мотивирате всички.
Аз няма да се показвам тъй като няма толкова драматични разлики Simple Smile
Прекрасни сте всички, продължавайте все така упорито към целта!

Ние с кантара не сме в добри отношения последните дни #Cussing out Да не кажа, че сме пред развод! От последния плодов само плюсове  #2gunfire

Менюто днес: З - нектарина; О- филии с лютеница; В- кекс и черен шоколад

# 576
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Ехооо. ИМАМ ПИТАНЕ. Бях решил в почивката всеки петък да е плодов, а всеки 30-ти - воден. Само че сега петък е едва третия ден от почивката. Та да го правя ли плодов или тази седмица да го прескоча???? newsm78

# 577
  • София
  • Мнения: 5 606
Не мисля, че е проблем, че е едва третия.  Peace
Аз се завърнах от почивка, кантарът не е мръднал на никъде, което все пак не е толкова лоша новина. Днес менюто е банан за закуска, за обяд и вечеря някаква бърканица на тиган от печени чушки, домати, лук и сирене и малко кашкавал за разкош.
Фифи, страхотна си!

# 578
  • София
  • Мнения: 390
Благодаря ви пак за подкрепата.
Скрит текст:
За сега да заедно сме,но не сме се виждали ,след сдобряването , ако може така да се нарече. Имам си не едно, а сто на ум да ви кажа. Отдръпнах се, кзаха му,че искам малко време,да помисля и да се държа пак добре с него . Не може да се откаже от мен и после да се прави,че не е било .
Мило се държи,но нз.. Ще  мине месец-два и  тогава ще се види какво ще е.
Съмнява ме да знае какво иска ... зодия близнаци е и ще ме умори. Аз  даже и за деца не съм му говорила.. смятайте  Joy
Иначе съм на 25, някой беше питал в горните постове.

Днес съм на варива.Апетитът ми се върна много рязко да ви кажа  Simple Smile
Закуска : 3 праскови
Обяд : 1 консерва царевица , намерих я без захар
Вечеря : или ще е пак царевица или ориз някакъв .


Нямам много време да ви чета,защото си наваксвам с работата , която не съм свършила в дните на драмата. Целувки от мен и свалени килца  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 579
  • Варна
  • Мнения: 241
Имам въпрос - на коя фаза от луната лунувате така да се каже? Има ли значение или може в първият ден на всяка фаза?

# 580
  • Мнения: 15 108
Малинки,
Скрит текст:
Не го оправдавай със зодията. И моят мъж е близнаци, но не 5-тия ден знаеше, че иска да бъда негова жена, искаше да заживеем заедно и т.н. Така че това не го оправдава. Може и той да е в 'цикъл'. Отпусни се и се наслади на момента сега, ако стане нео, ок, ако не, ти сама ще го усетиш и няма да си губиш времето.  Hug
Аз добавих и картофена салата към сармите, ама много вкусни си ги бях направила, добре, че бях взела малко, че щях да прекаля. Нищо, че оризът ми носи +, поне ми е вкусно!

# 581
  • Мнения: 238
cveteses  Ама защо караш човека да ме мрази. Не го мъчи, моля те Embarassed
Курдов, въобще не те мрази ММ, напротив, много те хареса! А пък аз те харесвам 100 пъти повече,  И защото няма да готвя - за довечера имам същатата поръчка - салата (огромен розов домат, 4-5 корнишона, 1 червена и една зелена прясна чушка, глава червен салатен лук и много магданоз) + бучка сирене ( той си яде някакво на Добрев). Ура, няма да готвя – аз имам кекс от комшийката!За плодовия – според мен, си го направи – няма лошо. Трябва да има поне по един на седмица, задължително, а ако направиш повече – не пречи. Аз лично си правя плодови вечери ( З-плод; О – хапна си нещо стабилно и за В – плодове). Много добре ми се отразява на кантара!
Hope♥, доколкото помня, ти май нямаше и какво да сваляш! Може я вода да си задържала, я да не си уцелила правилните храни, я нещо друго. Не се ядосвай, важното е да излезеш от цялата четворка с някакъв минус или поне нула!Има и такива дни, не може все да е на минус, горе главата! Hug
Брадата, аз съм всеизвестна кулинарка Joy, но тази извратения – бонбони от моркови - събуди интереса ми и ще я пробвам! Предчувствам, че ще стана известна с нея! Simple Smile

# 582
  • София
  • Мнения: 12 568
Малинки,

Скрит текст:
всичко е въпрос на характер и възпитание. Но лично аз от зодия Близнаци бягам с писъци  Twisted Evil

# 583
  • Мнения: 162
И аз имам едно питане, дали някой купува готови постни сърми с ориз, видях вчера такива в Кауфланд и се зачудих дали са режимни? Предполагам нямат нищо непозволено.
Днес съм на плодове:
Закуска - отвратителен пъпеш
Обяд - два банана
Вечеря - малини и ядки
Изкуших се да се првтегля след въглехидратния и съм - 200гр.
Дано след плодовия са повече Praynig

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 14:19 от blessed85

# 584
  • Мнения: 238
Имам въпрос - на коя фаза от луната лунувате така да се каже? Има ли значение или може в първият ден на всяка фаза?
Hope♥, аз на всяка фаза от луната си правя плодов, а на пълнолуние – воден. Като деня преди воден, го правя пак плодов. Но това е, откакто съм в почивка. На плодовите, когато нямаше плодове, пиех фрешове, но сега си ям пресни плодове!
tzvety26, браво че си удържала кантара!
blessed85, аз си купих веднъж готови сарми, не от Кауфланд, не помня вече откъде, ама бяха мнооого гадни Sick! Взех си три за дегустация, едната изядох аз, другата набутах на ММ, а третата изхвърлих! Ако искаш пробвай, въпрос на вкус! Hug

Общи условия

Активация на акаунт