90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 529
  • 723
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 9
Добър ден мили дами и господин Kurdov!
 
Отчет за днес - ВХ

З кафе с мед + два банана
О спагети с дом. сос
В мисля да е чийз кейк или парче палачинкова торта + ред черен шоколад

Да се похваля днес успях да се вмъкна в дънки, който преди три дена едвам ги обувах. Все още не съм се мерила, но мисля, че за трети ден вече има малък резултат. Тези дни ще си взема и кантара, който е при нашите и ще започна да давам отчет и за минусите. А сега се връщам назад да ви чета.

Лек и успешен ден на всички!

# 586
  • Мнения: 163
Ето ме тук в цял ръст, та да видите, че не съм някоя кльоща, дето само се прави на интересна с това, че иска да слабее  Mr. Green  Joy На първата съм 82 кг (диетата започнах от 76, не знам къде са се загубили обаче тези 6 кила междувременно, защото не съм полагала усилия в тази насока...), на втората съм 62 Simple Smile Целта ми е 58, надявам се да се покажа и на снимка с толкова килца някой ден Simple Smile
Скрит текст:

# 587
  • Мнения: 2 108
Ето ме тук в цял ръст, та да видите, че не съм някоя кльоща, дето само се прави на интересна с това, че иска да слабее  Mr. Green  Joy На първата съм 82 кг (диетата започнах от 76, не знам къде са се загубили обаче тези 6 кила междувременно, защото не съм полагала усилия в тази насока...), на втората съм 62 Simple Smile Целта ми е 58, надявам се да се покажа и на снимка с толкова килца някой ден Simple Smile
Скрит текст:

Момичета, как ги правите тези разлики от по 10-12кг искам и аз, страхотна разлика, страОотна Laughing, ех, мечти.............толкова не си вярвам вече, че не смея да се зарадвам на спазеният вече 4-ти ден режим(докарвала съм ги до половин-един ден досега). Навярно е от стимула във форума.

# 588
  • Мнения: 9

Къди аз не съм от най-вещите по темата,но от наблюдения ( моята приятелка миналата година прави 90ДД и при нея беше на приливи и отливи, задържаше, а след това изведнъж сваляше)знам, че задържането на кг е нормално.

Нения дай боже в най-скоро време да се случи

от всичките качени снимки и видяни резултати страшно много се мотивирах.
Всички сте страхотни на снимките и давате голям стимул на начинаещите като мен Hug

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Кроки, телефонът ти снима кофти и от там са бутчетата Laughing Личи си колко си свалила и ще чакаме нови снимки с мечтаните килца, дето ще ги стигнеш и тях Hug

Цветенце, извратения викаш hahaha Направи ги без да те гледа някой какво слагаш и после ще гледаш "умни" физиономии като кажеш от какво са Twisted Evil Ей ги бАнбонките http://www.kulinarno-joana.com/2009/01/carrot-candyes/ Аз почнах да тренирам домашно правени почерпки за рождения ден на малчо, че тази година така съм решила уж, пък да видим и едното ще са тези бонбонки, които поне той ще яде с хеф Laughing

Заната, не е само форума стимула, въпреки че той много помага. Мислиш си колко добре ще се чувстваш и изглеждаш и стискаш зъби и уста през непозволените комбинации. А режимът е достатъчно либерален откъм храни и не е трудно да се спазва. След първата седмица почти се свиква с плодовите закуски, ранната вечеря и намалените порции Wink Кураж!

# 590
  • Мнения: 1 943
Оооо, тея бонбони ще ги направя за рождения си ден! На мен ми изглеждат страшно вкусни  Flutter

# 591
  • Мнения: 154
Добър деееен  Hug

Много било хубаво да закусваш диня, а след вчерашния ден на мръвки - още 300гр. припаднаха и дано не станат никога  Laughing За днес - в и о картофи с ориз на фурна, салатата от домати.

На отпускарките - честито! Стискайте зъбите, малко остана.
Много Мечета, много Анита ... ще ни прощавате, ако ви бъркаме от време на време.  Blush
Тези снимки според мен са най-силния мотиватор, качвайте ги, макар и за малко - и аз като добия не-овална форма, ще се престраша  Laughing

Скрит текст:
Уф, тук всички са си на работа, тръпнат за отпуска,а нашият отдел чакаме да бъдем освободени, не ми се обаждат от никъде за нова работа ...  Cry да си кажа и аз мъката.

# 592
  • Мнения: 448
Добър ден на всички!
Кроки,Фифи и Мече.1990 изглеждате страхотно.Дано след време и аз да се похваля с такива красиви снимки Blush

Днес бобови:

З-диня
О-печени картофи+салата от розови домати и краставици от градината на тати
В-същото наполовина

# 593
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Кроки, разликата е много голяма между двете снимки, браво!   bouquet
bradata, това са едни от най-любимите бонбони у дома.  Peace Дъщеря ми ги обожава. А и стават лесно и бързо. Аз правя и още един вариант, който е на същия принцип, но с тиква вместо морков и смлени бадеми вместо кокос. Тиквените пък са любими на сина. Grinning

# 594
  • Мнения: 1 943
а къде продават такива "кошнички" за бонбони? Май не съм виждала  newsm78

# 595
  • Sofia
  • Мнения: 864
Благодаря, девойки и младеж, за комплимОнтите!  Simple Smile Като ми потънат гемиите, типично за зодията ми, ще наминавам да ми вдигате самочувствието:PK.A.G., mimi, iangelova, kurdov, КиВи, cveteses, Ани, myrkyy,  Пухи, Кроки, Нения, me4e, sonnii, lulumba, bobybonta, Вели, Даре, Fifi, Desi_mama, ir74, Hug Hug Hug
K.A.G, багодарение на теб всеки ден си мацкам лицето с нещо и се чувствам адски освежена!  Hug За косиците ми тънички като на бебе още нищо не съм направила, но смятам да опитам и тези маски.
Мимке, чайовете са Сание - по-силния - и Ин Хуа - с тяхна помощ всичко е шест, но спра ли ги, веднага в изходно положение... Иска ми се да го регулирам това чрез храната, но не успявам, макар че хапвам огромни салати винаги - обичам си ги и винаги съм ядяла много зеленчук на салатка, но не помага...
iangelova, поздравления за 8-ичката  Hug
kurdov, и аз те показах на ММ и от него и мен имаш вдигнат палец за големия успех и пожелание да караш до мечтаното тегло безпроблемно  Simple Smile
Мамологът ме намачка.....
Цветесес, все на цицомани попадаме  Laughing Много е гадно после дълго време... Дано ММ е помогнал вечерта;)
Кроки, ти си едно много сладко момиченце! Не виждам нииикаква нужда от диетки, наистина!
Нения, искам и аз да свалям от белтъчини и само на тях да карам  Joy Ти пък къде си тръгнала да сваляш още... дън'земеш да си развалиш прекрасните дадености! Hug
me4e, не се ядосвай  Hug Има си периоди на застой - не може всеки ден да е надолу  Simple Smile На кой ден си?
Я! Сега видях и снимката - страхотно майче! Много свежо момиченце с малък чаровник в ръце  Hug
Курдов, браво! Аз понеже не обичам кьощави мъже, няма да те поощрявам да сваляш още много  Mr. Green
И аз тъй, Нанке  Laughing Обичам хубави грамадни мъже!  Embarassed
Бонте, теб нали те видяхме какво си парче - ай стига диетира, че да не останеш без дрешки пак!
malinkii, този тип хич не ми харесва, сори... Аз го отсвирвам на секундата по начин, по който има да помни дълго... Ама ти си си ти... и ти си знаеш най-добре...  Ай да си съжалява кротко некъде, без да ме безпокои повече молим... Като не е сигурен - у лево!  Embarassed Сори... по-добре да замълча май... За шофьорския - те сега май късат наред заради парички... кофти времена...
Вели, като го гледам това кукле и ми става тъжно, че не си родих и едно такова... Да ти е жива, здрава и веселка и безгрижна принцеската!  Hug
Dare, какви хрисимки изглеждат на фотото тези сладки момченца  Laughing Здрави да са ти, да израстат разните диагнози... Като си спомня моя какво ли не ми поднесе като диагнози на тази възраст и все се чувствах виновна, че е расъл в мен...
Fifi, шапка ти свалям!  Hug Хубава българка  Simple Smile
Sunny, супер сте! И какви косииии  Shocked  Hug

Аз изпратих ММ за Каспийско море - обеща да не лети над Украйна... а детето замина с мойта кола и две девойки до морето... сега ще треперя 3-4 дни - млад шофьор...  Sad
Останах самичка с два пълни хладилника  Rolling Eyes Laughing
Ще ви нагледам довечера....



# 596
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен, довечера смятам да похапна от новите десерти на Милка - Shoko & Keks, и понеже имат доста шоколад въпроса ми е трябва да си хапна и редчето черен шоколад?

# 597
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Лулумба, и аз планирам тиквени да спретна веднага като излязат тиквите - обожавам тиква!

Нения, хартийки такива има в Джъмбо, Кауфланд, магазини за домашни и кухненски потреби, но ако бонбоните са за домашно хапване, може направо оваляни да си се наредят в кутия с капак и да се омахат така Wink

Ангелова, малко почивка явно , а като нищо ще е за по-добро Peace

# 598
  • Мнения: 1 943
Лия, душата, аз вече не свалям... като тръгнах рязко надолу и се спрях. С цената на 2-3 преяждания вдигнах малко порциите и се задържах на 54 кила. Стига ми толкоз Hug
Иначе има какво още да се желае от мен - корем, паласки, но ще ги боря в почивката с повече белтъци и спорт. Свалих, каквото имаше за сваляне, сега остава да се оформя  Flutter

брадата, благодаря ти.
Искам за колегите да донеса на рождения ми ден, то вкъщи ясно, че прасешката може  Mr. Green

# 599
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен!Ейй, нямате  изчитане..Фифи,Кроки-чудесни сте!  bouquet Видях,че има много прикрити адаши тук  Grinning Имам въпрос-правя едни "розички" от бутертесто и ябълка (стават много вкусни),нали мога във ВГХ на вечеря да ги хапна?

Общи условия

Активация на акаунт