Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 968
  • 672
  •   1
Отговори
# 180
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Guardians of the Galaxy - прекрасен, нямам какво повече да кажа. Имаше си от всичко и по него, пълно удоволствие за очите  Laughing Ето ревю от някой по-добре пишвщ от мен : http://cinemascrotum.wordpress.com/2014/08/08/%D1%80%D0%B5%D0%B2 … ns-of-the-galaxy/

# 181
  • Мнения: 2 254
Guardians of the Galaxy - прекрасен, нямам какво повече да кажа. Имаше си от всичко и по него, пълно удоволствие за очите

Ай ем груут  Grinning

# 182
  • Мнения: 216
Точно това имах предвид, но ми се щеше да съм деликатна Mr. Green

Много интересно, това изглежда наистина е преобладаващото мнение (сред жените). Миналата седмица две неостаряващи крави се надпреварваха да ми обясняват същото. От тотален ступор минах на истеричен смях. (На живо, разбира се, е по-интересно.)

# 183
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Наричаш ни неостаряващи крави?   Whistling

Не е само женска гледна точка, мъжете около мен имат изключително ниско мнение за външния вид на Камерън Диаз граничещо с обида, така че дори няма да го споделям тук Laughing И това мнение е още от младите и години, за сега да не говорим.

# 184
  • Мнения: 216
Наричаш ни неостаряващи крави?   Whistling


 Rolling Eyes Crazy
Ммм, не, с теб не си пием пиенето заедно. Всъщност за действително събитие ставаще дума (извънфорумно... реално, тъй да се нарече)
А, мъже ако плюят КД това ще да е или пред жената, или пред любовницата, за фасон.
Аз, за нея съм чувала само ласкави изказвания от мъже.

# 185
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Абе да не задълбаваме, но мъжете, за които говоря са ми просто приятели и не биха я критикували, за да ми направят впечатление  Laughing

Основните им забележки са към лицето, не към тялото и.

# 186
  • Мнения: 5
Guardians of the Galaxy - прекрасен, нямам какво повече да кажа. Имаше си от всичко и по него, пълно удоволствие за очите  Laughing Ето ревю от някой по-добре пишвщ от мен : http://cinemascrotum.wordpress.com/2014/08/08/%D1%80%D0%B5%D0%B2 … ns-of-the-galaxy/

Филмът наистина беше кеф на буци. Да не говорим, че е добре направен технически и има смелостта да излиза извън общоприетите жанрови ограничения. Също така успя да ме разреве и разсмее на глас в рамките на по-малко от час, което не е правено никога. Grinning

# 187
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
http://www.vesti.bg/sviat/amerikanskiiat-aktior-robin-uiliams-e-pochinal-6019634

Намерен и мъртъв Робин Уилямс... Cry Мир на праха му! Sad
Незабравим!!!

# 188
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Да, тъжно...
Мисля да си изгледам за пореден път довечера "Обществото на мървите поети" в негова памет. Или "Добрият Уил Хънтинг".

# 189
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мисля това са си сложа като cover photo в негова чест:

# 190
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Аз мога да препоръчам, на тези от вас, които харесват крими, трилъри и малко екшън дори този:

http://www.imdb.com/title/tt1179031/ - Cold in July

Беше ми интересен, добре е направен, и замисъла и въобще сценария мисля не е от повтарящите се до припадък. Поне аз не бях срещала точно такъв Peace

И този препоръчвам, на тези от вас, които харесват военни филми Peace

http://www.imdb.com/title/tt1656192/ - Forces spéciales

Много е добър, с типичния войнишки хумор. И, естествено съвсем по френски ако половината работа е свършена отлично, то останалата част може и да не стане. Важно беше за филма това! Wink

# 191
  • Мнения: 6
Тази вечер бях приготвила два филма. Първия вече изгледах - Chef - много приятен! Спокоен, лек, хубава музика, хубава храна Mr. Green

Втория ще пусна сега, защото цял ден ми е свито сърцето от лошата новина за прекрасния актьор, който ни напусна...

# 192
  • Мнения: 4
Последният филм, който гледах  - Люси.
2 дни се чудех дали ми хареса или не. Рядко не мога да определя впечатлението си след даден филм, но накрая реших, че мнението ми е положително  Peace Малко фантасмагорично ми дойде на моменти, но тематиката на филма го педполага...

И на мен ми идва малко в повече фантастичен, но като цяло е един от малкото нови филми, които ми харесаха. А и харесвам почти всички от актьорския съсват   Praynig

# 193
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Гледах го и аз Fading Gigolo, но сега сколасвам да пиша.
Хареса ми. Изглежда малко псевдо-Удиалъновски, но има и видими различия, така че се зачетох във филмографията на Джон Тортуро... и изскочиха два заека от цилиндъра.
Оказва се, че той участва с новела в Rio, I Love You, който вече има премиерна дата и ТРЕЙЛЪР. И Тортуро пак е в дует с Ванеса Паради.
Аз очаквах другият филм от поредицата Cities of Love да е за Шанхай, а то се оказа, че имало Tbilisi, I Love You, за който поне в Уикипедия нищо не бях срещала... За него също има ТРЕЙЛЪР, но май е бил излъчен само в Грузия през февруари... и не е ясно кога ще може да го види международната публика.


Имам и друг кино икспириънс, който е по-скоро в графата "искам да споделя"  Peace

След неуспешните ми опити с Красавиците... реших да се върна две години назад и да се пробвам с друга приказна героиня. И с голямо закъснение взех, че изгледах всичките четири Снежанки от 2012 година.  Crazy Знам, че съм луда, ама след толкова дълго кино-въздържание в момента ме избива на всякакви изстъпления.  Mr. Green

И така:
- първата Снежанка е нещо, което е излъчвано само на видео... и да ви кажа, има защо. Около седмица след като го гледах, не ми е останало почти нищо в главата, освен нЕк'ви елфи вместо джуджета, възмущението от русата Снежанка  Twisted Evil и идеята, че е много слаб филм, кой въобще си е похарчил парите за него...
- втората Снежанка беше онази с ловеца. Да ви кажа, не съм чак толкоз недоволна, колкото очаквах... Може би щото очаквах нещо мнооооого зле. Но въпреки че го гледах в някакво не особено добро копие, което ми стои на харда от сума ти време (как пък да не го тегля и наново), поне визуално си личи, че е правен с мисъл. Има си атмосфера, историята е логично развита, макар и във фантасмагоричен уклон...
- третата Снежанка си я избрах да е трета, именно за да "си оправям" вкуса от очакваното разочарование след втората. И макар да нямаше какво толкоз да оправям - определено третата беше с още една идея по-нагоре в класацията ми. Основно, защото беше забавна!  Simple Smile Джулия Робъртс беше една много свежа и не традиционна мащеха. Снежанката и Принцът ми се сториха симпатяги. Джуджетата определено бяха хем забавни, хем добри. На "възкръсването" на Краля в лицето на Шон Бийн вече цвилих (щото, нали знаете - него обикновено го убиват в първите 10 мин., пък тук взе че възкръсна в последните 10  hahaha) Само финалът в стил Боливуд ми беше малко WTF... ама нейсе, преживях го.

И стигаме до четвъртата Снежанка, за която вече с чиста съвест мога да кажа - препоръчвам!
Тя също ми отлежава на харда от много време и даже я бях прегледала по диагонал с друга цел, но така и не я гледах истински. Е, сега го направих. И не съжалявам. Тук-там имаше леки излишества, но като цяло останах много доволна.
Един интересно направен съвременен черно-бял ням филм, който със сигурност не е "Артистът". (Който ме е чел, знае защо го споменавам.  Crossing Arms)
По мотиви от познатата история е разказана една "испанска приказка". Разказана с чувство. Показана със стил.
На мен много ми хареса и ще се радвам, ако някой също го гледа (или го е гледал) и сподели мнение тук.

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 18:18 от мячик

# 194
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Този филм ме "залепи" пред лаптопа.  Peace
Io non ho paura / Не ме е страх (2003)
http://www.imdb.com/title/tt0326977/
http://zelka.org/details.php?id=401491

Общи условия

Активация на акаунт