Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 920
  • 672
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 21 275
Има ли го качен някъде  Gone Girl ?
Здравейте,откъде може да се свали :
Скрит текст:
[/b]

  http://www.yofafo.org/archives/1624
  bouquet Благодаря !

# 541
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Най-после изгледах няколко филма, та да ги споделя:

Begin Again (http://www.imdb.com/title/tt1980929/?ref_=nv_sr_1) - тук съм малко на кантар. Като цяло е приятен музикален филм, но Кийра Найтли ми беше леко дразнеща и безлична. Казвам го с уговорката, че аз по принцип съм и фен. Адам Ливайн направо си ми е мега противен с неговия писклив фалцет и никак не ми помогна да харесам лентата. Като капак действието идва една идея мудно. Става за убиване на времето, а и за феновете на музикалната индустрия като цяло може да се окаже попадение.

The Fault In Our Stars (http://www.imdb.com/title/tt2582846/?ref_=nv_sr_1) - подходих скептично, а ми хареса и то много. Имаше леееко пресоляване на манджата по американски особено в сцената с вечерята в Холандия, където се лееше Дом Периньон за 200 долара бутилката все едно е чиста водица. Но иначе много смислено поднесена, дълбока и затрогваща история, каквито са обикновени всички филми за терминално болни. Имаше и опит да се даде надежда въпреки всичко, една светла тъга. Препоръчвам, макар че не успя да ме разплаче. Ама пък и аз съм си кораво говедце и трудно плача на филми.

Houdini (http://www.imdb.com/title/tt3132738/?ref_=nv_sr_1) - мини сериал в две части за живота на Худини. Ейдриан Броуди се справя чудесно с ролята, единствената ми забележка е, че пак ми дойде муден. Подозирам, че проблемът е в мен  Laughing

# 542
  • Мнения: 2 254
The Fault In Our Stars  Имаше леееко пресоляване на манджата по американски особено в сцената с вечерята в Холандия, където се лееше Дом Периньон за 200 долара бутилката все едно е чиста водица.

Скрит текст:
Мне бе, нали писателят пое сметката.

# 543
  • Мнения: 485
http://www.imdb.com/title/tt1931602/?ref_=nv_sr_1 - Разпускащо филмче с много приятна музика
http://www.imdb.com/title/tt1680045/?ref_=fn_al_tt_1 - и още един, малко по-сериозен, много ми хареса диалога на Антъни Хопкинс в клуба на анонимните алкохолици http://www.youtube.com/watch?v=idRDniBjvKc&sns=fb

# 544
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
The Fault In Our Stars  Имаше леееко пресоляване на манджата по американски особено в сцената с вечерята в Холандия, където се лееше Дом Периньон за 200 долара бутилката все едно е чиста водица.

Скрит текст:
Мне бе, нали писателят пое сметката.

Скрит текст:
Знам бре, ама пак е безумие. Той дори не знаеше, че я е поел. А асистентката му едва ли плаща трицифрени сметки за вечеря ей тъй, щото някви техни фенове, макар и много болни, са решили да ги посетят. Точно това е за мене пресоляването на манджата.

# 545
  • Мнения: 2 254
Скрит текст:
ся, нали си спомняш, че имаме момента живеят като за последно. Момчето беше решило да потроши пари, пък после ако ще да се мре. А като се оказа, че сметката се поема от друг, добре дошло

Instructions not included От онея филми, дето си им мяркал трейлъра някъде и си си казал А, да, ся тая ше му зареже детето, ше има плоски сцени, в които той се омазва с лайна докато сменя памперса, после ше свикне с детето, после майката ше дойде да си го иска, ше се съдят и накрая ше станат пак гаджета и всички ше са хепи. От онея филми, дето си ги пускам като ми се спи, ама не мога да заспя та да се приспя с него и да не ми дреме, че ще изпусна творческия замисъл, нито ще ме човърка като не го догледам никога. Пуснах си го, гледам там, обичайното шарено филмче, хитче от видеотеката и изведнъж краят като ме измъска под ребрата.

Последна редакция: сб, 18 окт 2014, 19:37 от ТинаХрис

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428

Цитат
Instructions not included От онея филми, дето си им мяркал трейлъра някъде и си си казал ...... Пуснах си го, гледам там, обичайното шарено филмче, хитче от видеотеката и изведнъж краят като ме измъска под ребрата.
Истински неочакван край - разревах се с глас - наистина неочаквано беше. Свалих го напролет, гледах го тогава, искам пак да го гледам, но няма някак сили, трудното е в последната една минута.

# 547
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Mомичета влизам малко парашутно, но моля да ми препоръчайте някоя нова, а и може да не е супер нова романтична комедия, нещо лекичко. Благодаря ви.  Praynig

# 548
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Гледах "Вила Роза". Можеше да бъде хубав, ако актьорите бяха по-дарни. Иначе особено първите кадри, пък и въобще целия, все едно са събрали няколко американски трилъра, отрязали са разни сценки и са ги сглобили тук. Tired

# 549
  • Мнения: 216
За мен преживяването Gone Girl беше изцяло опорочено от „Как се запознах с майка ви“.
Скрит текст:
Мервам в началото Нийл Патрик Нещоси и питам: - А, това не е ли тоя... от това, бе? - Ко? Не! - Шттт!
Гледаме и по едно време се появява Барни Свинстън на екрана – избухваме в смях. (На findamazingamy.com, сещаш ли се за slapbetcountdown.com?!!! - Пак ни напъва хилеж. Успокоим се и по едно време става въпрос за врaтовръзки... - Сещаш ли се като трябваше да ходи на работа с една вратовръзка на патенца? - Хи, хи, хи...
Накрая се бях просълзила от смях, всеки момент очаквах поне едно селф файв да си плесне! А „дебелата“ Ейми май и бяха набутали памуци в бузките, като на Брандо в Кръстникът, за да изглежда понапълняла. Тогава толкова ми заприлича на сладък малък хамстер, че ми се размаза от сълзи на смях картината.
На нашите субтитри box cutter го бяха изплющяли като „касапски нож“. На това вече си захапах якето, да не ревна с глас.
Едно нещо във филма много ме подразни, заради локвата с кръв, вместо порезна рана на ръката, бяха сменили с рана от удар с тъп предмет по главата... Такова нараняване няма да изчезне след месец и може лесно да се провери и можеха лесно да я уличат в лъжа, но карй да върви.
И мен ме разочарова финала (и на филма и на книгата), но за вечеринка на неженени е просто идеален филма.
Розамунд Пайк е толкова прекрасна, искам една кукла Розамунд в естествен размер, да си я гушкам като гледам филми и да и реша русата косица. (Моите барбита не оцеляваха дълго, все се разболяваха и се налагаше спешна операция).

# 550
  • Мнения: 1 992
Финалът на филма различен ли е от този в книгата?

# 551
  • Мнения: 2 254
Що не ви харесва финала? Идеално пасва на героинята да постъпи именно по този начин. Вие как го виждате финала?

# 552
  • Мнения: 190


 newsm10
И ако някой го гледа, нека сподели после дали му е харесл колкото на мен

# 553
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Dracula Untold -пфуу, не че беше лош филма, но аз май очаквах повече. Последните 40 минути бяха супер, но сценария беше доста недомислен. Люк Евънс и Доминик Купър бяха чудни, но дори и те не успяха да се справят с глупостите, които трябваше да говорят от време на време ... Абе, заслужава си да се гледа на кино, но не очаквайте нещо невероятно ...

# 554
  • Мнения: 216
Що не ви харесва финала? Идеално пасва на героинята да постъпи именно по този начин. Вие как го виждате финала?

Ами точно за това не ми хареса, аз ако успея да предвидя финала, значи ще ме разочарова. Исках изненада, подхлъзване, неочакван обрат... нещо такова.
Скрит текст:
Аз щях да убия поне единия (примерно Ник, за да и е гадно на Ейми като няма с кой да си играе. (И двамата щеше да е много "Войната на сем. Роуз".) Така ми е много симетрично... Изчезва, 2 часа напиняне... и се връща. Tired

Общи условия

Активация на акаунт