Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 892
  • 672
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 27 138
На 2D ли го гледа? При нас го има само на 2D и 4D. Дали си струва да плащам двойно..
Трейлъра не ми хареса, но щом казваш ще го гледам.  Peace
Jessica Chastain я съсипват от работа тази жена.  Simple Smile

На 2D разбира се. Simple Smile с 4К машина или все едно гледаш Аймакс като резолюция.
Въздействието е убийствено просто. Но такава картина и звук има само в Делукса и по-специално в 1 зала.
На 4D никога не бих го гледал, това си е жива мъка. Поне нашето 4Д в Парадайза в София. Wink

п.п. за Gone Girl, момичета този филм е само за кино. Нищо, че няма ефекти. Не всичко е ефекти, а и това е един от най-добрите филми на годината.  Simple Smile

# 646
  • Мнения: 216
Ясно, то не е задължително всички филми да се гледат. Wink Просто ми стана смешно. Peace

# 647
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Минавам, за да ви препоръчам с четирите си крайника този мини-сериал - Olive Kitteridge (по едноименната новела на Елизабет Страут). Трогателен, човешки, много земен и поучителен, с доза свеж хумор...С една дума- прекрасен!  Heart Eyes

И преди някой да пита откъде:http://zelka.org/details.php?id=412043

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 04:00 от DimiLoca

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
От мен това : http://www.imdb.com/title/tt0118799/?ref_=nv_sr_1
"La vita è bella" класика, която си заслужава.   bouquet

# 649
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пак ли о*рахте темата със скандали за линкове ooooh!? Толкова ли няма да ви светне, че никой на никого с нищо не е длъжен? Че половинчато се споделяло, че не ви изсипваме освен мнението си за филма и всички възможни линкове (субтитри да ви търсим, нищо, че сме гледали без, линк за торент, ама от тази, а не от другата Замунда, часове на прожекциите в кината не искате ли?!). Аман от кудкудякане през седмица-две Tired

(преди да ми се изсипете всички онеправдани да се възмутите каква съм зла и отровна, да си знаете- хич не ми дреме какво мислите Laughing. Всеки си има лимит на търпението и аз моя отдавна го стигнах)



И няколко препоръки за филми:
Yours, Mine & Ours- една от най-сладките и забавни семейни комедии, които съм гледала. Абсолютно удоволствие.

The Perfect Man- сладникав, но приятен, с красиви актьори. Добър за разтоварване.

Begin Again- изводът е окончателен- Марк Ръфало може да развали всеки филм Laughing

# 650
  • Мнения: 4 120
Begin Again- изводът е окончателен- Марк Ръфало може да развали всеки филм Laughing
В Reservation Road  не беше зле Embarassed Embarassed Embarassed

# 651
  • Мнения: X
Аз сама си намирам филми и субтитри ,просто ми е интересно как бързо реагирате да ме нападате ,а когато някой помоли за помощ е пълно затишие Grinning . Никъде в постовете си не обиждам и не използвам нецензурни думи.
 Никой не е длъжен да е добър и възпитан , бъдете си първични . 
 

# 652
  • Мнения: 774
Хайде стига спорове. Peace

Минавам, за да ви препоръчам с четирите си крайника този мини-сериал - Olive Kitteridge
 http://zelka.org/details.php?id=412043

 Crazy нещо не ми се отваря сайта .. само при мен ли е така?

На 4D никога не бих го гледал, това си е жива мъка. Поне нашето 4Д в Парадайза в София. Wink

Мерси. Аз съм в чужбина имаме няколко 4D в моя град, но ми стана странно, че не са го пуснали и на 3D.. То и без това след ''300 rise of an empire'' друго 3D не ми е направило впечетление до сега.

# 653
  • Мнения: X
Отваря се линка при мен. Може проблема да е от това ,че не си в България.

# 654
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Begin Again- изводът е окончателен- Марк Ръфало може да развали всеки филм Laughing
В Reservation Road  не беше зле Embarassed Embarassed Embarassed
Да, права си, но покрай всичкото ужас го бях забравила Laughing

Замундите не се отварят от чужбина, и това е казвано стотици пъти. Но кой да слуша/чете Whistling

# 655
  • София
  • Мнения: 27 138

Begin Again- изводът е окончателен- Марк Ръфало може да развали всеки филм Laughing

 hahaha Joy
абЦолютно

# 656
  • Мнения: 5 741
http://www.imdb.com/title/tt2249221/?ref_=nv_sr_1

Много ми хареса Орландо Блум в този филм.

# 657
  • Мнения: 180
На 2D ли го гледа? При нас го има само на 2D и 4D. Дали си струва да плащам двойно..
Трейлъра не ми хареса, но щом казваш ще го гледам.  Peace
Jessica Chastain я съсипват от работа тази жена.  Simple Smile

На 2D разбира се. Simple Smile с 4К машина или все едно гледаш Аймакс като резолюция.
Въздействието е убийствено просто. Но такава картина и звук има само в Делукса и по-специално в 1 зала.
На 4D никога не бих го гледал, това си е жива мъка. Поне нашето 4Д в Парадайза в София. Wink

п.п. за Gone Girl, момичета този филм е само за кино. Нищо, че няма ефекти. Не всичко е ефекти, а и това е един от най-добрите филми на годината.  Simple Smile
Къде го гледа на 2D?

# 658
  • София
  • Мнения: 27 138
писал съм.
а Арена Делукс - зала 1.
най-доброто място за кино в цялата страна като качество на звук и картина.

# 659
  • Мнения: 1 416
Минавам, за да ви препоръчам с четирите си крайника този мини-сериал - Olive Kitteridge (по едноименната новела на Елизабет Страут). Трогателен, човешки, много земен и поучителен, с доза свеж хумор...С една дума- прекрасен!  Heart Eyes

И преди някой да пита откъде:http://zelka.org/details.php?id=412043
Мерси   bouquet
Много ми харесва и на мен, точно такъв филм ми се гледаше.

Общи условия

Активация на акаунт