GB- В очакване на слънцето тема 122 - Любовта е по-силна от всичко

  • 16 693
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33 423



Какви сладурченца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 33 423
Ония двамата пак ми излезнаха  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 32
# 33
  • Мнения: X
Слънца здравейте и от мен
Ели, ето обещаният превод на интервюто с Озан О.
Скрит текст:
Озан О. – „Никога не съм се съобразявал с установеният реда”
Озан О. е лицето, чиято звезда изгря в последно време. Познахме го като Аксел от сериала „В очакване на слънцето”. Въпреки, че в момента е на преден план с актьорската си игра, Озна всъщност е много добър музикант. Обърнете внимание на този мъж, ще чувате името му много често. В информацията която има за вас в соц.мрежа, пише : „ Човекът , който придаде на една неприятна роля, забавен вид”. На същото мнение ли сте ?
Ролята на Аксел, се понастоящем се разви в много различен вид, от вида в, който за първи път ми беше представена. Може би и аз допринесох малко за това. Всичко това стана с помощта на режисьора ни и сценаристите ни. Не желаех да превръщам ролята в антипатична, целта беше да бъде малко по-забавна / сладка. Дадох и някои неща от себе си.
Когато четяхте образа на Аксел, открихте ли някаква близост с вас самия ?
Когато получих тази роля, като характер, като  визия и виждания, нямаше нищо общо с мен. От началото Аксел беше един образ, който се обличаше в костюми, нервен, вървежен, но обикновен. Нямаше точно определена визия / форма. Аз добавих / омесих и с нещо от себе си. Включих музиката. Всъщност добавих и малко ум / разум.

Мислите ли , че тази роля ще ви се лепне /в смисъл, че няма да може да се разграничи след време от нея/ ?
Не, изобщо не мисля. Винаги вярвам, че вътре в мен има някаква енергия. Има много неща, които мога да дам за актьорството. И аз всъщност тепърва се опознавам. Понеже не можах да получа образованието на това, всъщност се опекох вътре в тази работа,  и продължавам да се опичам. Ролята на Аксел, е такава роля, в която за първи път исках, и за първи път включих нещо от себе си, докато я играя.  А когато заобичах и работата, още повече се привързах. Да не бъдеш ограничаван, е нещо, което мотивира /буквален превод – дава апетит при игра, цели се нещо като – колкото повече играеш, толкова повече ти се иска/ актьорската игра.
Бихте ли искали да бъдете рок звезда ?
В живота си не желаех да избирам, затова живях винаги в много направления / с много посоки. Но удовлетворението от музиката е много различно за мен. Повече удоволствие получавам от музиката. Понеже и всичко си създавам сам .. текста, музиката, свиенето на китарата ...много различно нещо е да излезеш на сцена, за да предадеш / обясниш това на хората.
Каква разлика има между човека на сцената и човека в сериала ?
На музикалната сцена, сет напълно себе си, а в ролята, сте съвсем различен образ. Трябва да се движите/ограничите в очертанията на този образ. Но и на муз.сцена трябва да имате определени стандарти. Понякога прекаленото поведение може да получи отриц.реакция, която да остане /има предвид така да ви запомнят/. Не ми се е случвало, просто защото се опитвам да се държа контролирано.
Ще издавате ли албум ?
Да. От много дълго време анализирам музикалния сектор. В резултат на тези анализи и емоционалните преживявания, които съм имал ще поднеса един продукт. А дали продуктът би бил купуван, тов пробвах пеейки песента в сериала. От коментарите, реакциите, видях, че съм на прав път. Мечтата ми е да имам един голям хангар, в който постоянно да има музика. Да правим/изнасяме концерти.
Вярвате ли , че ще се поддадете на вятъра на известността и славата ?
Напредвам спокойно в кариерата си. изобщо не съм на тази вълна / не мисля така, а и нямам такива цели. „Трябва много да ме познават/ трябва да съм много известен” и това не си казвам. Живея така, както ми е приятно. Опитвам се да откривам себе си и да съм удовлетворен от това. Моят живот е това.
Най-голямата емоция / вълнение в живота ви коя е ?
Да създавам. Да пиша сценарии, да пиша музика/текстове, да създам една добра идея. Миговете / моментите ,когато съм най-щастлива са когато създавам нещо.
„ Изобщо не ми харесва влюбеният Озан „
Коя беше най-щурата ви идея ?
Не съм някой който върши много щури неща, умерен съм. Например никога през живота си не съм бил пиян/ не съм се напивал. Изобщо не искам да губа себе си / в смисъл да е в опиянение/. Например, да бъда актьор беше риск за мен. Години наред учих инженерство. Цялото ми семейство са инженери. Има една система, на която трябваше и аз да се съобразя. Да успея да изляза от там беше лудост. Изведнъж намерих/открих / озовах се себе си в един сериал .. след което нито веднъж повече не погледнах назад.
Трудно ли е да се разбере човек с вас ?
Не съм много лесен човек. Откровен и ясен/директен съм. Но по принцип не ме възприемат като такъв. Според мен, 90 % от хората не са искрени, и всеки има маски. Ако срещу мен има някой изкуствен /фалшив човек, веднага се отдалечавам от него.
Какъв човек ставате, когато сте влюбен ?
Изобщо не ми харесва влюбеният Озан. Когато съм влюбен нямам граници. Успявам да измислям много странни неща, тъй като имам практичен ум. Правя неща, които никой за никого не е правил до сега. Между другото, мислят ме за семеен, не съм.
„Баща ми трудно го прие”
Докато играех във втория ми сериал, баща ми все още ми пращаше обяви за работа свързани с инженерството. Казваше ми „Кога ще си намериш работа?”. Зная, колко съм плакал, заради този натиск. Малко трудно прие, че станах актьор. За първи път , при тази работа / има предвид сериала/ баща ми , оприличавайки ме на някои от известните чужди актьори, се обади да ме поздрави. Избягах от това, което ми се налагаше и избрах да живея така както аз искам.

Превода на сюжета на филма на Керем Бюрсин - малко не се постарах за словореда, ама вие ще схванете за какво иде реч
Скрит текст:
Сценария на филма – Мехмет Г. ще изиграе ролята на Тарък
Приятелят от мечтите на Айпери – баща му е областен управител, който бива командирован от големия град в малко градче. Тарък, който отива там, се оказва притиснат в това малко градче, но се запознава с Айпери, човекът с който ще сбъднат мечтите си. Докато рита топка с момчетата на улицата , тя решава да преоткрие вече жената в себе си и любовта към музиката. Момчето, което ще й помогне да спре да тича след топката, а да тича след мечтите к.си ,ще бъде онзи градски китарист. В мига в който вижда Тарък, целият живот на Айпери се променя. За а постигнат мечтите си, Тарък и Айпери решават  от малкия град да идат в Истанбул. Двамата, които са обединени единствено от любовта към музиката, по пътя който са поели към славата, компания им прави единствено китарата на Тарък.
Двамата младежи се влюбват един в друг, оставят всичко назад, филма разказва за премеждията и борбите , които те водят за музиката, за любовта  и за мечтите си.

Благодаря за темата, а сега отивам да си сготвя вечерята и се включвам към вас

# 34
# 35
  • Мнения: X
Снимки от сета на филма, снимат на едно място, където съм била и е пълно с такива дето издават албуми, просто всеки певец минава непременно през тази машина ... Пу спомени, спомени сега ме навяват....

# 36
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 Лени  Hug Hug благодаря ти за преводите  newsm51 smile3525 newsm51  love001
интересно е да научим нещо повече за Озан от самия него Peace
от превода на сценария , не ми стана ясно КБ какъв ще го играе и къде ще му е мястото във филма  newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 9 336
Ели - Ролята на Керем ще е малка.

# 38
  • Мнения: X
Ели, той ще краси сериала, нахлузил перука ще носи китара в ръката си ... на нас ни е достатъчно  Mr. Green
В ФБ коментират, че днес стават 2 месеца от снимката на безумно влюбените , сетяйте се кои ... пък други казват, да да , 2 месеца от рекламната кампания  Mr. Green ..но все пак 2 месеца на чуденки и мълчанки за нас
За проекта на Ханде, евентуалния де - в КПА, не ми хареса, не ми се иска да я снаждdт някъде си, искам да си има главна роля накъде в друг сериал, може и да почакам, но предпочитам това

Последна редакция: сб, 19 юли 2014, 20:21 от Анонимен

# 39
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681


За вас има сюрприз ,фенове на ГБ- чакайте вторник newsm78

# 40
  • Мнения: 4 314
Ели, той ще краси сериала, нахлузил перука ще носи китара в ръката си ... на нас ни е достатъчно  Mr. Green

Еххххххххххххххх любов ,ама много си права  smile3521 smile3521 smile3521 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

и аз да кажа нещо на турски -----Евет , евет  Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: X
Ели, той ще краси сериала, нахлузил перука ще носи китара в ръката си ... на нас ни е достатъчно  Mr. Green

Еххххххххххххххх любов ,ама много си права  smile3521 smile3521 smile3521 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

и аз да кажа нещо на турски -----Евет , евет  Joy Joy Joy Joy


Кате, по-често трябва да си с мен, за да научиш турски, имай го напредвид  Mr. Green за препоръчване е всеки уикенд да е , знам, че няма да ми откажеш

# 42
  • Мнения: 2 804
 wavey

         За темата newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


      Hug HugЛини,мерси за превода,либоффффффф Hug Hug  love001  love001  love001  love001

# 43
  • Мнения: X
Момичета, някой гледал ли е Моят свят - с Берен Саат и УУр Юджел ? Бихте ли написали какви са впечатленията ви, искам да сверя, дали само на мен не ми издържаха нервите и що така стана ?
Оооооо Бабче, как си слънце мое, любов ?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт