GB- В очакване на слънцето тема 122 - Любовта е по-силна от всичко

  • 16 694
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 30 205
Бу, караваната реално се разплете за 3 мин.

Аксел влезе, рови половин минута и му стана ясно. После 20 сек я снима по халат, тя каза на Зейно за караваната и Аксел пусна снимките.

3 мин!!! Другото беше пълнеж!  Peace

# 751
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Да ва о сон кезя и вас  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 752
  • София
  • Мнения: 9 336
Не мисля, че на КБ ще му е тежко заради Алтан, а заради продуцентите. В момента по-добър режисьор (говорим за свободен режисьор, без проект) няма.
Бу, не ме убеждавай мен и повечето в неща, които изобщо не са така, на теб ти е харесала на нас не, защо ни убеждаваш сега, кое как трябвало
Ирка аз си казвам моето мнение, а вие и да се ядосвате и да не се няма да се промени нищо.  Но за мен нямаше как да стане без много АкМел да се разплете случая с караваната и Мела да си получи наказанието. 

# 753
# 754
  • Мнения: 4 314
къде е новата тема Мишееееееееееееееееееееееееееееее

# 755
  • София
  • Мнения: 30 205
И аз да кажа като Краси. Сценаристите и продуцентите работят за ЯТ и Озан в последните серии. Явно ЯТ трябва да се пласира някъде.

За Ханде ПР е само играта й. Тя липсва от общата картинка от седмици наред.  Naughty

К.Б. е ясен. Той ще изкара още един проект с Алтан, което мислех, че е добре, сега вече не съм толкова сигурна.

# 756
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хади в новата тема  newsm49

# 757
  • София
  • Мнения: 30 205
НОВА ТЕМА

Местим се!  Wink

# 758
  • Мнения: 16 938
Това с басейна трябваше да е вечерта.Ама нищо.
Явно Зейнеп вече е ок с това да има дете.И явно се разбира добре с свекървата щом живеят там.
Нямам търпение за другата седмица но това ме навежда на мисълта че свършва.
А да попитам нерде е новата тема.

# 759
  • София
  • Мнения: 30 205
Това с басейна трябваше да е вечерта.Ама нищо.
Явно Зейнеп вече е ок с това да има дете.И явно се разбира добре с свекървата щом живеят там.
Нямам търпение за другата седмица но това ме навежда на мисълта че свършва.
А да попитам нерде е новата тема.

Гале, един пост над твоя клик в/у червения надпис.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт