GB- В очакване на слънцето тема 122 - Любовта е по-силна от всичко

  • 16 717
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ейй,аз изтървах,аз веднага затворих прозореца,като тръгнаха надписите,дайте линк  Praynig
 И аз не видях ,като бързам да затворя  ooooh!

# 721
  • Мнения: 16 938
Керем се раздаде.
Сега ако някой даде линк за фрагмана дето са го пусна ли тоз път много рано го пуснаха.

# 722
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 723
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
От яд и аз затворих  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 724
  • София
  • Мнения: 30 225
Голямо галопиране, голямо бързане. За какво им бяха тези 4-5 серии? Можеха да приключат преди месец с тази мъка.   ooooh!

Ако някой гледа само този епизод, ще помисли, че главните са Акмел.  ooooh!

# 725
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

В 21 часа другата серия, демек финалната

# 726
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 727
  • София
  • Мнения: 9 354
Бу, и ние не искаме само Зейкер, но в крайна сметка главните персонажи имат общо екранно време 5мин от 90мин. Sorry, но това е безумие.  ooooh!
Мише не мисля, че е така двамата общо имат малко екранно време, но нали се сещаш, че то не може серията да е 90 минути от тях да дават 30м ЗейКер. Освен това реално през повечето време даваха Зейно сама или с Яамур/Демет/Русия пич, Мела и  Керем сам или с Джан/Баръш/Севим/ певицата, Аксел. АкМел имаше повече да, но то беше, за да се разплете историята с караваната и Аксел да отмъсти.

# 728
  • Мнения: 4 314
пууууууууууууу и аз не видях следващата серия ..... щото каквото видим от фрагмана - то толкова е Зайкер в сирията
Така че мога да кажа ,че изпуснах 54 серия , ама няма нищо ще гледам повторението в неделя  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 729
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дано да го качат скоро в сайта   Rolling Eyes

# 730
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 732
  • София
  • Мнения: 30 225
Бу, и ние не искаме само Зейкер, но в крайна сметка главните персонажи имат общо екранно време 5мин от 90мин. Sorry, но това е безумие.  ooooh!
Мише не мисля, че е така двамата общо имат малко екранно време, но нали се сещаш, че то не може серията да е 90 минути от тях да дават 30м ЗейКер. Освен това реално през повечето време даваха Зейно сама или с Яамур/Демет/Русия пич, Мела и  Керем сам или с Джан/Баръш/Севим/ певицата, Аксел.

А, може 25 мин. Акмел? Историята с караваната се разплете за точно 3мин /Мела-Зейно + Аксел пред всички/.

# 733
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 734
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Ох ама аз като гледам вие как се ядосвате, чак ме е срам да си кажа, че съм се хилила през цялото време. Много забавно беше всичко!!!  Сериозно ви казвам.... даже дойдоха да видят на ко се хиля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт