GB- В очакване на слънцето тема 122 - Любовта е по-силна от всичко

  • 16 708
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Бу, и ние не искаме само Зейкер, но в крайна сметка главните персонажи имат общо екранно време 5мин от 90мин. Sorry, но това е безумие.  ooooh!
Мише не мисля, че е така двамата общо имат малко екранно време, но нали се сещаш, че то не може серията да е 90 минути от тях да дават 30м ЗейКер. Освен това реално през повечето време даваха Зейно сама или с Яамур/Демет/Русия пич, Мела и  Керем сам или с Джан/Баръш/Севим/ певицата, Аксел.

А, може 25 мин. Акмел?
АкМел, може, те са по важни и по-главни от ЗейКер  Naughty

# 737
  • София
  • Мнения: 30 209

Как няма да е щастлив? Тази каша приключва.  Mr. Green

# 738
  • София
  • Мнения: 9 348
Бу, и ние не искаме само Зейкер, но в крайна сметка главните персонажи имат общо екранно време 5мин от 90мин. Sorry, но това е безумие.  ooooh!
Мише не мисля, че е така двамата общо имат малко екранно време, но нали се сещаш, че то не може серията да е 90 минути от тях да дават 30м ЗейКер. Освен това реално през повечето време даваха Зейно сама или с Яамур/Демет/Русия пич, Мела и  Керем сам или с Джан/Баръш/Севим/ певицата, Аксел.

А, може 25 мин. Акмел? Историята с караваната се разплете за точно 3мин /Мела-Зейно + Аксел пред всички/.
Нали трябва все пак да се разплете всичко около караваната, нямаше как да стане за 1 минута.

# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ми нека ви е забавно, на мен обаче не ми е, и като свърши другата седмица, тия дето им е забавно най-ще тъжат за ЗейКер

# 740
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хади да го качат някъде,искам пък да видяяяя  #Cussing out

# 741
  • Мнения: X
Съжалявам, че ще го кажа, но:

1. Хубаво е за К.Б. и Ханде, че проектът приключи.
2. Супер, че Ханде се измъкна от Д Япим.
3. Тежко му на К.Б. Отново е с А. Дьонмез.




Мише , поздравявам те за написаното!

# 742
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Ми нека ви е забавно, на мен обаче не ми е, и като свърши другата седмица, тия дето им е забавно най-ще тъжат за ЗейКер

Е стига де Ирка Simple Smile  Сега чорапите нямя да си разплитам, затова че ми е смешно Simple Smile

# 743
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Бу, не ме убеждавай мен и повечето в неща, които изобщо не са така, на теб ти е харесала на нас не, защо ни убеждаваш сега, кое как трябвало

# 744
  • Мнения: 236
Ох ама аз като гледам вие как се ядосвате, чак ме е срам да си кажа, че съм се хилила през цялото време. Много забавно беше всичко!!!  Сериозно ви казвам.... даже дойдоха да видят на ко се хиля Simple Smile

+ 1

# 745
  • Мнения: 2 685
    Сега , аз Ви казах , че това са само едни снимки от момента на  серията и едва ли ще видим по-вече  Peace  И не очаквах нещо друго

 Както и преди съм писала , това е ПР на Ямур и Озан от доста време на сам ! Това е сценарий който се пише в "движение" , няма книга , няма предварителен сценарий , карат го на хрумки от 39 серия .
И да ще го кажа - Ямур се справи добре , защото сценария работи за нея и Алтан Д остава с Д-Апим
 Керем е ясен той цял сериал е на мах Остава и той в Д-Апим  Peace
 Всички сцени на Зейкер ще са ПР на Ханде - последния снимачен ден , тя липсваше от ефира(т.е снимки) Тук и дадоха  2 мин на сцената и видяхме за какво става въпрос .
 
 Това е бизнес за жалост  Peace
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 32 нови отговора.
Е нееее  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 746
  • Мнения: 4 314


Евет , не каша Мише , това е .................................дума нямам ,разбираш ли

# 747
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Качиха го в туба  Party Party Party

# 748
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526


Дани, ето

# 749
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 Те даже не можаха да осъзнаят  сдобряването си  Sad  и тоя гаден Аксел  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт