Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+

  • 64 795
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
На мен също не ми хареса нито един грим  Stop А последният не знаем в какъв контекст е правен - идеята може да е била:"Не се прави така!" ...  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 568
На мен също не ми хареса нито един грим  Stop А последният не знаем в какъв контекст е правен - идеята може да е била:"Не се прави така!" ...  Mr. Green
Защо?
Просто ми е любопитно ти, която се изявяваш  нещо като гуру тук,  да дадеш своите аргуметни против това, което аз съм сметнала за хубаво? Да си сравним критериите... Wink, може пък да взема да си променя мнението като ми посочиш нещо, което не виждам с моите очи. Между другото, ако не е проблем, бих искала да те попитам, занимаваш ли се професионално с грим или товите идеи си ги пробваш само на себе си? Rolling Eyes

Идеята на последния грим, не е "Не прави така", защото знам историята на снимката и познавам лицето. Ясно е, че и аз съм я постнала в тази светлина, наистина да не се прави така...

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Според мен, перлените сенки след една определена възраст не са за предпочитане, не стоят добре и подчертават бръчиците, но това е мое мнение Peace за очертанията на устните и корекциите при последната снимка....няма да коментирам Confused
за жени около 50-те напр. най-много харесвам нюд грим - колкото по-малко цветове са използвани, толкова по-добре, без черни моливи, ярки червила и опушен грим Naughty може  да съм консервативна, но такъв е вкусът ми Wink

# 723
  • Мнения: 17 546
Идеята на последния грим, не е "Не прави така", защото знам историята на снимката и познавам лицето. Ясно е, че и аз съм я постнала в тази светлина, наистина да не се прави така...
А на мен ми е интересно "лицето" знае ли, че го представяш тук за обсъждане?
Не съм Алена, но да ти отговора. Тези женици, които си показала, са твърде обикновени, твърде никакви и нехубави за мен, и какъвто и да е грим, а техният като цяло не е лош за възрастта им, не би ми направил впечатление как им стои заради самите лица, а не за това как е поставен. Те нямат хубави черти, за да се подчертаят, просто едни обикновени лица без нито една изразителна черта, затова не правят впечатление.

# 724
  • Мнения: 28 930
Според мен, перлените сенки след една определена възраст не са за предпочитане, не стоят добре и подчертават бръчиците, но това е мое мнение Peace за очертанията на устните и корекциите при последната снимка....няма да коментирам Confused
за жени около 50-те напр. най-много харесвам нюд грим - колкото по-малко цветове са използвани, толкова по-добре, без черни моливи, ярки червила и опушен грим Naughty може  да съм консервативна, но такъв е вкусът ми Wink
Да,  това напълно съвпада и с моето мнение, макар че аз съм на 42 и слагам съвсем лека сянка перлен грим на горния клепач, само като тънка лента, не на целия клепач да се събира в бръчките, не бял а леко нюансиран, спирала и оцветяваш бледо глос!  Но сянката се вижда едва едва, просто леко да озари погледа. Едно време като бях млада си позволявах перлено дори нежно синьо или много светло лилаво, но сега така гримирана приличам на лека жена, не на изискана дама Naughty

# 725
  • Мнения: 568
Идеята на последния грим, не е "Не прави така", защото знам историята на снимката и познавам лицето. Ясно е, че и аз съм я постнала в тази светлина, наистина да не се прави така...
А на мен ми е интересно "лицето" знае ли, че го представяш тук за обсъждане?
Не съм Алена, но да ти отговора. Тези женици, които си показала, са твърде обикновени, твърде никакви и нехубави за мен, и какъвто и да е грим, а техният като цяло не е лош за възрастта им, не би ми направил впечатление как им стои заради самите лица, а не за това как е поставен. Те нямат хубави черти, за да се подчертаят, просто едни обикновени лица без нито една изразителна черта, затова не правят впечатление.
Да, Бижу...прибери малко зъбките, де.... Simple Smile Очаквах отговор (и още, които ще последват) в подобна светлина, при все че питам съвсем кротко.  
Да, "лицето" знае. То, милото се гордее с тази визия и я е разхвърляло из необятното нет пространство. Wink

# 726
  • Мнения: 28 930
Бижу, не всички жени се раждат красиви, идеята е как дори обикновените дами да се гримират и да изглеждат приятно!  Последната жена никак не е лоша, очите и са красиви, но с тези тънко изскубани вежди, лош тен и т.н. всичко провалено! Peace

# 727
  • Мнения: 17 546
Ми аз кротко отговарям, питам... къде видя зъбки? Rolling Eyes ooooh!
Това ми е мнението, питаш - отговарям. Като не ти харесва отговорът, веднага зъбки-мъбки... Хайде моля ти се, понасяй мнението и на тези, които не мислят като теб. Това е задължително за културно общуване и при добро въз итание, което с грим не се прикрив


мими, казах, че са обикновени жени с незапомнящи се черти и приятен за възрастта им грим.

# 728
  • София
  • Мнения: 2 952
Дали една жена има вкус и мярка си личи и на 15, и на 25, и на 55. Можеш да се докараш на папагал и половината форум да ти обяснява колко си хубава доста преди да преминеш 40-тата си година.

Реалността е, че е по-добре да не се гримираш отколкото да се гримираш, ако нямаш "ръка" или вкус. Какво ще кажете да оставим тежката гримова тема за пишещите в другата тема? Нямам против гримирането и го правя ежедневно. Но не издържам на тази тема тук във Форума, защото като се каже грим и почват да се постват едни акварели в оранж и лила от едни и същи потребители, взели се за разбиращи и всичко отива по дяволите.

# 729
  • Мнения: 568
Апропо, МОЯТА идея за тази тема и без това отиде на боклука, а тя беше насочена, именно за такива "обикновени  женици", които срещаме около нас всеки ден, но нейсе.

# 730
  • Мнения: 568
Ми аз кротко отговарям, питам... къде видя зъбки? Rolling Eyes ooooh!
Това ми е мнението, питаш - отговарям. Като не ти харесва отговорът, веднага зъбки-мъбки... Хайде моля ти се, понасяй мнението и на тези, които не мислят като теб. Това е задължително за културно общуване и при добро въз итание, което с грим не се прикрив
мими, казах, че са обикновени жени с незапомнящи се черти и приятен за възрастта им грим.
Не, Бижу, ти си отговорила нещо, което питах Алена и уточних в качеството си на какво искам да ми отговори - мисля, че тя е професионален гримьор - толкова....
BTW, първия ти пост под снимките, съвсем не е бил този. Затова го намирам за заяждане с мен. Нещо друго да изясним?

# 731
  • Мнения: 28 930
Дали една жена има вкус и мярка си личи и на 15, и на 25, и на 55. Можеш да се докараш на папагал и половината форум да ти обяснява колко си хубава доста преди да преминеш 40-тата си година.

Реалността е, че е по-добре да не се гримираш отколкото да се гримираш, ако нямаш "ръка" или вкус. Какво ще кажете да оставим тежката гримова тема за пишещите в другата тема? Нямам против гримирането и го правя ежедневно. Но не издържам на тази тема тук във Форума, защото като се каже грим и почват да се постват едни акварели в оранж и лила от едни и същи потребители, взели се за разбиращи и всичко отива по дяволите.
Така е, но като си млад някак си можеш да си позволиш и по смел цвят, не говоря за тежки гримове тип ала барманка, но с възрастта става абсурдно поне според мен да се говори за цветове, гримирането трябва да е близо до естествения цвят и вид на лицето, да се ползват козметики само за прикриване на дефектите по кожата и очите!

# 732
  • Мнения: 17 546
BTW, първия ти пост под снимките, съвсем не е бил този. Затова го намирам за заяждане с мен. Нещо друго да изясним?
Първият ми пост под снимките е само и единствено за безумната муцуна с розово червило и ако умееш да четеш правилно, ще го схванеш.
Не, мерси, не искам да изяснявам нищо повече с човек, който докато говори с мен, ме рита по кокалчетата...
И уточних, че не съм Алена, не че не е очевидно!

# 733
  • София
  • Мнения: 2 952
mimi, и точно затова моля, ако някой има останал грам усет за реалност, да се въздържа да поства оранж, лила и лош точно тип "барманка" вкус  Hug

# 734
  • Мнения: 568
Дали една жена има вкус и мярка си личи и на 15, и на 25, и на 55. Можеш да се докараш на папагал и половината форум да ти обяснява колко си хубава доста преди да преминеш 40-тата си година.

Реалността е, че е по-добре да не се гримираш отколкото да се гримираш, ако нямаш "ръка" или вкус. Какво ще кажете да оставим тежката гримова тема за пишещите в другата тема? Нямам против гримирането и го правя ежедневно. Но не издържам на тази тема тук във Форума, защото като се каже грим и почват да се постват едни акварели в оранж и лила от едни и същи потребители, взели се за разбиращи и всичко отива по дяволите.
Подкрепям те!  bouquet И се оттеглям - тук не е място за помагане, очевидно.
Тази тема за мен е отдавна изчерпана, предвид посоката, която пое.


Общи условия

Активация на акаунт