Отговори
# 705
  • Мнения: 8 533
ох не мога Joy Joy

038 Вчера видяхме уилям малко преуморен,сигурно много се грижи за децата...
разбира се техен баща е,разбира се ,че ще ги гледа
и как върви вашата връзка?
E:просто перфектно Joy Joy ох разрева ме тая жена hahaha

Това откога е?...От ЛА....или от ревюто в Маями...?
е с дрехите от космо съмър сплаш е...уилям наистина беше изморен на наградите Mr. Green
аз само като погледнах изгледа на клипа..и ми се отщя да го пускам hahaha

# 706
  • Мнения: 5 069
добре жена ...нужно ли е така да се излагаш Shocked ами пести се малко..какво е това...просто перфектно Shocked а този уилям...този уилям... си плаче за red то бива бива...ама тя така се изказва..и той нищо...но иначе своето си не споделя  #2gunfire #2gunfire

# 707
# 708
  • Мнения: 7 538
 Wink Ставам фен на мексиканските медии....... hahaha

http://www2.esmas.com/entretenimiento/farandula/746226/william-l … -romance-secreto/

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 20:14 от iss0o

# 709
  • Мнения: 8 533
пич,уникална работа свърши с това селфи hahaha hahaha точно така да има и клюки в противовес...не съм фен нито на едните нито на другите...но съм фен на равновесието...да речем Wink Wink

# 710
  • Мнения: 7 538
Janet Luna ‏@Janet_015  3m
@ximenaNR Mi Forma de Vivir la vida es admirarte, respetarte y quererte muchísimooo!☺️😊😘 mi Reina Chula!❤️



Ximena Navarrete ‏@ximenaNR  28s
@Janet_015 te quiero ! Gracias por siempre enviarme mensajes tan lindos 💓

# 711
  • Мнения: 2 474
Привет! Grinning Mr. Green

Скрит текст:
днес много се ядосах като видях,че и в  телевиса започнаха да купуват Thinking и понеже аз първо действам после мисля  Mr. Green уви...го отбелязах саркастично точно пред шефовете,понеже хората вече се подиграват  Naughty, и един от редакторите се прости с работата си Thinking аз се усетих ама късно...като разбрах,че човека има и три деца...съвсем кофти ми стана...но пък да не съм се корумпирала аз...медията излагат така Crossing Arms и въпреки това,не ми е спокойно Thinking не е било нарочно...но то не е смешно ,жалко е...но има и коректни журналисти...не си мислете,че са само такива...

# 712
  • Мнения: 8 533
значи все пак новините се купуват Mr. Green Mr. Green просто не е нормално иначе така да се излагат Mr. Green аа да не ти тежи...тия три деца къде са били,като си е нарушавал принципите Mr. Green Mr. Green ай сиктир  Mr. Green ...всеки гледа до пари да се добере..пука му кой излага....пари се печелят...достойнството като се загуби веднъж...обаче не се печели

# 713
  • Мнения: 2 474
аа не ме успокоявай,фал си беше това  Mr. Green

оо Ели много лъчезарно дава интервюта  Mr. Green Mr. Green но и журналистите са изключително любезни към нея  hahaha

# 714
  • Мнения: 2 474
hahaha
интересното тук е..че същата преса вчера публикува...сбогом на Химена Наварете....врагините ги хвалеха а левирететата обиждаха медията...днес ще е обратното Joy Joy пък те хората просто гледат да налучкат нещо hahaha

# 715
  • Мнения: 8 533
hahaha
интересното тук е..че същата преса вчера публикува...сбогом на Химена Наварете....врагините ги хвалеха а левирететата обиждаха медията...днес ще е обратното Joy Joy пък те хората просто гледат да налучкат нещо hahaha
аа сладури са аз на всимките им новини еднакво се радвам hahaha hahaha да има Mr. Green

# 716
  • Мнения: 7 538
Кате,права си  Peace,......не може да се купува да  говорят и разпространяват "удобни истини"...ами ако това се случва в политиката/в по-широкия смисъл.../...до какво ще доведе.... AngryНе може да се променят съдби,кариери и животи ,само защото има инструмент да се направи...
Трябва да има респект от възмездието на истината...

А иначе,...колегите ...мислят ли нещо по въпроса за буреносната двойка??? Не си ли клюкарите/споделяте мисли/? Wink

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 21:12 от iss0o

# 717
  • Мнения: 5 069
Кате,права си  Peace,......не може да се купува да  говорят и разпространяват "удобни истини"...ами ако това се случва в политиката/в по-широкия смисъл.../...
в най широкия политически смисъл...ние сме най добрия пример...за корупция  Mr. Green ...пресата пак е по малкото зло,като се замислим... Peace но във всеки един смисъл продажника си е продажник и предава професията си...не заслужава практика

# 718
  • Мнения: 2 690
Здравейте, Кате не,че искаме да те успокояваме,но лъжата и клеветата нямат място в един почтен,човешки свят. Това чувство много хора са го загубили,затова и приказката "хора много,човеци малко" Naughty....нека ние да сме от човеците. Peace..та новините дето чакахме,дето ни обещаваха,май няма да се появат и до кога??? newsm78

# 719
  • Мнения: 2 690
Знаете ли какво си мисля,ако връзката м/уХиме и Уилям е прекъснала,то медийте и феновете на Ели не биха се занимавали с тях,явно това са последните напани на кралицата майка да дразни Химе и да опъва отношенията м/у тях. Mr. GreenЖалко за достойнството на тази жена,която не мисли за бъдещето на децата си,а мисли само за себе си и за отмъщение Mr. Green....жалко и глупаво Naughty

Общи условия

Активация на акаунт