Отговори
# 690
  • Мнения: 2 519
аа нови герои  Mr. Green
тук обвиняват Химе в провокация  Mr. Green Mr. Green

дай боже всекиму такива провокации hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 2 519
  Joy Joy Joy Joy
chimena @chimenita20  ·  2h

@ximenaNR Hola me gustaría preguntarle si tenía algo para amortizar William @willylevy29
здравей бих искал да те питам,за колко време се изморява уилям

# 692
  • Мнения: 8 533
много любопитни тия фенове  Mr. Green Wink

аа ето една сестра наша Mr. Green
Ximena Mi Diva ‏@Ximena_TeAdoro

Soy fan de Xime @ximenanr pero no insulto a la otra. Más bien le insultaría a William que juega con las mujeres

 hahaha макар,че уилям не е лош човек..добряк е...но това мотане и нерешителност може да я надделяло у някои жени фенки Mr. Green Mr. Green в не така положителна насока...

# 693
  • Мнения: 5 069
много любопитни тия фенове  Mr. Green Wink

аа ето една сестра наша Mr. Green
Ximena Mi Diva ‏@Ximena_TeAdoro

Soy fan de Xime @ximenanr pero no insulto a la otra. Más bien le insultaría a William que juega con las mujeres

 hahaha макар,че уилям не е лош човек..добряк е...но това мотане и нерешителност може да я надделяло у някои жени фенки Mr. Green Mr. Green в не така положителна насока...
дипломатично казано Mr. Green аз сериозно съм от тези на принципа на изчерпването  Mr. Green  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 8 533
ами дипломатични трябва да сме,преди всичко Mr. Green
малко клюки и по нашата част Wink
http://www.rotativo.com.mx/entretenimiento/espectaculos-entreten … ultos-en-twitter/

# 695
  • Мнения: 7 538
Тези най-ми харесаха.... Wink hahaha Има логика....поне...За разлика от другите,които твърдят ,че Уилям ревнувал и не искал да дели феновете си.... hahaha

# 696
  • Мнения: 5 069
Тези най-ми харесаха.... Wink hahaha Има логика....поне...За разлика от другите,които твърдят ,че Уилям ревнувал и не искал да дели феновете си.... hahaha
те пък като са се разбягали rotfImbo

# 697
  • Мнения: 7 538
 ThinkingДобре,той защо ретуитва това/от първата приятелка на Наваретко/:

WLW_GRECIA @WLW_GRECIA  ·  17h
"@WLW_Canada: RT @Shashi_4: .@willylevy29 W Tells Twitter Fans He Doesn't Want to Share Them http://www.latinpost.com/articles/17788/20140723/william-levy-te … to-share-them.htm

# 698
  • Мнения: 8 533
тя тази същата и го последва вчера...пък после се уплаши и се отдръпна hahaha hahaha заради danger-а сигурно hahaha hahaha

 hahaha hahaha чакаме си пеперудите явно Joy ама те гъсениците повече бе пич Joy Joy
@HayQueSerHonest "If I want to see butterflies,I have to endure two or three caterpillars." Antoine de Saint-Exupery
a little rest,huh?

# 699
  • Мнения: 5 069
сега пък уилям нарочно извикал папараците,за да го снимат пред бижутерията...да опровергаел слуховете...тия нормални ли са...уилям бяга от всякаква публичност персонална Shocked Shocked... той ги бил извикал...нашите медии поне лъжат що годе достоверно Mr. Green а това пък че правят новини днес...със статии от преди месец...не е и за коментар...

ще стане само на пеперудки то Thinking  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 7 538
Този кръст...нов ли е?... newsm78 и на секси снимката от ЛА го нямаше.... newsm78 Преди сме виждали един по фин и малък.....по време на световното... newsm78

# 701
  • Мнения: 8 533
verdad ‏@HayQueSerHonest

@bulgarianpowers Yo no tengo problemas .. Es que no me gusta que vejen a nadie .. Las orugas Full y las mariposas me encantan !! Feliz día

гъсеницата пък му пожела приятен ден hahaha hahaha не не разбирам наистина  Thinking Mr. Green

не сме го виждали този кръст hahaha
то и потницето не сме виждали преди...може и то да е подаръче hahaha

# 702
  • Мнения: 2 519
ох не мога Joy Joy

038 Вчера видяхме уилям малко преуморен,сигурно много се грижи за децата...
разбира се техен баща е,разбира се ,че ще ги гледа
и как върви вашата връзка?
E:просто перфектно Joy Joy ох разрева ме тая жена hahaha

# 703
  • Мнения: 2 519
наслаждаваме се на калифорнийския климат Mr. Green

# 704
  • Мнения: 7 538
ох не мога Joy Joy

038 Вчера видяхме уилям малко преуморен,сигурно много се грижи за децата...
разбира се техен баща е,разбира се ,че ще ги гледа
и как върви вашата връзка?
E:просто перфектно Joy Joy ох разрева ме тая жена hahaha

Това откога е?...От ЛА....или от ревюто в Маями...?

Общи условия

Активация на акаунт