Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 049
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Ели, и аз не разбрах много, но тази дама Aylin Coşkun - певица е, май иска да играе с Мурат.  Laughing
Рефренът за развода е за повече изречения в статията.  Joy Joy Joy


# 16
  • Мнения: 8 717

Алекс   Hug

РинкаHug какво пишат пак, освен че отново споменават  развода,  не мога да ползвам Гугъл  за ново участие ли го спрягат  newsm78
А дано не играе с тази Джансу bowuu



Ели, тази Айлин Джошкун е някаква певица и, доколкото разбирам, имала мераци да се снима с Мурат в главната роля, но само по принцип, не става въпрос за нещо конкретно.  newsm78 Те всички имат такива мераци, без значение дали са талантливи, или не  Joy

Ето какво пее тя - музика, каквато аз не слушам  Mr. Green

http://www.dailymotion.com/video/x2099dy_aylin-coskun-pas-pas-2014-yeni_music

# 17
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет, привет Hug Peace
Гледам някаква нова гърла на хоризонта и не издържах - и аз проверих. Алекс май правилно я е определила като "някаква певица", защото като гледам броя на феновете й в Тубето на фона на други техни певци, наистина не е на гребена на вълната. Подражава на Сезен Аксу според мене, ама не я е стигнала. Немога да харесам музиката й Joy hahaha.
Ето още за аргументи:
https://www.youtube.com/watch?v=cpnzPZhu_XM http://www.dailymotion.com/video/x1ljy3c_aylin-coskun-yandim-allahim_music

И явно задявките с Мурат ще започнат Heart Eyes Peace Нека  Heart Eyes Laughing

При нас почна да се гърми. Лек и красив ден на вас Hug Hug Peace Peace

# 18
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Добро утро, банда Hug
да не ви изпусна Party
Ринка, мерси за новата темичка Hug  bouquet
Скрит текст:
едно фотографско произведение на изкуството за теб Heart Eyes

Аз да си кажа тихичко/не искам да обиждам феновете на Джансу все пак/, че по-добре русата/макар и неизвестна/ с Мурат, отколкото Джансу Peace
Глаааас в пустиняяя Joy Joy Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 9 301
Добро утро, банда Hug
да не ви изпусна Party
Ринка, мерси за новата темичка Hug  bouquet
Скрит текст:
едно фотографско произведение на изкуството за теб Heart Eyes

Аз да си кажа тихичко/не искам да обиждам феновете на Джансу все пак/, че по-добре русата/макар и неизвестна/ с Мурат, отколкото Джансу Peace
Глаааас в пустиняяя Joy Joy Joy

Ради + 1

Почти всяка друга, но не и скумрията, толкова е противна  Sick Sick Sick

Ето да предложат ролята на Белчим Билгин свободна е, красива е, добра актриса е, с Мурат ще си отиват, а не Мис Скумрия.

# 20
  • Мнения: 10 240
Добро утро, банда Hug
да не ви изпусна Party
Ринка, мерси за новата темичка Hug  bouquet
Скрит текст:
едно фотографско произведение на изкуството за теб Heart Eyes

Аз да си кажа тихичко/не искам да обиждам феновете на Джансу все пак/, че по-добре русата/макар и неизвестна/ с Мурат, отколкото Джансу Peace
Глаааас в пустиняяя Joy Joy Joy

Ради + 1

Почти всяка друга, но не и скумрията, толкова е противна  Sick Sick Sick

Ето да предложат ролята на Белчим Билгин свободна е, красива е, добра актриса е, с Мурат ще си отиват, а не Мис Скумрия.

Белчим не се ли е запътила съм Щатите?

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/belcim-bilgin-ve-yilmaz-erd … ialari-gucleniyor

# 21
  • София
  • Мнения: 9 301
Добро утро, банда Hug
да не ви изпусна Party
Ринка, мерси за новата темичка Hug  bouquet
Скрит текст:
едно фотографско произведение на изкуството за теб Heart Eyes

Аз да си кажа тихичко/не искам да обиждам феновете на Джансу все пак/, че по-добре русата/макар и неизвестна/ с Мурат, отколкото Джансу Peace
Глаааас в пустиняяя Joy Joy Joy

Ради + 1

Почти всяка друга, но не и скумрията, толкова е противна  Sick Sick Sick

Ето да предложат ролята на Белчим Билгин свободна е, красива е, добра актриса е, с Мурат ще си отиват, а не Мис Скумрия.

Белчим не се ли е запътила съм Щатите?

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/belcim-bilgin-ve-yilmaz-erd … ialari-gucleniyor
Белчим е на сватба в неделя, за това е в щатите. Ще е свидетел на Берен и Кенан.
Поне така се говори.

# 22
  • Мнения: 1 109
Привет, аз пък искам да го видя отново с Берен, тя ще си почине след сватбата и на есен на работа с Мурат.

Лек и приятен ден, въпреки че половината вече мина. При нас от един час "заваля и така цяла неделя"..............

# 23
  • Мнения: 12 818
Добро утро, банда Hug
да не ви изпусна Party
Ринка, мерси за новата темичка Hug  bouquet
Скрит текст:
едно фотографско произведение на изкуството за теб Heart Eyes

Аз да си кажа тихичко/не искам да обиждам феновете на Джансу все пак/, че по-добре русата/макар и неизвестна/ с Мурат, отколкото Джансу Peace
Глаааас в пустиняяя Joy Joy Joy

Ради + 1

Почти всяка друга, но не и скумрията, толкова е противна  Sick Sick Sick


+1
По- добре наистина с нея.
Направо се зарадвах като видях русата мацка до Мурат, аха отървахме се от Джансуто ама не би. Joy Joy

Кой ли не иска да се снима с Мурат ,  Joy Joy Joy и аз Joy Joy Joy но не ставам Joy Joy

# 24
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Охх,Ели, ще ме умориш, смея се с глас тук Joy Joy Joy
То, така лесно ако ставаше да се отървем, само защото ние сме си го помислили....
Охх, hahaha hahaha hahaha hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing

Пак ни почнаха дъждовете, пууу, егати и лятото Rolling Eyes
Тесето, не ви е мокро само на вас Crossing Arms

# 25
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ле-ле-е, как хвърляте момчето с лекота в ръцете на непозната, само дето е руса и с малко повече месо по бедрата и балконите от Джансуто Joy hahaha

Що така искате да се мъчи патрона с неопитно моме, дето знае само бедра да кърши и коса да замята пред камера. По колко дубъла ще трябва да повтаря докато се получи нещо сносно. Ако му искаме доброто, то тогава нека всяка нощ да се гушка с която го иска и която му хареса, ама в дизито не съм съгласна - там аз си искам професионалистка.  Heart Eyes Laughing

Пък ако и аз трябва да се изложа Joy Joy Joy hahaha по въпроса да си кажа -за Берен се носят слухове, че искала вече майчица да става, а Белчин винаги е предпочитала филми (при това режисирани от мъжа й), а не сериали. Освен това не мисля, че Белчин допуска волности на екрана дето се харесват на фенките. Откровено казано, филмите с нея харесвам все заради партньорите й, а не толкова заради нея. Аз искам всичко да е фри-фри-фри с лИбов и гонитба и страст, и страдание и наказание във всЕкакви форми, както си го може Мурат  Joy Joy Joy hahaha hahaha Ама и мене кой ли ме пита Joy hahaha

Поздравче за любителите на синеочковците:
https://www.youtube.com/watch?v=3MteSlpxCpo&list=FL6O7nUV55foaegKXth8XCGA

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 13:02 от vanina707

# 26
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ама ще ме уморите от смях днес Laughing Joy
И Ванина, сега Hug
Хем иска да го гледа с професионалистка, хем да имало цуни-гуни Laughing Joy Русата може да не е професионаистка, но в друга насока може и да се окаже hahaha hahaha hahaha
А, с Джансуто ако има по сценарии либоФ, нема ли да е малкооо/ама съвсем мъничко/ постничко Mr. Green Mr. Green Mr. Green Tired Joy
Простете лигавщините ми днес, от времето е...  umbrella Wear Umbrella help

Ринка,Теси,Ели,Алекс,БУ,Ени,Вани -  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 9 301
Джансу-Мансу - ЙОК.

# 28
  • Мнения: 12 818


Йок ,йок ама на там вървят нещата.

Що бе , Ванина  Hug като е неопитна пред камерата  Мурат  ще си я понаучи Joy Joy Joy Joy
Тя пък ако иска  да си го поотрака.

Ради Hug аз съм с ,,вътрешни противоречия,, на възраста  hahaha hahaha и  времето в момента съм си го поръчала точно,прохладно и приятно.  Като добавя чай от детелината по рецепта на Ванина и ще съм в пълна кондиция Joy Joy Joy
Имаш подпис който предразполага към размисли  newsm78

# 29
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ааа,Ели не съм се замисляла за подписа, просто го харесах... Wink
Леко с детелините Laughing Стават ли и за нещо друго? Че да ги пробвам и аз..

И какво сега решихме на висшия съвет на сускунларската тема, че много ни се иска до Мурат нещо русо  с форми, ама за нас йок hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт