Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 085
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
# 706
# 707
  • Мнения: 8 717
Домъчняло ви е за гласа на Мурат? Ето го в един сюблимен момент...


Ecevit'in itirafı - Suskunlar 16. Bölüm



https://www.youtube.com/watch?v=ATh9A-DnnP0

# 708
  • Мнения: 8 717
Едно малко сускунларче е качило днес в профила си постер на новия си сериал - явно доста се вълнува детето  Grinning


# 709
  • Мнения: 8 717
А гъркините вече събират пари с SMS-и за болните деца...





... и чакат с нетърпение Мурат в Атина  Grinning


# 710
  • Мнения: 8 717
Няколко новопоявили се снимки на Мурат, които не са от сега, но не сме ги виждали преди. Нищо не пише - нито откъде са, нито с кого е.










# 711
  • Мнения: 8 717
Две нови снимки от Грузия. На едната се вижда същият мъж, който е и на предишните снимки. Значи те са пак от Грузия, но от предишното му ходене през април, съдейки по дебелите дрехи.





# 712
  • Мнения: 12 833
Усмихнат Мурат от пролетта и добре изглежда.

Колко ли още снимки ще излизат след разсекретяването на архивите Joy Joy Joy

След  поредицата снимки на нашето момче малък анонс,  реклама




Лека да е нощта ви!

# 713
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Тъкмо щях да кажа, че тези двама възрастни мъже не ми приличат на турци, а по скоро са от севера. Разглеждали са някакви тефтери, писали са нещо върху някакви листи. Но интериора не е като за делова среща, а и Мурат е неглиже с дънки и спортно яке. Ето една снимка на Мурат със същото яке , но не със същата блуза, пусната в НЕТ-а на 14 май 2014.



Като гледам СМС –те за набиране на средства са по 1 евро. Не е скъпо, дано съберат повече. А Мурат за да стигне от Истамбул до Аргос през Атина не потен и мръсен от горещините, трябва да тръгне поне на 14-ти от Истамбул. Така че скоро ще гледаме слънчеви фотки от летища и палми Peace

Малкият Emirhan Akbaba наистина се вълнува и няма търпение. На постера Бурчин е още с мерхаметския тоалет и перука, а Илкер гледа кръвнишки в ролята си от Кайъп. Пък аз не мисля, че Бурчин и Илкер са си лика прилика. Ще надникна на есен да видя дали ще им се получи, но нещо не ме съблазняват.

За лека нощ и от мене:



А утре, които иска може да погледа още малко Ибо:

Ibo & Gülten - Τι γλυκό να σ' αγαπούν (So sweet to be loved)
https://www.youtube.com/watch?v=PQwmdxKBiJM

Ibo - Ο Ανθρωπάκος (The little man)
https://www.youtube.com/watch?v=pk3ni8_xQkE

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 00:31 от vanina707

# 714
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Прохладен и усмихнат ден на всички!  Heart Eyes Hug





# 715
  • Мнения: 8 717
Още няколко фотки от грузинския период.


























# 716
  • Мнения: 8 717
Тъкмо щях да кажа, че тези двама възрастни мъже не ми приличат на турци, а по скоро са от севера. Разглеждали са някакви тефтери, писали са нещо върху някакви листи. Но интериора не е като за делова среща, а и Мурат е неглиже с дънки и спортно яке. Ето една снимка на Мурат със същото яке , но не със същата блуза, пусната в НЕТ-а на 14 май 2014.





Ванина, тази снимка е от Старбъкс кафе - Адана. Но със същото това яке Мурат пристигна и в Тбилиси при първото си посещение.





Снимките на сериала с малкото Билялче, Бурчин и Илкер вече са започнали, но все още не са се появили фотки от сета, за да видим новата им визия.

А за посещението на Мурат в Гърция имаше коментари в нета, че отивал само за концерта и няма да остава повече. Както и, че книгата трябвало да бъде завършена до края на годината и да бъде представена официално в началото на 2015 г. Не знам доколко е достоверна тази информация, обаче, защото не е от официални източници.

# 717
  • Мнения: 8 717
Едно клипче за добро утро  Grinning


Murat Yildirim - (Ecevit & Ahu) - Suskunlar



https://www.youtube.com/watch?v=B3ZMujffg0s

# 718
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Добро утро Hug
благодаря ви за пожеланията, снощи изкарахме весело Crazy

Ели, що така ми размъти и без това размътените мисли Blush Heart Eyes

Алекс, там където е с якето е готин Мурат Heart Eyes, защото на мен от последните снимки в Грузия въобще не ми харесва Blush, но то по обясними причини. Които няма да ги започвам, че и без това само това се говореше напоследък по разните новини свързани с него...
И, аз щях да кажа, че не са много стари снимките с якето....но вече сте писали за това Peace

# 719
  • Мнения: 12 833
До като избягам от реала станало време за Добър ден! Hug Hug

Времето навън е само да газя боса по тревата, обожавам го ,ама ,,гладна кокошка просо сънува,,

Алекс Hug допълнила си серията от снимка в Грузия с Мурат.

Ради   Hugкупонясвали сте снощи в прохладната вечер.
Добре е  да усетят преимуществата на летните дни, особенно прохладните вечери и сутрини.
Излизам сутрин по-рано и се наслаждавам на приятните температури, разкош.
Скрит текст:
Няма какво да си размътваш главата ,  hahaha  гледай убавиииина  Joy Joy Joy Joy
Като  видях как стъпва Бурак  напълни ми очите и душата. Joy Joy Joy
Стигнах  момента когато пое Кимрян вината  заради смърта на Селим и попадна в затвора спасявайки сестра си. Тая глупава жена що поразии сътвори.Контраста в затвора е поразителен -  влиза конте сред паплач. Артистът играещ доктора психопат  играе на макс, великолепна игра прави.
От тук вече нещата стават бозави ,съшити с дебели бели конци.Локумената история се захароса та чак карамелизира Joy Joy Joy
Нериман е типичната жена от тия дето с д---то постигат всичко, управлява съдбата на хората както пожелае,но и нейния час искам да настъпи. Няма ненаказано зло,  опасявам се да не стане късно за Кемрян и Фериде. С мурафетите дето ги владее  е заклещила в капана си младия красавец. Не разбрах той преспа ли с нея , когато ги заключиха в спалнята и, нищо че твърди пред Фериде колко е невинен. То така се говори за изневярата, няма да се излага  сам я,  невинен до доказване на вината  си hahaha hahaha
От къде изкочи  бременността , по-точно от кого  от всичките , убедена съм, че няма общо с него. Нейната къща е като хан за мъже нуждаещи се от услугите и.  Само дето не пише,,Публичен дом,,.
Книгата съм  чела преди много години,нищо не си спомням от нея, освен когато стана въпрос за учителствуването нещо ми проблясна ,ама като нищо конктретно.


Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 11:03 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт