GB-В очакване на слънцето тема 124 - Родени да бъдат ЗАЕДНО!

  • 23 707
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Влади  Hug Hug Hug ,чудничка темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Завинаги ще си ги помним тях като една незабравима любов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А за клипчето,аз доколкото виждам най-отгоре е сложена картинка,за да беше излязло клипчето,мисля,че трябваше като пускаш темата да сложиш отметка там най-отгоре,където ти излиза Добави анкета или видео и тогава щеше да излиза на всяка страница  Peace
Дани, така направих, но не излезе.... Да не  би да е заради снимката? Нямам никаква представа
Може и заради нея да е,по принцип,ако ще се слага клипче отгоре на темата,мисля,че не трябва да има и снимка,защото няма как да излизат и двете  Peace
Пробвай,ако можеш да махнеш снимката,да видим дали няма да излезе клипчето  Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 16 938
А тез хора ще спрат ли то бебето не го носи щъркела.А не сме късо паметни и двамата в палатката си бяха облечени.

# 18
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 Влади, страхотна нова темичка   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 19
  • София
  • Мнения: 30 253
Влади,  newsm51 за темата.

Слагам и тук превода на текстовете, които К.Б. преди малко е харесал в Instagram.

***

Това е харесал К.Б. в Instagram.

lqlqlq0000097, мерси за снимките на тесктовете.   bouquet

***
Не чакай да постигнеш целта си, за да се гордееш със себе си.
Бъди горд с всяка стъпка, която правиш към постигането на тази цел.


***
Ако си уприт, ще го получиш.
Ако си последователен, ще го запазиш.

***
Хората ще те мразят
             ще те ценят,
             ще те разколебават,
             ще те разстройват,
но това, колко силен ще останеш, показва теб самият /показва какъв човек си/.

***
Използвай усмивката си, за да промениш този свят,
но не позволявай на този свят да промени усмивката ти.
***


 newsm78 newsm78 newsm78




# 20
  • Мнения: 5 624
Момичета, дали Керем и Ханде ще останат приятели? Ако си такива приятели, каквито твърдят- може би ще продължат да се виждат.. Аам аз мисля, че няма.. дано не съм права!   Praynig

# 21
# 22
  • Мнения: 33 435
Да си копирам поста от  миналата тема  Peace
Ето меее  Party Party Party

Интересни теми сте обсъждали. И аз си мисля, че може нещо да са усетили двамата, но да са решили да не се събират, защото може да си загубят приятелството после. Но съм сигурна, че се привличат и то доста.
Много ми харесаха думите на К.Б за Ханде , че когато има проблем ходи и разговаря с нея.  Peace
И че няма търпение за общите им сцени  Peace
И аз ще дам шанс на сериала на Кирето  Peace

Сис, темата е страхотна  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 33 435
Момичета, много ми липсвате.  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Свикнах си с вас по цял ден  Cry

# 24
  • Мнения: 5 624
Хахаха, това дали е Photoshop? Tова е момичета от новия сериал на Керем, мисля.

# 25
  • Мнения: 33 435
Няма как да е от новият му сериал, защото снимките ще започнат сигурно края на годината чак  Peace

# 26
  • Мнения: 3 917
Радвам се, че ви  харесва. Като за първа тема се получи добре Simple Smile Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 5 624
Няма как да е от новият му сериал, защото снимките ще започнат сигурно края на годината чак  Peace
Аз казах, че е същото момиче, а не от сериала.

# 28
  • Мнения: 33 435
Няма как да е от новият му сериал, защото снимките ще започнат сигурно края на годината чак  Peace
Аз казах, че е същото момиче, а не от сериала.
Объркала съм, защото си писала момичета и мислех, че се обръщаш към нас  ooooh! Много съм отнесена  ooooh!

# 29
  • Мнения: 5 624
Няма как да е от новият му сериал, защото снимките ще започнат сигурно края на годината чак  Peace
Аз казах, че е същото момиче, а не от сериала.
Объркала съм, защото си писала момичета и мислех, че се обръщаш към нас  ooooh! Много съм отнесена  ooooh!
Няма нищо  Hug  / И аз да благодаря за темата.. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт