Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 25

  • 62 891
  • 734
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 817
И аз чакам сак от Нивеа, но от друга тяхна игра, но още си го чакам.  Crossing Arms
Аз пък не съм впечатлена от тях по този повод - не би ли трябвало поредността на изтегляне на съответните награди да има значение (получих email от тях на 23-ти)?

# 136
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Аз преди 3 седмици спечелих хавлия за плаж от играта "Нивея Сън". В четвъртък дойде имейла в понеделник си я получих, много бяха бързи. И хавлията е мнага хубава, много плътна, тъмносиня и в единия край има семпъл напдис NIVEA. Много ми харесва
menyanthe, пиши им, може нещо да се е объркало

# 137
  • София
  • Мнения: 2 817
По принцип, в имейла пишеше срок до 2 седмици. Мисля да изчакам да видя дали ще го спазят.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 1 158
И на мен днес ми звъняха от скрит номер, вдигнах и затвориха Crossing Arms

# 139
  • Мнения: 1 970
Имаше едно съобщение на някоя от предходните страници за получен мейл относно награда от 800 000 британски паунда или нещо подобно. Включвам се да кажа, че това е измама. Такъв тип електронни съобщения, в различни варианти, се въртят в мрежата и се изпращат на различни адреси. Доколкото разбирам, целта е да бъдат предоставени лични данни - имена, № на личен документ, адрес, № банкова сметка и др., след което за финализиране на процедурата и "освобождаване" на наградата - парична сума, се изисква заплащане на някаква такса и с това се приключва, т.е. лицето - получател на уведомлението за печалба, бива подмамено да плати някаква сума с идеята да получи многократно по-голяма цифра, която губи. Подобно е на едни други съобщения, които циркулират - за някакви колетни пратки от чужбина, за които е необходимо да бъдат платени някакви такси, за да се освободят големи парични суми и пр. Внимавайте и не си предоставяйте данните или пък плащайте суми без да познавате лицето/фирмата, с която контактувате!

Имам питане - за наградите от Тук - футболни топки, има ли някоя от Вас, която да си я е получила и кой куриер я носи? На моята заявена награда й изтече 30-дневния срок (работни дни) за доставка?!

# 140
  • Мнения: 175
И на мен днес ми звъннаха от "неизвестен номер" и вдигнах и затвориха....

# 141
# 142
  • Мнения: 270
И аз чакам сак от Нивеа, но от друга тяхна игра, но още си го чакам.  Crossing Arms
Аз пък не съм впечатлена от тях по този повод - не би ли трябвало поредността на изтегляне на съответните награди да има значение (получих email от тях на 23-ти)?


и аз тогава получих,писаха ми да си дам адреса и да чакам в срок от20 дни,но уви,никой не ми писа,че е пратено или нещо подобно...........

# 143
  • София
  • Мнения: 2 817
Ами ще си чакаме, явно.  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 1 437
Аз имам един въпрос. На опаковката на супер чък нали има стикери като ги събереш се получава карта ли каквото е там, после с него участваш ли за някаква игра или ей така за себе си ги събираш Simple Smile

# 145
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Аз имам един въпрос. На опаковката на супер чък нали има стикери като ги събереш се получава карта ли каквото е там, после с него участваш ли за някаква игра или ей така за себе си ги събираш Simple Smile
Събираш ги за себе си. Във фейсбук страницата има шаблон в/у който да си ги лепиш, като ги събереш. В новата игра отговорите на въпросите са по картинките.
М/у другото не мога да намеря №1, повтарят ми се 5 и 7

# 146
  • Мнения: 1 437
 Блаходаря мако ние сега започнахме да ги събираме днес купих четири, но и аз нямам номер едно ако го намерим повтарящо ще ти пиша  Hug

# 147
  • Плевен
  • Мнения: 339
Някой участвал ли е в играта на Райфайзен банк във Фейсбук ? Получих известие, че печелившите са изтеглени, но аз не мога да ги видя  Sad

# 148
  • Мнения: 361
Ваучери на стойност 200 лв.:
Теодора Гюрджеклиева   Пещера   
Десислава Маринова   Добрич   
Михаела Савова   Русе   

Ваучери на стойност 500 лв.:
Мария Мишева   Бургас   
Боряна Николова   Враца   
Илияна Иванова   Айтос   

А някой да е получил обаждане от Болярка?

# 149
  • Мнения: 10 874
Аз имам един въпрос. На опаковката на супер чък нали има стикери като ги събереш се получава карта ли каквото е там, после с него участваш ли за някаква игра или ей така за себе си ги събираш Simple Smile
Събираш ги за себе си. Във фейсбук страницата има шаблон в/у който да си ги лепиш, като ги събереш. В новата игра отговорите на въпросите са по картинките.
М/у другото не мога да намеря №1, повтарят ми се 5 и 7
Аз си ги събрах всичките с две ходения до Кауфланд. Wink Номерата прозират и се виждат, просто трябва да идете в по-голям магазин и да си проберете това, което ви трябва. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт