Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 25

  • 62 928
  • 734
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 524
Явно от Капи няма да спечеля  Crossing Arms
Нали имаше някаква игра на крем на Д-р Йоткер. Някой откри ли промоционални опаковки. Играта тече отдавна, а никъде не намирам. От големите вериги Билла не ги предлагат в другите има, но неи със стикери
Аз купих 2 от Царево,от магазин на СБА,ако не се лъжа,но не печелят. Sad

# 121
  • Мнения: 114
Явно от Капи няма да спечеля  Crossing Arms
Нали имаше някаква игра на крем на Д-р Йоткер. Някой откри ли промоционални опаковки. Играта тече отдавна, а никъде не намирам. От големите вериги Билла не ги предлагат в другите има, но неи със стикери
Аз купих 2 от Царево,от магазин на СБА,ако не се лъжа,но не печелят. Sad
Човек да иска да играе, да няма как. Много пъти ми се е случвало...

Да се похваля със шампоана от ViewSofia и Revlon, който спечелих за моя сметка. Само 4 лева струваше доставката и считам, че е изгодно за шампоан като този.

Дойдоха подаръци от анкетата на Данонино - беше "моя" куриер, който разнася наградите от ТУК, но не е картата, ще я почакаме още.  Laughing

# 122
  • Мнения: 1 050
За играта на Капи направих профил на мъжа ми до 4-то ниво и вчера спечели сокове, а аз си играя за екскурзията и нищо не печеля. Laughing

# 123
  • Мнения: 371
Записвам се с една бутилка Black Ram от играта във фейсбук Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 519
A каква е била анкетата на Данонино и наградите  , нещо съм я пропуснала .

Късмет на всички , моят е във ваканция Simple Smile Laughing

# 125
  • Мнения: 579
Има ли някъде обявени спечелилите от Данонино?
Иначе аз се записвам с чанта за количка от Стоперол.

# 126
  • Мнения: 275
здравейте,да попитам къде се намират печелившите от теди?

# 127
  • Мнения: 375
На спечелите от анкетата на данонино, пращат ли емайл?

# 128
  • Мнения: 275
На спечелите от анкетата на данонино, пращат ли емайл?

Може ли линк ?

# 129
  • при късмета
  • Мнения: 24 131
здравейте,да попитам къде се намират печелившите от теди?
Какви печеливши от Теди търсиш? Там печалбите не са на случаен принцип, а гарантирани и не се публикуват. Ако е за таблетите имаше някъде в началната страница. Прочети правилата

# 130
  • Мнения: 3 026
На спечелите от анкетата на данонино, пращат ли емайл?

Може ли линк ?
Данонино имаха анкета във фейсбук: https://www.facebook.com/DanoneBulgaria/posts/667390223353303

Предполагам, че печелившите няма да се обявяват, а са им пратили имейли.

# 131
  • Мнения: 9
Ще ми се и аз  да се похваля с наградка ама цък.Късмет на всички!

# 132
  • Мнения: 1 524
Днес между 2,30-3 часа ми звъняха от скрит номер и като вдигнах затвориха.
Преди малко ми звънна пак телефона,номера от който ме търсиха е 0879819111 и докато вдигна затвориха.Набрах ги и познайте кол център "Здрав дом",това пък какво е?! #2gunfire #Cussing out
Омръзна ми от досадници,вече не знам.................. #Cussing out

# 133
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Спечелих сакче от игра на Нивеа във ФБ, много съм доволна:


Това е най-бързо получената награда до момента! Party Направо не мога да повярвам - вчера сутринта я спечелих, а днес в ранния следобед я получих! Поздравления за Нивеа!  bouquet

# 134
  • София
  • Мнения: 13 270
И аз миналата седмица спечелих ваучер за Мосю Бриколаж. Бях попълвала анкета за строителните хипермаркети, получена по имейл. На единия ден написах адреса си и на другия ден на обяд получих ваучера. Още не съм намерила време да отида да го похарча.  ooooh! Предполагам, че ще си харесам някоя орхидейка.  Laughing

Сакчето е чудесно! Да го "скъсаш" от пътуване, по възможност на по-екзотични местенца!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт