Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~342

  • 13 519
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 21 201
Наде Hug много убави снимки за събуждане Mr. Green
Мани, бегай, Hug човек като я видя как се е разкривила и изпада у шокове. ooooh!
Няма да е зле да се стегне наесен, че и двата и проекта боксуват. Rolling Eyes
Ммм, вече си с пингвинче. Heart Eyes

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 10:56 от Neidjal

# 496
  • Мнения: 30 820
Релаксира жената Mr. Green мяза ми на разкрепостената абла Laughing


Цитат
Ммм, вече си с пингвинче.
newsm03

# 497
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505
На мен пък ми е инетерсно защо Еджето се снима само с тези от ПО ?!?? Другите от КСШ не я ли навестяват??? Или пък проекта се смята за бита карта вече и там са по инерция и не си дават много зор, щото в родината сериала няма очакваната цифра фенове и приближават финал ?!?? В началото заляха нета с кадри на които Еджето се снимаше с Киво и с Фарах по вечери и други забавления, а и какви купони имаха в Санкт Петербург и с останалата част от екипа, а сега саамо с тези от ПО Wink Даже снимаха Серка и Фарах като големи приятелки, а от тогава за това приятелство не се е чуло повече Wink
Да я видим догодина с кои ще се снима...много са ми нагласени на мен такива кадри Wink

Как пък Ча не се развя насам натам с някой от колегите си?!?? А какви клипове има в нета с Баръш Калъч и с Юсуф... то яхти, плажове, купони...Ами със семейство Айканат, с които и досега движи....Та видно  компанията на кои хора му е била по-интересна Wink Пък нека си ги разправят на хлапетиите историите за голямото задружно семейство hahaha
Блажени да са вярващите hahaha

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 11:04 от Беллора

# 498
  • Мнения: 21 201
Ивче и с тези от КСШ се щраква редовно през лятото.
И на мен подобни фотки ми изглеждат позьорски, и предначертани по план.
Ренка не бих се учудила Laughing така  като я гледам.

# 499
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
http://instagram.com/p/q3dx-cDoF0/ 
Баръш-  хубав си е и сега-това е неговият инстаграм
закусихте ли вече или мислите за обеда

# 500
  • Мнения: 30 820
Аз закусвам какао на прах Laughing от моя го мързи да одиме на пасти #Cussing out а мен ми се яде сладко Laughing

Ко стана Laughing на Ча ли е кимала или не Mr. Green

# 501
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505
Наде Hug много убави снимки за събуждане Mr. Green
Мани, бегай, Hug човек като я видя как се е разкривила и изпада у шокове. ooooh!
Няма да е зле да се стегне наесен, че и двата и проекта боксуват. Rolling Eyes
Ммм, вече си с пингвинче. Heart Eyes

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


 tooth

Ох тука Ча беше много красив в ПО-то- на едно от малкото места, където ми хареса физически, защото изглеждаше като мъж, но поведението което му направиха сценарист и режисьор беше ооотврааат Sick Оная се просълзи на филма и тоя я гледа е той като теле, и ахааа да заплаче и той...абе пълен путьо го изкараха ooooh! Вместо да се усмихне снизходително, да я бъзикне или нещо от сорта, каквото е типичното поведение на мъж в такива ситуации... Къде ти...лигоч трябва да има, лигоч ooooh!

Аз съм сигурна, че от компанията няма да я оставят да пише повече сама PeaceВсе ще и лепнат някой поне за коректив Wink В други продукции сценарния екип често е по трима-четирима, а Едже сама за две продукции- те им и резултата накрая... Половин година тъпчене на място и окепазяване, на и без това кьопавата история на ПО Wink

# 502
  • София
  • Мнения: 1 426
Вай,вай,вай ooooh!,тва Еджето хич не е фотогенична Mr. Green,ми тя по-добре сина си да слага по снимките,че барем лови окото момчето Joy Joy Joy
За какво му е на Чачко да се снима с тия муцуни,те една от една по-убави #Crazy
Биби, Hugне зимай пищова,на Чифлика няма турци душа Joy Joy Joy,весело изкарване,там е много хубаво,дано ви хареса (нали е по моя край Grinning).
Биби, Hug,Вани, Hug,Рени, Hug,Лелче, Hug,Павлинче, Hugздравейте Heart Eyes
Ренко,  Hug
Скрит текст:

# 503
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро! Laughing

Отървах се от пръстена... ooooh!

Белл, Hug Heart EyesГале, Hug Heart Eyes Паф, Hug Heart Eyes Линко, Hug Heart Eyes Биби, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes Павлинче, Hug Heart Eyes Вани, Hug Heart Eyes Наде, Hug Heart Eyes дано не съм пропуснала някого... Hug Hug Hug

Това време нещо ми е ФЕмирско... Heart Eyes

Аууу, Клоди честито ти авче...много е сладко... Heart Eyes

# 504
  • Мнения: 620
Рени, чак ся забелязах, че си махнала тия лели, дет се скубеха Joy Joy е добре Heart Eyes
Питам се що изобщо ги сложи, какво послание откри в тая свада Mr. Green

# 505
  • Мнения: 620
Еджето посреща, изпраща, открила си е приемна на морето и всички подмазвачи минават оттам. Пък тия муцки дет ги праи и тя кат СС, някой ги е излъгал, че са мн шик - отврат напрао Stop
Така и не разбрах имаше ли Мексико и САЩ, за кой и с кой. Колко пъти питаха Ча за почивката в Мексико, пак ли поредната измислица-премислица #Crazy
Ся вече остава някой в космоса да пратят, пък совалката да се повреди и да не излети и т.н. hahaha

# 506
  • Мнения: 30 820
Вай,вай,вай ooooh!,тва Еджето хич не е фотогенична Mr. Green,ми тя по-добре сина си да слага по снимките,че барем лови окото момчето Joy Joy Joy
За какво му е на Чачко да се снима с тия муцуни,те една от една по-убави #Crazy
Биби, Hugне зимай пищова,на Чифлика няма турци душа Joy Joy Joy,весело изкарване,там е много хубаво,дано ви хареса (нали е по моя край Grinning).
Биби, Hug,Вани, Hug,Рени, Hug,Лелче, Hug,Павлинче, Hugздравейте Heart Eyes
Ренко,  Hug
Скрит текст:
Благодаря Heart Eyes eat eat eat eat eat чифтето е за тия по пътя Peace Mr. Green

Илде Heart Eyes браво Party и пръста как е newsm78

Паф Heart Eyes немаше послание Laughing просто сценката от филма ми е много забавна Laughing

# 507
  • Мнения: 21 201
Определено на Едже сама без Мелек и е чок зор.
Излезнаха статии според които Мелек отново, ще работи с Едже по нов проект за Киво newsm53 след края на КСШ.
Като питбули са го захапали tooth и няма пускане.ooooh!
Ще видим дали така, ще захапят и Чагитко след края на ПО или, ще го пуснат по течението.
Линче леля, Hug Звездичке, Hug Паф. Hug
Какво стана с пръста ти? Rolling Eyes
Звездолинке, специално за теб доза ФЕмир. Heart Eyes

# 508
  • Мнения: 30 820
Ай кафето да се маха бе #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Езел да идва #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 509
  • Мнения: 21 201
Еджето посреща, изпраща, открила си е приемна на морето и всички подмазвачи минават оттам. Пък тия муцки дет ги праи и тя кат СС, някой ги е излъгал, че са мн шик - отврат напрао Stop
Така и не разбрах имаше ли Мексико и САЩ, за кой и с кой. Колко пъти питаха Ча за почивката в Мексико, пак ли поредната измислица-премислица #Crazy
Ся вече остава някой в космоса да пратят, пък совалката да се повреди и да не излети и т.н. hahaha
Имаше newsm53 и все още има smile3503 но за Башак и Къванч Party(много ги харесвам като двойка)  а не за Сера и Ча. Laughing
И на мен подобни муцки и кривотии са ми меко казано пълен отврат Sick и гняс. Sick

Общи условия

Активация на акаунт