Лидл - тема 46

  • 67 913
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 784
Тази рецепта за заешко е много сполучлива - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276005.-1;topicrefid=20;all

# 691
  • Мнения: 2 152
Тази рецепта за заешко е много сполучлива

Убиец

# 692
  • Мнения: 2 122
Тази вечер загледах някакви замразени багети по 0.99лв. С шунка и с гъби...
Пекат се за малко в загрята на 200гр. фурна.

Е, какво ви е мнението? Като пица ли са на вкус.

П.П: аз съм леко травмирана все още, тъй като преди 2м. умря нашият дом. любимец - заек, но иначе много обичам заешко. Знам някакви рецепти за печене в глинен гювеч... Но ми е доста връткаво... Я споделете някаква по-лесна рецепта, пък няма да показвам на децата какво готвя.

другите багети /с масло и подправки/ са доста по-добри
моите момичета тези не ги харесаха

# 693
  • Мнения: 4 804
Тази вечер загледах някакви замразени багети по 0.99лв. С шунка и с гъби...
Пекат се за малко в загрята на 200гр. фурна.

Е, какво ви е мнението? Като пица ли са на вкус.

на мен не ми харесват.

# 694
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат:
Тази рецепта за заешко е много сполучлива - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276005.-1;topicrefid=20;all


мерсиии   bouquet

# 695
  • Мнения: 135
Цитат:
Тази рецепта за заешко е много сполучлива - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276005.-1;topicrefid=20;all


мерсиии   bouquet
Хареса ми и на мен тази рецепта, прегледах брошурата  - заешко не виждам Rolling Eyes
Има ли го още по магазините?

# 696
  • Мнения: 1 338
bety.m , заекът е от миналата седмица и понеже не е в постоянния асортимент, сега го намалят до изчерпване на количествата  Peace

# 697
  • Мнения: 135
bety.m , заекът е от миналата седмица и понеже не е в постоянния асортимент, сега го намалят до изчерпване на количествата  Peace
Благодаря ти - ще се ходи до Лидъл значи Laughing

# 698
  • Мнения: 2 402
Видях, че другата седмица ще има ръчен такер. Моля, ако някой има такъв, да сподели дали си заслужава!

# 699
  • Мнения: 4 804
Някой купили бебешки анцуг? Как са, струват ли си? Иска ми се да купя за баткото за детската градина  newsm78

# 700
  • Перник
  • Мнения: 128
Днес си купих машата за коса с 6 приставки-като я пробвам,ще пиша как е! Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 10 825
Някой купили бебешки анцуг? Как са, струват ли си? Иска ми се да купя за баткото за детската градина  newsm78
Не знам колко е голям баткото, но размерите са до 92 см


Гледам, че следващата седмица е XXL, но не виждам в брошурата от хубавия бланширан ориз в кутиите. Няма да го пускат или просто не всичко е показано?  newsm78

# 702
  • Мнения: 4 864
И аз дебнех ориза ама не го видях. Sad

# 703
  • Мнения: 161
Някой купили бебешки анцуг? Как са, струват ли си? Иска ми се да купя за баткото за детската градина  newsm78
Аз купих анцуг, страхотен е, дори мисля после да ходя за още един цвят (ако е останал Wink )
Взех и блузки, бодита, суитшърт- харесват ми много  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 1 558
И аз да се включа във вашата темичка. В началото не харесвах Лидл, но от няколко месеца го преоткрих и сега пазарувам редовно, особено нехранителни продукти.

Бебешките анцузи и на мен ми харесаха и взех на малката, щеше ми се да и взема още 1, но при нас няма размер 68-74, какъвто би ми вършил работа за зимата, затова взех размер 62-68. Купих още блузки, 2 панталончета и суитшърт. Не знам дали по принцип съществува размер 68 - 74 или само в нашия Лидл нямаше, защото от никоя от дрешките нямаше такъв размер, нито блузки, нито бодита.

Общи условия

Активация на акаунт