КГБ = Клуб на Готините Баби - 148.

  • 58 677
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 375
                 Добро утро,момичета!Благодаря за поздравите и пожеланията за РД на малкия зет!  bouquet
 
 
Ега Мега,честит РД на големия малък мъж!Да е жив и здрпав!Весели игри и малко пакости!
               
                 Ега Мега,по времето на кандидатстуденстката кампания все си мислех за теб и очаквах отново да ни се обадиш и да се видим! Честито на дъщеричката-студентка по мечтаната дисциплина и успешно да завърши.Леко следване!

                 Мими,K.A.G,честито и на вашите студенти и леко следване и най-вече успешна реализация в желаните специалности!

                 Танче,смях се с внучето на приятелката ти! Ами умни са ни дечицата!
                 Айша,то при тия високотехнологични телефони или мини компютри има и минусче с падането на батерията!Важното е Ани да е жива и здрава ,а тя е упорита и ще успее.Дано ти се обажда редовно та да не я мислиш и да не се притесняваш!
                 Кремче,и аз намалих хляба или по-точно всички тестени изделия и почти не ям,намалих любимите ми сладости ,но след като машинката меси по 2-3 теста на ден изкушението е голямо. Mr. Green
                 Пишете момичата и не си мислете,че няма нищо интересно за писане!Това просто е нашия живот с радости,с неприятни моменти,с еднообразно ежедневие и битовизми,но все пак това сме ние и лично на мен ми е интересно да чета как минава деня ви! Hug
                Янче,ти си оправна и си готова за посрещането на тати!
                Лек и усмихнат ден на всички!

             

# 46
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Диди, ако ме бяха взели в София , как няма да ви се обадя , ма артисах . Сама се оправя . Пък те и във Варна я приеха , та да е живот и здраве ще идвам вече по сбирки. Мина ни зора , вече е приета още по - голям зор я чака сигурно, всички така казват , ама да е жива и здрава ще се справи. Дотук си постигна целите , сега малко зор ( 6 години )  Laughing и да си сбъдне мечтата ....

# 47
  • Мнения: 641
Честито, ega mega , за дъщеричката ти. Браво, че е избрала и най-вече е приета да учи в една от на най-хуманната професия.
Честит рожден ден и на малкият ви Христиан, да ви радва много!
Весела, слънчева и релаксираща почивка на курортистките.
На агро-работните да им е спорна работата. Аз днес взех разсад на зеле и праз и ще ходим да го засеем.

# 48
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

 Ето съм пак. Ходих до село, върнах се към обед. Набрах малко царевица \бяла, сладка \ след малко ще я сложа да се вари. Купих листи за баница, че зет ще посрещам, я Joy - надвечер ще я направя, че да е топла и съм готова.

  ega mega, БРАВО на дъщерята! Ще завърши, няма къде да иде! Щом с такава упоритост кандидатства ще има упоритост и да завърши! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКОТО СЛЪНЦЕ ХРИСТИЯН! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН!

       

# 49
  • София
  • Мнения: 2 672

Ехо, къде сте? Аз днес имам гости и цял ден съм на свобода.  Heart Eyes

Рекох да драсна някой ред от телефона на щерката, ама ми е трудничко.

Кари, мисля те непрекъснато и следя, доколкото мога новините! Hug

Светле, надявам се да си по-спокойна вече!  Hug

Меги, браво на дъщеря ти! С такава упоритост да завърши висшето си образование и с удовобствие да упражнява хуманната професия, дето си е избрала! Да ти е живо и здраво голямото внуче! Да ви радва много с успехите си!   bouquet

Кремче, и на теб, на патерица, жива, здрава и щастлива дъщеря! Да живее в мир и любов със семейството си!   bouquet

Янче, и ние сме започнали да четем Пипи, но сме още в началото. Абе, харесва му идеята за нещотърсачеството, но пък е изумен от това, че Пипи пие къфе. Апропо, и Малкият Никола" пие редовно кафе, та Влади гледа и мига. Дано не му се прииска и на него.  Joy

Борянче, много си права, че всичко си идва с времето! И аз съм се убедила в това, пък и сега с внучето го преповтарям това неписано  правило ли е, какво ли е.

Поздрав за Мимиито!   bouquet

Танче, видях те в старата тема, много сте готини в групата, а как изкарвате - направо ви завидам!  Laughing

Гретка, дано неприятните емоции са вече в миналото и да не се сещаш повече за тях!

Честита годишнина на Дидимити!   bouquet Честит да е зетят на Дидия!   bouquet


Опитах се да обера аронията в двора, че косовете са толкова нагли и нахални, че даже и в мое присъствие си хапват на воля. Не се плашат никак. А пък е доста... Утре пак, че и не всички са узрели.

Тук, снощи се изсипа такъв дъжд като из ведро. И както грееше слрънце, без никакви признаци за валеж се изсипа изведнъж. Добре, че с малкият тъкмо се бяхме прибрали и се готвехме, по-точно той ме врънкаше за футболното игрище. Но, дъждът ме спаси.  Mr. Green

Момичета, мили, до нови срещи!  Heart Eyes

П.П. Картинките друг път, от телефонът толкоз

# 50
  • Мнения: 5 344
ega mega, честит рожден ден на малкото сладурче! Да е живо и здраво! Честито на момичето -бъдеща лекарка!  Не е лесна наука. Имам си лекар вкъщи. Когато станахме гаджета, беше в 1 курс, когато се оженихме-в трети. Бях свидетел на цялото му следване. Никак не беше лесно! После пък има специализации. И после , докато работи все се учи. ЗАТОВА й  пожелавам здраве, сили, упоритост!
Mimi,, честито на специализантката! Много хубава и полезна специалност, и има реализация.
Честито и на всички други приети студенти! Дано им върви по вода!
Благодаря за поздравите за моя син-студент!

И аз като Бор_яна мисля, че образованието е висша ценност. Държах за себе си, държах и държа за децата си, ще помагам, с каквото мога и на внуците ми.

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 19:14 от K.A.G.

# 51
  • София
  • Мнения: 16 003
Добър вечер.
Ега-мега, да ти е жив и здрав малкия батко! Да расте и да ви радва!   bouquet
Честита ти студентка! Да си взема лесно изпитите. Аз не разбрах във Варна или София ще учи?
Трудна е специалността, много учене трябва. А и като започне работа отговорността е голяма.
Сутрин в автобуса ми за работа пътуват студенти по медицина. От разговорите им разбирам, че са на практика в правителствена болница в Лозенец. Ами те през целия път прелистват тетрадки, четат от учебници.
Марина, защо се чуди Влади за пиенето на кафе? Давай му да опита от лидълското с цикорията. Аз от 5 годишна правех кафе на баба и дядо ми. Като дойдеха съседи на приказки и си знаех - джезвето е мое задължение. А и без  гости пиеха кафе на закуска и в 16 ч. Разрешаваха ми да си пийна сутринта по 1 малка чашка. А като тръгнах на у-ще майка ми сутрин с кафе ме будеше. Уж сипваше повече мляко - да сложа нещо в устата. Не обичах да закусвам.

# 52
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте,момичетааа!
Меги,да ти е жив и здрав малкия Християнчо!
.Много силен и умен да стане!
А на дъщеричката ти пожелавам леко следване и крачка по крачка да реализира мечтите си!
Лека нощ.

# 53
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

 Добро утрооо! Хайде на кафето:

             

Нашият тати още не е тук. Тръгнали са с кола и 6 часа са чакали на унгарската граница - имало голямо задръстване. По неговите сметки щяха да пристигнат в София посред нощите. Щеше да търси автобус за Русе сред нощ \има такива\ и сутринта да хване първия за Кубрат. Но още го няма. Е, днес все ще пристигне! Анжела снощи седя до късно, че днес да спяла до по-късно. Искаше като се събуди баща й да е пристигнал вече. Горкото, снощи се разплака като разбра, че няма да пристигне в определения час. Ама то вярно на път сметка не се прави.

# 54
  • Мнения: 1 563
Добро утро  готини !!!! Hug
Прибрахме се снощи късно , та нищо не съм чела .
Пуснах една пералня , следва втора. Мало из КПП prostor clean needle clean
Честито на всички , които са имали повод да празнуват !
Янче Hugблагодаря за кафето !  Насълзих се заедно с Анджи.... Миличката ми... Ох... баба и дядо, никога не могат да заместят мама и тати , каквото и да правим ,но.... татъв е живота. Дано тати по скоро дойде , та милата ми душичка да се зарадва...
Момичета  пожелавам ви един прекрасен почивен ден !
Ще пиша повече като ви прочета и ми остане повече време.
Сега ставам докато е по- хладно , да си свърша работата.

 newsm51 Kissing Heart lovekiss sun sun sun

# 55
  • София
  • Мнения: 1 739
   Здравейте,момичета!
  Честит рожден ден на малкия зет на Дидиа и внучето на Ега Мега!Да са живи и здрави и късмета да е с тях!
   Честити студенти на Ега Мега,KAG и Мими! Да им върви като по вода и лесно да си взимат изпитите!
   Янче,дойде ли тати?Знам колко е щастлива Анжелка,милата кукличка!
   И аз се готвя за скъпи гости.Отремонтирах детската стая,сега чакам новия диван.Към края на другата седмица ще пристигнат Еми и Вики.И Вики е нетърпелива,дори си е написала броя на оставащите дни на ръчичката,за да си я гледа и всеки ден сменя цифрата.
   Кари,следя новините за вас,които са много оскъдни тук.Надявам се да сте добре и чакам да се обадиш. Hug

# 56
  • Мнения: 1 082
    Здравейте мили пораснали момичета!Благодаря Ви сърдечно за поздравите!В деня на годишнината ни отидох на работа втора смяна и изненада-разрешиха ми мечтания един ден отпуск и 2 та почивни дни-добре -първо вечерта на годишнината ни отидохме на рестарант до морето-беше чудесно-спомняхме си изживяните хубави моменти а почивките бяхме на вилата-работа колкото си искаш-постягаме я-малко ми е мъчно но по-добре ще е да я продадем-нямаме тези мераци за селскостопанска работа-повече ни се пътува....
   Меги-честито на щерката-много се радвам на успеха и-честито и на батко Криси-да расте здраво и щастливо дете-приятна морска почивка!
   Миналата година по време на Търновската среща дето ставахме кръсници-сега резултата -ще кръщаваме-живот и здраве ще дойдат на Варна-тук ще е ритуала.
   Кари-поутихна ли при Вас-дано!Стреса е голям.
   На Анжелка дойде ли татенцето-представям си я сияеща от радост.
   На всички Ви приятни емоции с милите внучета и да Ви слушат!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 672
Хелоу, сладурани!

Тия дни е много постно при нас. Що така?  Heart Eyes Къде се скрихте?

Кари, чета новините и все се надявам на истинско примирие и да има спокойствие там при вас. Дано, дано, дано!  Praynig

Азне  съм много редовна и не съм в час с много неща, ама препрочитам по диагонл, за съжаление. Все ми е припряно, все бързам, пък така и пропускам.

Ето, пропуснала съм да поздравя и останалите студентки на Мими, и на Грети. Ами, успехи им желая от сърце!

Пропуснах, с извинение да ви благодаря за поздравите към моята мама. Танче, на теб, специани! Като и  прочетох думите ти  истана драго!  Heart Eyes

Пропуснах да "нагушкам" Тео на Майчето и да му пожелая все така бързо да расте. Апропо, тук, при нас, във вилата, на първия етаж са внучетата на девел ми, едното е бебе на 3 месеца вече. Тук са от месец, може би. Ами, като го виждам от дъжд на вятър забелязвам голяма разлика. Направо си расте с часове бебчо.  Laughing

Пропуснах да кажа на Фло, че се грижа за бъдещия летец и го подготвям за чужденците.  Heart Eyes Че той се държи доста хулигански... Вчера, например ми рече- цитат - на твоята възраст можеш ли да правиш това? И аз онемях. питам го каква е моята възраст, а той - ами, ето, виж се, такава е твоята възраст. Е, не ми стана приятно, но му казвам - явно, мога, моето момче.  Joy

Този уикенд щерката доведе и едно момиченце на нейна пирятелка. детето е на 6 и си играят добре с Влади. Няма лошо, играха добре. Разпределяме се за спане - Влади иска с мама, отдавна не я е виждал. На мен се падна честта да спя с девойчицата. Хубаво до тук. ама към 2 часа като се стресна това дете и почна да плаче за мама, като ми се хвърли на врата да се гушка, видях се в чудо. Успокоих я набързо, казах й, че след малко ще станем да гледаме изгрева, после басейн и при мама.Детето слава Богу бързо заспа.  Обаче аз след това до 5ч. будувах..  В 6 ч. станах да изпратя дядото до Белмекен и повече не легнах. Преди час изпратих част от групата, посрещнахме дядо и те, двамата с Влади са в басейна, а аз при вас.

Пълен отчет ви дадох, но няма да се връщам да се чета, нямам време вече. Простете за пропуски и грешки.

Сега се оглеждах за някои интересни ваучери в София за евентуална среща в началото на август. Нали така, Айша!  Wink Ако имаш нещо интересно пред вид свиркай. Не знам кога пак ще мога да вляза тук, но си мисля, че до края на седмицата ще съм на линия.

Янче, дойде ли си таткото на Анжи? Милата тя се е пренадала.

Хайде, със здраве, любими ми!

# 58
  • Мнения: 5 344
Мои нови приятелки, временно напускам темата. Лични проблеми. Иначе сте много положителни хора, изпълнени с живот и настроение.  Бъдете живи и здрави! Надявам се след време пак да  ви посещавам
Простете ми!

# 59
  • София
  • Мнения: 4 177
Мои нови приятелки, временно напускам темата. Лични проблеми. Иначе сте много положителни хора, изпълнени с живот и настроение.  Бъдете живи и здрави! Надявам се след време пак да  ви посещавам
Простете ми!

 Cry

Общи условия

Активация на акаунт