КГБ = Клуб на Готините Баби - 148.

  • 58 688
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 8 374


Привет, момичета! Подарявам по една роза на всяка една от вас.
ЯНЧЕ, желая ти хубав ден. Hug
ФУРИЙКА, разби ме с тази песен. Слушах я и си мислех за трите ми внучки... Thinking
ДЖИЛИ, добре дошла. Ще разказваш като се видим къде си ходила, какво си видяла, какви си ги вършила Simple Smile
БОРЯНЧЕ, представих си, как сме се завили през глава и чакаме слънцето и това ме накара да се усмихна. Първата усмивка за деня. Благодаря ти, миличка Laughing
ЖАБКЕ, ела си за малко при нас, а- там като захладнее Simple Smile
МАРИНКА, тръгвай по задачите, че те теб те чакат. Аз мислех днес да се пробвам да '' отскоча'' до кабинета, но май ще си остана само с добрите намерения. Успах се тази сутрин Embarassed И утре е ден...
На всички желая по много от най-хубавите неща. wavey

# 736
  • Мнения: 1 998
  Привет момичета !!!

Благодаря на Янето и Фури за приятното начало на деня Hug Hug

При нас нещата се поуспокоиха. Имам в пред вид  нещата като цяло.
Водата в реката все още е много,много ,но с тенденция да намаляма макар и почти незабележимо.
У нас  в къщи след съботното изчерпване на водата повече не е имало. При нас е лошото ,че водата е подпочвена и избива през пода. Няма отърване. За това помпата винаги е на мястото си в бойна готовност.
Вчера брахме круши - дал господ в изобилие. Прибрахме в хладилник за по-късно консумиране.
Довечера компот,сладко ooooh!
Роска и  Светълчо - вие разменяхте май някакви "крушови" рецепти ? Ще ги "драснете" ли и на мен ?
А за ябълки не ми се говори. Толкова многооо.
Съхраняваме ги във въпроснато мазе и по този случай Павел каза - точно ще имат естествено влажен въздух  през зимата и няма да се сбръчкват Joy Mr. Green

Фло  Hug И утре е ден. Ще  огледаш работното място. Hug Hug

Маринче - действай ,че  сроковете са накъсели Hug Hug

Джили - добре завърнала се.

Танче - радвам ти се и от време на време те чета на мама . Тя просто е възхитена от тебе Hug Hug А като видя клипчето как пеетеее- имаш и нейните най-сърдечни поздрави  Hug Hug

Жабче - аз май няма да дойда да живея  в Испания.  Grinning Grinning  Joy Каквато съм все "завряла" ,от както се помня ,като те четааа за жегите. Ще си стоя в Бг ,че поне тука 2 месеца е жегата Grinning

Боряна ,Айша,Римар ,Яге  Hug Hug,

КАГ- честито ти пенсиониране на тебе. Много,много години да си получаваш  "държавната" заплата Hug Hug

До тук са м и възможнжстите по "памет" newsm78
На всички неспоменати  Hug Hug

Приятен следобяд и дано - спокойна седмица за всички Hug Hug

# 737
  • Мнения: 1 250
Е не това вече на нищо не прилича.За втори път  всичко ми се изтри, изчезна безследно #Cussing out
Преди малко се върнах от лекар заради крака.Каза ми година всеки ден на ходя на басеин,едно от много НЕлюбимите ми занимания.Да видя какви ще ги дъвча.
Джили,Маринка  Грети добре завърнали сте Hug Грети ако  разчиташ на много свободно пенсионерско време, жестоко се лъжеш.Абе как като работех и работа и къща и кухня, всичко беше тип топ, а сега времето лети лети лети, само докато се обърнеш, деня преполовил newsm78
Фло, Борянче завиждам ви за плетките иуспомояване на нервите.  Навремето си бях харесала едно елече, купих прежда ,игли, колежка ми даде необходимите указания и...Егати ужаса, скъсах си нервите.Добре че случайно леля ми ни дойде на гости, та се сдобих е елек, който идо днес ползвам през зимата.Ако беше чакал на ме още щеше да е захвърлен нейде си с десетина изплетени реда Joy
Хайде да пратим в небитието тази тема, там да си останат войни , градушки, потопи  и други човешки и природни злини,да отворим нова хубава, приятна есенна страница.
Засега ви оставям, че всеки момент децата ще се върнат от школото.Да ги нахраня, напоя .Упс, ето ги,чао милички, прекрасен остатък от деня на всички ви без изключение Hug

# 738
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 912
 След всички емоции 1swing  Nature Sunny  umbrella  sport027 photo  car003 newsm49 newsm45 newsm51 вече съм налице и готова за среща  lalalala  Ще чета и пиша по-късно, че съм закъсала с работата и трябва да наваксвам Kissing Heart

# 739
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Хайде да пратим в небитието тази тема, там да си останат войни , градушки, потопи  и други човешки и природни злини,да отворим нова хубава, приятна есенна страница.


Даааа , много си права Кари!  Hug

'Айде девойки , цопвайте в новата тема.  Mr. Green
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=798943.new#new

Общи условия

Активация на акаунт