КГБ = Клуб на Готините Баби - 148.

  • 58 714
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ха , добър ви ден!  bouquet
Сутринта станах подобаващо за неделя в 10ч. ,
не че в другите дни ме зове работния дълг.  Mr. Green
Станах направих кафе с последната таблетка. Изпих го и
ходих до магазина да си взема таблетки. Сега се запасих за месец напред. Crazy
Взех си две опаковки таблетки.  Laughing
И типично за мен си , отидох за кафе , ма купих и 3-4 вида плодове , сладичко
да не заслабна случайно  Mr. Green и една туба вода. От там прибирайки се
гледам червени чушки в др. магазин по 50 стот. Та си взех 20-30 бройки и си ги
опекох на фурната. Направих ги с чесън , олио , оцет , копър и магданоз -
обожавам ги в тоя вариант.  Grinning Та такива ги творих днес по жегите. Crazy
Сега да захлади от 30 на 28 градуса  Joy и изчезвам на кафе с дружки.  Peace
Танче , ти  си пълна програма , нямаш свободен ден. Grinning
Янче , отмарям от почивка  hahaha , тая жега е ужасна , ма вентилатора вее.  Mr. Green
Маринка , добре си се завърнала.  Hug
Лека вечер на всички!   bouquet

# 721
  • Мнения: 77

Хайде, прибрахме се! Laughing
Разходките са приятно нещо, в Детския кът на Морската градина и аз си позабравих годинките! Joy
Ама то край теб само млади хора- деца, бебета в колички, майки, бащи, бременни....... направо се ПОДМЛАДИХ! hahaha
Утре пак ми се ходи там! tooth
Къде съм се завряла в този Пенсионерски клуб, там само дъртелници, кой с бастунка, кой с патеричка, кой се клати на ляво, кой на дясно, кой какви хапове пие, с какво се маже........ ааааа, ужас, ще взема да се пренасоча към някоя детска градина, детска площадка или каквато и да е забавачница! newsm78

Закусихме макарони с масло и сирене и тръгнахме за Детския кът, купихме карта и като се започна едно обикаляне, първо на блъскащите колички, после на виенското колело, после на водните колела в езерцето, после седнахме на едно барче, хапнахме казанлъшки понички, пихме по кола и после още два пъти на блъскащите колички, там им хареса най-много!
Май ще се откажа от Клуба, в Детския кът и въздуха те зарежда с енергия и младост! Joy
Дилянчето и Бори дойдоха и ни взеха от Морската, отидохме до МЕТРО, напълнихме торбите, после през заведение на "Гюрлата", взехме си шкембе чорба и кебапчета, преди малко вечеряхме и макар да воним на чесън, сме доволни от един от последните летни дни за тази година! thumbsup

Жабче, нямам свободен ден наистина, утре в 10 ч. имаме репетиция, във вторник, баш на празника ще пеем на Пантеона в Морската градина, явно ще се отбелязва Девети септември, пък дано и да е платено, че си е друго като имаме някой лев за банкет поне! Laughing
В сряда имам среща с родата, все има нещо неуредено и вече няма кой, аз търча, в четвъртък от клуба ще ходим на гости на нашите приятели-пенсионери в гр.Нови пазар, в петък ми е срещата в клуба  с тракийците, та от сега се чудя в събота и неделя какво ще правя, дали няма да умра от скука! hahaha

Янушка, хубав ден беше вчера- дадоха пенсиите, позабравихме дертовете, попяхме на сцена, видяхме се с Дидка, хапнахме риба в заведение на самия пясък на плажа, хубаво беше, усеща се че лятото си отива, но колко му трябва на пенсионера- двеста лева, малко слънце и една бира! Mr. Green

Тази вечер май ще си легна първа и навреме, че от много разходка, май ми се додрема! Laughing

Лека! smile3524

# 722
  • София
  • Мнения: 4 178
Танче, умора нямаш. Все така да си жизнена и весела!

# 723
  • Мнения: 5 353
Здравейте! Днес следобед се върнахме от почивка. Не съм ви чела, но от утре официално  ставам пенсионерка и ще имам време за всичко. Ще наваксам. За сега  ЛЕКА НОЩ и до скоро!

# 724
  • София
  • Мнения: 16 070
Ето съм!
Танита, наистина сред млади хора е по-хубаво и интересно. Но все пак си имаш и друга занимавка.
Жабката, какви таблетки купуваш - подсладител ли? Аз цял живот пия кафе и чай без захар. Така му усещам вкуса. Но ако има 1кутия бонбони хич няма да и се чудя. Но след кафето.
Марина, ученика готов ли е за 15? Той при вас ли ще живее през учебно време?
Фло, изпрати ли гостите? Сутринта минахме покрай задния ви вход.
Янке, дано гроздето поне става за ядене. Хапнете си го прясно, пък вино има в магазина.
КАГ, честито пенсиониране! Как ти завиждам, ама няма да ме огрее скоро. Тр. стаж ще имам в изобилие, годините ...
Днес го карах леко, да не се преуморя. Сутринта - малко шопинг терапия. Всъщност беше повече висене по спирките и возене с рейсове. Че Пламен ме заряза като мръсно коте в Дружба 2, до Кауфланд. Докато той си поправи колата в Бенковски и се върна аз благополучно се прибрах с 1 спиране в Младост.  Joy

# 725
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , таблетки кафе ,
машината ми е Долче Густо и е с таблетки. Peace
Иначе захар си ползвам аз. Grinning

# 726
  • София
  • Мнения: 16 070
Аха, ясно. И при нас в работата довлякоха такава машина. Сигурно бракувана от някоя бензиностанция.
Колегите поръчват специално кафе, но му викат капсули. И аз поръчах веднъж и не ми хареса вкуса.
Купувам си 2 в 1 и с топла вода от машинта си го пия.
Лека нощ от нас с Пламен.

# 727
  • София
  • Мнения: 8 400
Дали има будни още? Ако не, сама ще си говоря, ама да не решите, че съм се шашардисала?
Днес денят ми мина много бързо. Поглезих си дъщеричката и внучките с палачинки. Багаж събирахме, децата къпахме, почивахме. Сина също дойде за малко да се види със сестриче и племеничките си. Гара разпределителна ( по АЙША ), или Центр управление полётов-това бях днес Joy Е, глезена се понаду, ама то и здрав да беше, пак щеше да изпуши.
АЙША, така значи? Минаваш и не се обаждаш. Що така бе, маце? Стягай се, че като имаме среща ще черпя по биричка. Не съм забравила уговорката cheers
ТАНИТА, един възрастен колега казваше, че не обича да си контактува с връстници, защото те все говорят за болежки, за илачи и билки. Предпочиташе по-млада компания, защото с тях си говори за булки, за хапване и пийване. Внимавай, да не стане беля като контактуваш с бременни, майки с колички и бебета, да не се заразиш newsm78  EFP preggo До тук с шегите. Иначе ти се радвам на ентусиазма, на желанието за работа. Дай Боже все така да е. newsm10
РИМАРЧЕ, явяваш се с нова визия Hug
ГРЕТИ,  welcomeДобре дошла в Клуба на пенсионера. Внасяш свежа струя в нашите редици Simple SmileДа си жива и здрава, мнооооооого години да си получаваш пенсията!
ЖАБЧЕ, то много застудяло при вас hahaha Hug
БОРЯНЧЕ, какво плетеш? И аз обичам да плета, но обикновено с това се занимавам през зимата. Плети и си мисли, кога ще дойдеш в София Simple Smile
ГЪБКЕ, как е при вас обстановката? Мисля те Hug
ЯНЕ, колкото, толкова грозде. А ич?
МАРИНКА, липсваш ми Hug
Няма да изброявам още кой ми липсва, защото всички, които ви е хванала липсата, ми липсвате Laughing
Успокоих се вече, Елица се обади, че са кацнали и пътуват към дома си. И аз като Яжка чаках обаждането със свита душа. Сега вече мога и да спя. Утре мисля да " скокна " до кабинета... Лека нощ, момичета Simple Smile

# 728
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Фло , мани ...  Mr. Green няма въздух и в 10 вечерта.  Crazy
Седяхме на едно кафе , ма то ад , бе. Не потрепва. Laughing
Дано завали , да ни разхлади , макър и за малко.  Grinning

Айша , това е кафето , различни видове са , има нести-студен чай даже.
Страхотно е кафето или капучиното или к'вото там си правя. Grinning

Скрит текст:
Ето самите капсулите:
Скрит текст:
А ето и машината:
Скрит текст:


Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 00:44 от ♥ ЖаБкА ♥

# 729
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 301

 Добро утрооо! Хайде на Долче Густотоо:

                   

# 730
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро и от мен!
Янче, Heart Eyes Hug.
Фло,внимавай с крачетата.Щади ги и не ги натоварвай.
Жабка,иска ми се да ми е топло,като при теб.
Маринка,Светалчо ми е много близо,но не мога да стигна до нея.Уж щях да почивам събота и неделя,но успях само в събота да почивам.Почивката ползвах за втората доза лютеница и за тази година стига.

Подреждам план за действие за днес,пийвам си кафето и ставам да действам.
Приятен,слънчев и усмихнат ден! Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 18 590
Благодаря за кафето ,веднъж да стана рано и аз и да  е сервирано кафе най-важното,че нали знаете зор с картинките съм.Говорих с Крем-че,нямат проблеми с наводненията ,сега ви прочетох че Гъбката мислите,представа нямам накъде е  ,дано не са имали тормоз.Вече нормализират,но нервите на хората  нямат нормализиране.Фло,душо,и аз плета зиме до печктат ,но в тези дни толкова мрачни и на лампа в къщи извадих плетка да си церя нервите,откача се без работа,от работа поне като си починеш се оправяш,без работа -хващам ръжда.

Слред малко отивам по центъра и до пощата,но пак се е намусило времето и ми идва да се завия през глава и  да чакам слънце поне за сватлина,ако не за топло.И забравих какво щях да пиша...

# 732
  • Мнения: 1 065
пак се е намусило времето и ми идва да се завия през глава и  да чакам слънце поне за сватлина,ако не за топло.

Добро ви утро, милимоички.
Цитирам Борянка, че 1:1 е написала мислите ми.
Обичам топло (поне 35 градуса!) ако това не ми се полага, поне Слънчо да свети, а то е едно ...

Снощи се прибрахме най-после у нас си, седмица, та и повече, бяхме насам-натам.
Тепърва имам да наваксвам с четенето, но се обаждам да не ме мислите..

Малко прочетох, но се радвам на адашката Фло, че вече се е оттървала от онзи чукундур-гипса.
Приятно ми е, когато чета дългите задушевни постове на Борянка, когато сутрин стана, а Янчето вече е сервирала виртуалното кафенце, а Фури е сложила редовния поздрав ,,хващаш'' за душата...

Обичам ви, момичета и ми липсвате, когато няколко дни не съм влизала да ви ,,видя'' и разбера как е минал денят ви. Не ви споменавам другите, но от сърце ви пожелавам приятен и късметлийски ден.

Ставам и се захващам с гладене на две перални пране, дано са изсъхнали.
Слънцето се показва плахо, дано изгрее.
До скоро.

# 733
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 734
  • София
  • Мнения: 2 672

Добутро и прекрасен ден, любими!

Днес ми повдигнахте настроението още от ранно утро. Кафе Долче густо, музика, усмивки, празник - всичко това, макар че още няма Слънце!!! Борянче, Джили и аз го искам поне мъничко да се покаже, ама...

Последната седмица преди РД на малкия и преди Голямото начало за него, пък и за всички нас + продължаващ ремонт, търсене на подаръци - ей, това е сега пред мен и се чудя откъде да захващам. Ама, ако поседя още малко при вас, скъпи ми, май ще си остана с чуденето.  Joy


Бъдете здрави!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт