Слънцето усмихва се в нашите очи, от теста греят ярки две черти - 161

  • 28 277
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 232
Пънче, мерси за темичката  Hug Много е свежа  newsm51 Благодаря, че сте ме включили в списъка, но и аз ще се въздържа от ръсене все още  Embarassed относно теста ти, Пънче, само да ти кажа, че правих два теста и бяха отрицателни. АГ ми каза на преглед, че съм Б Simple Smile Така, че палчета ако закъснее лелката, да се окаже, че си  preggo
Агарче, радвам се че подовявате опитите, много ще се обнадеждиш с това  Hug

Успех на всички в темичката и само  EFP newsm30

# 16
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Записах си час за Персенска, даже тя ме прегледа извънредно миналата седмица, тъй като имах назначен Прегнил, но няколко часа преди да ми го бият усетих болка в яйчника и се оказа, че съм овулирала. Направи ми много приятно впечатление, изглежда много мила и спокойна.

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Пънче, радвам се, че ти е харесала Перси.  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 2 965
Пънче, мерси за темата!   bouquet Съжалявам за теста!

И малко прашец от мен, че вече съм в 9-ти и нищо не се знае!  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 19
  • Мнения: 833
момичета имам един въпрос:Подготвяме се за инсе, вчера 9ден LH-6.84мu/ml-референтни-мъже 1,1 - 7,0 mu/ml жени фоликулярна фаза 1,5 - 8,0 mu/ml жени овулаторен пик 9,6 - 80,0 mu/ml жени лутеална фаза 0,2 - 6,5 mu/ml жени менопауза 8,0 - 33 mu/ml
днес 10 ден-LH-5.20mu/ml
Та въпроса ми е -не трябва лли да се покачва това ЛХ,защо намаля ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 185
Благодаря за красивата тема!!!

# 21
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Миленка, слагаш ли Цетротид?  newsm78

# 22
  • Мнения: 833
не,Шоколадче  само глобули виагра  Thinking

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
А как е естрадиола и колко фоликула имаш?  newsm78

Може да е лабораторна грешка ЛХ-то.
Тази виагра не ми е ясно на кое влияе.  newsm78

# 24
  • Мнения: 3 047
Здравейте момичета   bouquet   Пожелавам Ви и пожелавам си желаните  EFP  Да се напълни темичката с положителни резултати и емоции.

Този месец съм решила да го караме без тестове за О за да не става стресиращо за ММ , а септември съм планирала малко романтична почивка  luvbed  След хубавите резултати сега съм и по спокойна, че шансовете ни са големи  Praynig Трябва да наблегнем на   loveuuu   
Ако може да попитам колко често правите с..кс    newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 9 111
Миленка, по принцип не би следвало да пада LH, ако не приемаш лекарства за свалянето му - като Цитротайд, но наистина може да е лабораторна грешка. Стискам палци  fingerscrossed
Пънче, съжалявам за - тест. Благодаря за веселата темичка. Дано ни е на късмет  Hug.

# 26
  • Мнения: 1 232
Магнетична, ние правим по 2-3 пъти на седмица, но има и седмици когато сме изморени и не ни е много до кекс. Но по време на О е хубаво да правите през ден два. И без тестове може да си я изчислиш. Успех  Hug

# 27
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пънче Отново прекрасна и невероятна темичка.  bouquet Май ти е рано за тест. Praynig
Светле Това кога е О е абсолютно точно само при ФМ, иначе нищо не е сигурно. Peace
Дани То не останало. Я щракни пупата да и се порадваме. Praynig

# 28
  • Мнения: 3 047
Магнетична, ние правим по 2-3 пъти на седмица, но има и седмици когато сме изморени и не ни е много до кекс. Но по време на О е хубаво да правите през ден два. И без тестове може да си я изчислиш. Успех  Hug

Благодаря ти    bouquet   Аз и без да я изчислявам я усещам и съм решила не всеки месец да я следя с тестове Rolling Eyes    

Скрит текст:
Доктора ми каза, че имам дълбоко влагалище  newsm78  но не каза нищо по конкретно за пози или проблем при забременяване Thinking  някой дали има информация на какво трябва да се наблегне при тези случаи  Shocked

# 29
  • Мнения: 1 172
Да се запиша и аз в прекрасната цветна темичка. Пънчеbouquet !
Маре, аз се спасих от зверско повръщане по време на първата бременност с анални свещички Вомитусхил. Цветната фея май още ме благославя, че й ги препоръчах. Mr. Green Хомеопатични са, няма да навредят нито на теб, нито на бебето. Действат с натрупване. Вярно, че не са панацея и не помагат на 100%, нито при всички, но ако опиташ поне няма да ти навредят. Peace
Хайде от мен син прашец с приблизителни размери около 1700гр. (вече и повече, че беше толкова в края на миналата седмица). Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт