Отговори
# 30
  • Мнения: 10 831
Кеййййй Hug...много благодаря smile3525...преди малко копнах подобна статия от телевизионгазете и чрез гугълчо подразбрах същото...за 40 хиляди лири...Но...още веднъж благодаря...много изчерпателен отговор...и...хич не е дълъг...пиши...ние ще четем,а ако искаш и имаш време можеш в нашата темичка да ни разкажеш надълго и нашироко за Нуриш...за всичко около нея...аз съм я гледала само в ЛИН,и в още един сериал...преди време ,но немога да се сетя за името...знам ,че е разведена и си има момченце...тъй ,че всичко свързано с нея ни е интересно... bowuu Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Свет  Hug

Ще се опитам да събера по-важното за нея и да ви информирам.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 365
  bouquet Hug Heart Eyes
Мерси за темичката.

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 12:23 от Г-ца Бързо се уча

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Нова статия за филма "Нощ"...

Две актриси, спечелили наградата "Златен портокал" -
Нургюл Йешилчай и Вилдан Атасевер - заедно във филма
"Нощ" на Ерден Кърал




Ерден Кърал подготвя да представи филма "Нощ" при отбелязването
на 100 годишнината на Турското кино. /датата мисля е 14 ноември/

Другото в статията е, че екипа се разбирали много добре.
Съквартиранта на актьора Hakan Yufkacıgil /той е в ролята на един
от братята на Сюсен/ - Ushan Çakır е посетил сета на филма
и Ерден Къпал му е отправил предложение да бъде гост актьор.
И точно, както в живота с Хакан са най-добри приятели, май такава
ще му е и ролята във филма.


Източник: http://www.gunes.com/2014/07/25/haber/venus/7143/odullu_guzeller_ilk_kez.html

# 34
  • Мнения: 2 131
ПРИВЕТ СЛАДУРКИ wavey wavey wavey wavey wavey wavey

Радвам се че ви е харесало новото дворче, но вие ,всички Сладурки я правите още по красива и уютна с хаберчета,колажи и музика  lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss
А сега ви предлагам да се разхладим в  жегата  newsm53



КЕИИ пак ни е засипала много интересни неща за гледане и четене  bowuu  bowuu  
Благодаря ти миличка    bouquet   bouquet   bouquet
Скрит текст:
на мен вече ми писна от жълтините около Нургюл, аман вече с тоз неин хонорар,голям трън им е в очите на някои ,какво значение има с какъв хонорар е,ами щом и ги дават ,значи си има защо,какво лошо има в това  Whistlingа и не съм чула някой да дават пари ей тъй на халос Whistling Whistling
А тези папараци ,само дебнат нашето момиче по кюшетата и съчиняват какви ли не глупости и небивалици, само и само за да си спечелят някой лев, то няма лошо,все пак това им е работата,но не мога да разбера с каква цел го правят, все гледат да я злепоставят, никога не пропускат да отбележат къде си е пила кафето или къде е била на среща с колеги и приятели, а що любовници и туриха ,просто не е истина  Mr. Green  а когато има някаква интересна изява, покана за фестивал,гост като жури в някое тяхно или чуждо предаване,никой не я отразява въобще или пък я отразяват със закъснение, пишат нещото колкото да не е без хиич  Twisted Evil
ама нейсе , това е било преди и винаги ще е така, колкото и да се мъчат да я злепоставят няма да успеят , тя вече си е направила име, известна е и в чужбина и най-вече добре че вече им е свикнала Нургюл,та не им се ядосва на тез вестникарчета bowuu
А ние, истинските ѝ фенове ,които си я харесваме и обичаме, си знаем истината за нея ,оценяваме и уважаваме таланта ѝ  bowuu знаем колко отговорно и мъжко момиче е Нургюл  bowuu bowuu
Мен специално никога не ме е вълнувало кой актьор какъв хонорар взема за дадената роля,за мен по -важното е да е жив и здрав /жива и здрава , да се снима в интересни филми и сериали,да се кефя когато ги гледам, да получават награди за работата си и това е ,другото си е работа на продуценти, менъджъри и т.н.  bowuu bowuu

СВЕТ  Hug АРФА Hug както казва и КЕИИ , нека да започне сериала и ще си гостуваме честичко ,ще си менкаме инфо и т.н.  newsm53
но от мен хаберчета не чакайте  Peace КЕИИ е нашият папарак, аз съм по музиката и другите красоти  bowuu bowuu
Адаш Peace и вашето дворче си го бива  newsm10 какво не му харесваш  Rolling Eyes Rolling Eyes
Скрит текст:
винаги когато пожелаеш потърси ме за помощ, винаги ще ти помогна с каквото мога, аз все още съм новак в създаването на теми, но добре че е КЕИИ,тя ми оказва голяма подкрепа и помощ

КЕИИ  Heart Eyes ТОНИ Heart Eyes ВЕСИ Heart Eyes ЕНИ  Heart Eyes  ГОСТИ Heart Eyes БУ Heart Eyes СВЕТ Heart Eyes АРФА  Heart Eyes НадеHeart Eyes

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 18:16 от Свет_ВАРНА

# 35
  • Мнения: 2 131
И малко да позагреем за утре с хубава музика  bowuu

# 36
  • Мнения: 2 131



https://www.youtube.com/watch?v=5H5SX5XcEzw&list=TLRvkm8oduT … RGtz&index=12


пожелавам ви  Peace
Нежна и романтична вечер,Сладурки !
Изпълнете я с вълшебства !!!

# 37
  • Мнения: 4 725
Привет, мили момичета! Grinning Grinning Grinning Hug Hug Hug Голямо разминаване вчера - да ни гостувате,  hahaha hahaha hahaha а нас да ни няма....  Joy Joy Joy

Свет Hug  Grinning, наистина е прекрасна новата тема, поздравления и благодаря, че я правиш със сърцето си, личи!!!  smile3521 smile3521 smile3521


Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 11:27 от arpha

# 38
  • Мнения: 4 725
Сега да ви сервирам аз кафето, късно айс, че започва жегата, заповядайте  Grinning Grinning Grinning :



Гости Grinning Hug, благодаря за поздравите   bouquet и винаги си добре дошла! Констатирах, че за ЛИН продължават да се правят клипове с всякакъв тип музика, ще започна и аз като Свет вече - на плейлист.

Кеии  Grinning Hug, благодаря предварително и аз за инфото..... Ще ми е много приятно да науча нови факти за Нургюл. Аз четях за нея преди време, мисля, че писах в предишната тема, после я позарязах и сега ти ще ме вкараш отново в час......   bouquet

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 11:27 от arpha

# 39
  • Мнения: 4 725
Двете сестри във филма явно много си допадат.  smile3521

Още ли са заедно Вилдан и Исмаил?



А на тази снимка с истинската сестра, каква прилика! smile3521 На моменти се замислям коя е..... smile3503

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 11:24 от arpha

# 40
  • Мнения: 4 725
Да спазя музикалната традиция и да видите нашия хубавец в семейна среда:



Хубав ден и хубави емоции с повторението на ЛИН!  Two Hearts  Two Hearts Two Hearts  Grinning Grinning Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Арфа  Hug

Така е, "сестрите" много добре се разбирали...


Още ли са заедно Вилдан и Исмаил?


Що се отнася до Исмаил, мисля в една от статиите за филма имаше инфо,
че той е наел къща в Измир и е заедно с Вилдан, докато тя снима.
Но не съм съвсем сигурна. Иначе, мисля са заедно, няма инфо да са се разделили.

# 42
  • Мнения: 4 725
Благодаря, мила Кеии!  newsm51 Приятен ден! Grinning Grinning Grinning

# 43
  • Мнения: 8 474
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Кеии Hug мерси за интересното инфо което ни пускаш   bouquet
Светле HugГости HugВеси HugНаде HugСвет HugАрфи HugБУ Hug

# 44
  • Мнения: 2 177
Здравейте. Първо искам да се извиня, че не можех да влизам в предната тема- отсъствах. Второ искам да благодаря за всичко, което сте пуснали. И трето-да благодаря на СВЕТ за новата тема. Както винаги е невероятна.

Общи условия

Активация на акаунт