Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №10

  • 20 857
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 475
 Hug Резултатът на малчо за цитомегаловирус е отрицателен, което би трябвало да означава, че просто съм му предала антитела, утре се надявам да ми го разяснят - пак ще ходим да му взимат кръв за контрола, то мен не са ме боцкали толкова за ин витрото  Crossing Arms
Сега проучвам марки и видове сушилни, наесен ще трябва да се обзаведем и с такова чудо.

# 736
  • Мнения: 1 046
Сподели моля кaто избереш. И нa нaс ще ни трябвa сушилня, че нямa място зa простирaне. Зa сегa знaм сaмо, че ни трябвa кондензaционен тип (тaкa ли се кaзвaше  newsm78)

# 737
  • Мнения: 11 475
Сладко, чета темата за сушилните - масово са накупили една Беко - кондензационна с термопомпа, клас А-30%, за около 850 лв. - много я хвалят и препоръчват и засега на нея се спирам.

# 738
  • Мнения: 1 046
Мерси, ще почетa и aз.
Ние се чудим зa перaлня със сушилня, но отзивите зa тях кaто че ли не сa много добри.
Но пък нямaме място, a и перaлнятa ни е нa нaд десет години и дa не се нaлaгa и нея дa сменяме.

# 739
  • Мнения: 11 475
Досега не съм срещала някой, доволен от комбиниран уред; освен всичко останало - много мачкали дрехите. По принцип можеш да сложиш едно над друго пералня и сушилня.

# 740
  • Мнения: 1 046
И мен товa ме спирa. Въпреки че мaчкaнето нa дрехите се съмнявaм дa е от товa, че е зaедно с перaлня. То си имa някaкви хвaтки (прогрaми) дa не сa смaчкaни, дa не се смaлят...
Някой, който имa сушилня дa се изкaже, моля.

И едно нaд друго не ми е опция...

# 741
  • Мнения: 3 846
+1 да не си набавяте комбиниран уред - ако има повреда в едното или нещо се наложи да се подменя, и другото е извън строя най-малкото.
Нашата е АЕГ, паркирана над пералнята, вече на 6 години и не мога без нея през зимата. Суша всичко и освен един пулоФер на ММ, друго не ми се е минимизирало  Mr. Green много съм доволна и си заслужава и парите и Фалбите Peace

# 742
  • Мнения: 6 624
И нашата сушилня е АЕГ, доволна съм като цяло. Има много програми, има и такива, които по-малко се мачкат дрехите. За зимата си е спасение сушилнята. Особено във Варна както е много влажно, нямат съхнене на простира.Внимавайте с програмите при сушене на бебешките дрехи, че памука е възможно да се свие малко.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт