Верена, Ванеса или Вероника ?

  • 6 282
  • 77
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 696
Гласувах за Вероника!
Ванеса е може би едно от най- нехаресваните от мен имена, а Верена за първи път го чувам, но не ми звучи добре!

# 31
  • Млечния път
  • Мнения: 150
Авторката е казала, че не живее в Бг. Не е казала дали бащата е българин. Ако не е, не виждам причина да не си кръсти детето Верена, което очевидно много и допада. Апропо имаше такова модно списание за плетки, може и още да го има: Верена, немско. - http://www.verenaknitting.com/

Така че, авторке, което и да избереш, все е хубаво! Леко раждане и късмет на бебката!

# 32
  • Мнения: 88
Мъжът ми е немец. Верена се среща в Германия.  Wink И на него много му харесва, но аз май съм за Вероника.  Wink

# 33
  • Мнения: 15 379
Верена има много в Германия, че и немско женско списание Верена има...

# 34
  • Мнения: 151
Аз съм за Вероника  Peace

# 35
  • Мнения: 651
Аз съм за Ванеса - на галено Неси  Hug

# 36
  • Мнения: 15 379
Аз съм за Ванеса - на галено Неси  Hug

Чудовището от Лохнес Laughing Wink.

# 37
  • Мнения: 192
Великденски заек, не си ли избрахте име вече? То трябва така да ви дойде отвъте. Ние също бая се чудихме за име, но сега вече само едно ни е в главата и мисля, че няма смисъл да се чудим още Simple Smile

# 38
  • Мнения: 651
Аз съм за Ванеса - на галено Неси  Hug

Чудовището от Лохнес Laughing Wink.


Ееее... не Simple Smile Имам позната, на която дъщеричката й се казва Ванеса и и викат Неси и е много сладко, когато го произнасят. Все пак това е мое мнение

# 39
  • Мнения: 88
Великденски заек, не си ли избрахте име вече? То трябва така да ви дойде отвъте. Ние също бая се чудихме за име, но сега вече само едно ни е в главата и мисля, че няма смисъл да се чудим още Simple Smile

Карамелка, имаме време още. Първо да забременея. Wink Трето дете ще ми е.

# 40
  • Мнения: 192
Великденски заек, не си ли избрахте име вече? То трябва така да ви дойде отвъте. Ние също бая се чудихме за име, но сега вече само едно ни е в главата и мисля, че няма смисъл да се чудим още Simple Smile

Карамелка, имаме време още. Първо да забременея. Wink Трето дете ще ми е.



Уау, извинявай, това не съм го разбрала. Искаш да кажеш, че още не си бременна, но мислиш женски имена? Струва ми се малко странно честно казано.

# 41
  • Мнения: 6 998
Че какво да му е странно, аз женското го бях измислила 10 години преди да забременея. Даже бащата не познавах  Laughing
Друг е въпросът, че ми се роди момче  Laughing

# 42
  • Мнения: 192
Е да де, именно Simple Smile

# 43
  • Мнения: 88
Че какво да му е странно, аз женското го бях измислила 10 години преди да забременея. Даже бащата не познавах  Laughing
Друг е въпросът, че ми се роди момче  Laughing
Еовин, голям си сладур.  Mr. Green

Аз все женски имена мисля. Първото си дете знаех как ще се казва още преди да завърша гимназия. Mr. Green 10 години по-късно взех, че срещнах мъж, който хареса от раз името. Grinning А и момиче се роди. Второто дете го планувах пак момиче, този път сметки без кръчмар. Mr. Green Момченце се роди и сега третото пак го планувам.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1
Вероника

Общи условия

Активация на акаунт