43, ЕЛП!

  • 27 462
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 736
Хооопалянка! Да ти е жива-здрава и весела Дреболиндичка!   bouquet

Енотите са вед-нъж, как хубаво се сети, Лоана!  hahaha Съгласна с мотото, да! Да!

Свеч, ако знаеш и аз колко го мразя тоя фаталистичен принцип и колко изобщо не мога да се отърва от него.  Tired Сегиз-тогиз лудвам да "пресмятам", дали еди-колкото си случили се гадости стигат за една година и, да ти кажа, се успокоявам като реша, че да.

L'Agent, аз съм винаги за интуицията -- тя обикновено не подвежда. Ще излезе нещо друго, винаги излиза.  Grinning

Изчетох си наличния Даръл, отивам в ибей да видя какво има там.  Blush

# 706
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Атти, жива-здрава да е малката Везничка, радостна-щастлива, лесносполучлива! (Демек лесно да сполучва, реших, че има нужда от пояснение).
Аз си признавам без бой, че не обичам много-много нещо да става с голям зор. Докато стане, ако много ме е озорило, може и да загубя интерес към него, да ми опротивее и даже да го намразя. Викам си, това щом толкоз ми се опъва, значи сигурно не е предназначено за мен.
Мойто лично дете Везничка също не обича много да се зори. Ама не му се падна лесна сполука, кво да се прай. Та затова, викам, барем на госпойчка Везничка да й се случи повечко леснинка.

Пуцик, ноо ги мразим аз тЕя: "да не чуе дяволът", "да не ти мине котка път", "да спи зло под камик", "не се смей, после да не плачеш" и малко по-малко - "всяко зло за добро", това поне се опитва малко да те утеши. А другите само ти развалят радостта. Народопсихология му викат и сигурно има защо, ама тая народопсихология ни изяде душата...(да се разбира като "археологията" на ББ, дето я "местим от магистралите").

Енотите и аз ги любя, наистина са готини и извънземни.
Обаче най-много ме кефят сурикатите.

Вместо да дрънкам, барем едно кафе да бях турила....а?

# 707
  • Мнения: 6 496
Атти, здрава, усмихната и щура да е малката Везничка!  Hug

Розе, всичко най-най-хубаво на татко ти. Hug

Еноти видях. Котки също.  Laughing

# 708
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря ви, милимоинки  Hug Hug  (Свечи, взаимствам, но много ме кефи думичката Simple Smile )

Лате, вероятно си искала да напишеш "по-малко щура", нали? Прощавам ти грешката, ще подходя с разбиране Simple Smile

# 709
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Атти, Лате, благодаря ви!  Hug

Да е здрава и щастлива Дреболинда! Да слуша умерено, да расте с късмет и усмивка на уста  Hug  Heart Eyes

# 710
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
 Heart Eyes Heart Eyes Hug няма да наричам, че ще съм като трите кръстници едновременно  Blush

# 711
  • Мнения: 3 736
Аз "Всяко зло за добро" си я тача, щото е така. Пък и помага да запазиш разума си, някак.

# 712
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Атти, честита ти радост! Все добро да я заобикаля,
от здраве да се не отърве!  Hug

"Всяко зло за добро" и аз тача. Понякога доброто
идва със закъснение, понякога се запилява неяс-
но къде, но ще дойде, стига да го чакаш достатъч-
но дълго  Hug

# 713
  • Мнения: 3 736
Тъй, тъй, доказано от практиката.

# 714
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
ан те така Simple Smile

човек и добре да живее, припива му се Simple Smile и тогава?

# 715
  • n/a
  • Мнения: 3 341

човек и добре да живее, припива му се Simple Smile и тогава?


От трети опит се получи правилно-прочитът.
ПриСпива, та приСпива. Не е добре тъй. Ама
си е огъбен ден, затова ще да е.

# 716
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
то аз можеше и прЕпива да напиша, но прекалено някак идва.
на битов алкохолизъм бие и не е красиво

 Simple Smile а казано е: ния сме ора естете Simple Smile ако и да сме все с ръце в земътъ

# 717
  • Мнения: 3 784
Еноти милимоинки  Grinning Как да не му е на човек топло при нас.

Почвам ви по ред на пропуснатите номера рожденденски:

Анджи, от здраве, приятели и приключения да не се отървеш!  Hug

Розин татко да и е жив и здрав и много да я слуша, разбира се.  Mr. Green

Атти! На Дреболиндичка с майка като теб човек няма какво много повече да пожелае, но все пак - да е здрава, щастлива, винаги с откривателско пламъче в очите и сърцето и усмивка на личицето!  Hug

...
Сама го постваш - Если енот адекватен, значит, он заболел.
Това може успешно да служи за мото на сичката елпобщност.

Тъй, тъй, знаех си, че ще ме разбереш, сестро  Hug
Да бъдем здрави!  Hug


Съвпадение ли е, че енот и елп алитерират, а? Не е!  Mr. Green

Нашият светъл Лъч също има проблеми - дойде нова учителка и той не я харесва...И не иска да ходи на градина, защото я "мрази". На въпроса знае ли какво означава тази дума, той казва "да, когато искаш да се върне предишната, която си обичал"...Когато му казваме да изчака, да й даде възможност да я заобича, той казва, че много "крещяла" и не може да се обикне такава учителка. (Е, той я нарича "госпожа", но това много ме дразни).

Свечи, толкова са мъдри малките Лъчи понякога, че сърцето те заболява.

с това хвалила ли съм се?

Скрит текст:
госпожата се оплака, че вика в час, и повтаря "ОМ".
не беше правил така, мисля си, че не знае какво е това, но в къщи провеждаме разследване.
- Викал ли си?
- да! (сърдито) тя не ме чува. и само повтаря "млъкни" и "седни си". и аз викнах за да ме чуе.
- е какво не е чула. ти какво викна.
- ом викнах! тя чертае ом, а казва четииъгълник! и квадата е четииъгълник, а онова беше ом!

затъркалях се. от смях не успях да се въздържа. и баща му реши да го порицае лично и да му обясни къде греши. и какво чуват ушите ми.

В клас не се вика. госпожата не те е азбала. ей за това е важно да се научиш да казваш ЪЪ!

след малко ще пускаме скоростна лодка в градския басейн  Laughing
външния, че е затворен за плуване. подозирам какво ще стане  Laughing

 Joy Joy Joy Joy

# 718
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Болна ли съм?
За емнайсти път един надпис "митнически документи" го прочетох като "магически документи", а сутринта в тролея гласовото съобщение за името на следващата спирка го чух като "следваща спирка - "площад Орлов мозък"  Crazy

# 719
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Ми не си болна, Розе, наша си!

На мен по незнамколко пъти ми се случва на ден...

Общи условия

Активация на акаунт