IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 779
  • 510
  •   1
Отговори
# 315
  • Благоевград
  • Мнения: 19
Подходящ ли е за чувствителна кожа и може ли да се използва безопасно за лице и бикини зона?

# 316
  • Русе
  • Мнения: 129
Интересува ме дали процедурите при фотоепилацията са безболезнени и препоръчителни за 17-годишно момиче?  newsm78

# 317
  • Мнения: 1 346
Здравейте д-р Павлова,
наред с въпроса дали е болезнена процедурата, ме интересува какви странични ефекти в дългосрочен план може да се появят? В смисъл вредно ли е облъчването?

# 318
  • Мнения: 1
Здравейте д-р Павлова,
бих искала да попитам дали има разлика между този уред и уредите за фотоепилация в козметичните салони? Това, че е уред за домашно ползване прави ли го толкова ефективен колкото професионалните уреди или напротив?
Благодаря!

# 319
  • Мнения: 73
Здравейте искам да попитам с какво е добре да с какъв тип козметика е добре да се третира кожата след процедурата ?

# 320
  • Мнения: X
Здравейте искам да попитам с какво е добре да с какъв тип козметика е добре да се третира кожата след процедурата ?
О, да и мен това ме интересува  Peace


Също и въпросите на rina72
Здравейте,

Интересува ме дали модел СИСТЕМА ЗА ЕПИЛАЦИЯ IPL, НА ЛИЦЕ И ТЯЛО PHILIPS SC-2001/01 има отделни приставки за лице и бикини зоната или приставка за прецизност.

Бихте ли ми казали и каква е цената на SC2003/00?

След необходимия брой първоначални третирания колко дълго се задържа резултатът? Има ли някакво вредно въздействие този уред върху репродуктивните органи, когато се използва в бикини зоната?

Благодаря!

# 321
  • Мнения: 1
След фотоепилацията  израства ли подкожно косъма?  newsm78

# 322
  • Мнения: 50
Доктор Павлова,
Вкъщи си имам една тийнейджърка, която си мечтае да порастне и да си премахне трайно космите. Въпросът ми е: Има ли възрастово ограничение за да се използва уред за фотоепилация в домашни условия? Също така и : Възможно ли е третирането на чувствителна кожа?
Благодаря предварително   bouquet

# 323
  • Мнения: 0
Д-р Павлова,
интересуваме дали след този вид трайно обезкосмяване може да се пигментира кожата в третираният участък?
Благодаря ви предварително!

# 324
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте!
Аз съм една рижава дама:) Embarassed Кожата на цялото ми тяло е обсипано с лунички и лекари са ме съветвали да не се излагам на слънце, тъй като съм предразположена към ... знаете, лошата болест. Безопасно ли е за мен да ползвам LPL Philips Lumea? Много съм изкушена да реша въпроса веднъж за винаги с този уред Sunglasses Благодаря!

# 325
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам дали от фотоепилацията
може да се получат някакви болезнени изгаряния, от които да
останат белези и също така дали може да се прилага без
проблем на интимните части- смисъл такъв да не уврежда детеродните и други органи?
Благодаря!

# 326
  • Мнения: 1
Здравейте,

Интересува ме дали уредът може да се използва в зона с бенки? Става въпрос за подмишници.

Благодаря

# 327
  • Мнения: 14
Interesuvame ureda moje li da se izpolzva za podmi6nici? Heart Eyes

# 328
  • Мнения: 368
Здравейте!

Благодарим най-сърдечно на всички дами, които се включиха в интересната и полезна дискусия около IPL технологията, фотоепилацията и приложението й в домашни условия. Получихме огромен брой въпроси, на които все още отговаряме и се надяваме с помощта на Philips Lumea и д-р Елмира Павлова, която е един от най-добрите специалисти в областта на дерматологията в България, да сте получили търсените  отговори. Радваме се, че бяхте толкова активни и се надяваме консултацията с д-р Павлова да ви е полезна.

Както беше обявено, днес в присъствието на нотариус чрез томбола на случаен принцип, беше изтеглена победителката, която ще получи иновативната система IPL за фотоепилация в домашни условия Philips Lumea. Щастливата дама е Валентина Андонова (farmacka83). Сега тя ще има шанса да се наслаждава на мека и гладка кожа ден след ден.

След като тества уреда в двуседмичен период, победителката ще ни сподели впечатленията си от него. Затова очаквайте нова информация по темата във форума в периода от 01.09.2014 до 07.09.2014. Г-жа Андонова ще дискутира с всички нас личните си впечатления от уреда и ще има възможността за консултация с д-р Елмира Павлова. В скоро време можете да прочетете откъси от мнението на победителката в различни текстове и публикации, както и интервю със самата нея.

До нови срещи, скъпи дами!

С уважение,
Екипът на Philips

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 15:08 от Philips Bulgaria

# 329
  • Мнения: 1 483
Едит: Съжалявам, позакъсняла съм  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт