IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 683
  • 510
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 368
Здравейте, д-р Павлова, имам два въпроса към Вас:)
Може ли да се ползва уреда през периода на кърмене и дали би могъл да въздейства на обърнати косъмчета в следствие на бръснене?

Благодаря и прекрасен ден:)
Здравейте,
Уредът не бива да се използва в периода на кърмене.Също така уредът прониква в дълбочина, като влияе на космения фолиукул. Именно заради това, уредът успешно премахва дори врасналите косъмчета.
Д-р Павлова

# 496
  • Мнения: 368
Мен ме интересува може ли в домашни условия, понеже не сме специалисти, да допуснем някакво "предозиране" на лъчите, което да е вредно за кожата? Тоест има ли някакъв защитен механизъм устройството? И другото което ме интересува е как се предотвратява ужасно неприятното пигментиране, пак подобен въпрос, но не съвсем. Виждала съм такива пигментни петна над горната устна, но не съм сигурна от кое от двете - IPL или лазерно обезкосмяване. Благодаря!  Simple Smile
Здравейте,
IPL фотоепилацията е напълно безвредна за кожата. Просто следвайте инструкциите за безопастност и ще се наслаждавате на перфектно гладка и нежна кожа без странични ефекти.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 497
  • Мнения: 368
Здравейте,

извинявам се ако вече сте отговорили, може ли да се ползва уредът от бременни?

Поне за крака и  ръце?
Здравейте,
Не е препоръчително да ползвате фотоепилация по време на бременност.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 498
  • Мнения: 368
Здравейте д-р Павлова,

Интересуваме дали апаратът може да се ползва от хора със по-светла кожа, имам предвид с лунички и поява на лишеи от слънцето през лятото?
Здравейте,
Не е препоръчително уредът дасе използва върху кожни образования без консултация със специалист.
Д-р Павлова

# 499
  • Мнения: 176
Здравейте, благодаря за разясненията, ще ми бъдат полезни - в момента се чудя дали да си купя уреда, или подобен.
Аз се интересувам дали може да се ползва върху участък от кожата, където преди е имало бенки/лунички, премахнати с лазер. Ако отговорът е да, колко време трябва да се изчака между двете процедури?
Здравейте,
Няма противопоказания , стига бенките и луничките да са премахнати напълно. Можете да започнете да третирате зоната веднага след космите израстат напълно.
Поздрави,
Д-р Павлова
Благодаря, с нетърпение чаках отговора на този въпрос. Значи мога да го ползвам и аз.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен,
щастливата и горда притежателка на този прекрасен уред за фотоепилация,благодарение на Philips,
Много ви благодаря за прекрасната награда,..уред,мечта за всяка дама,и ето ,че късметът беше този път на моя страна!
Philips Bulgaria благодаря Ви и за бързото изпращане на уреда,..получих го миналият вторник,в сряда го тествах,..и в четвъртък,след като видях,че нямам някаква реакция по тялото,реших да го изпробвам на крака , мишници и лице..първоначално усещах леко парене,..чак се стреснах в самото начало,но продължих,..и всичко много бързо отшумя,..дори се свиква,
 Първоначално се запознах подробно с инструкциите,че много държа да запазя живота на уреда за по-дълго време,..и направих процедурата -фотоепилиране,върху добре обръснати и подсушени зони,след фото епилацията,имаше повишена чувствителност на кожата ми,..но бързо отшумя.Вече са изминали 4 дни от процедурата и кожата ми е все така гладка и мека,като на места забелязвам леко показали се косъмчета,които след едно ексофилране в банята и падат. Тези дни ще се го пробвам и на бикини зоната,защотот това ми е и другата трудна зона за обезкосмяване,но с Philips Lumea,като се замислиш забравяш за досадните и тормозещи болки при епилирането,..тук само се бръснеш и хоп вземаш фотоепилатора в ръка и за близо 30 мин бях готова с лице,крака и мишници
Обаче да споделя как процедирах с краката,може и да ми се смеете,..ама то си е голяма зона,и за да не повторя някъде минаване с Philips Lumea си разчертах краката с молив,и си флашках по очертанията,за по-голямо удобство,..това е от мен,..ще се включа скоро да коментирам и бикини зоната,..а ако имате и въпроси към мен с радост бих ви отговорила,стига разбира се да мога Simple Smile
Спокойна вечер!  bouquet

# 501
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен,
щастливата и горда притежателка на този прекрасен уред за фотоепилация,благодарение на Philips,
Много ви благодаря за прекрасната награда,..уред,мечта за всяка дама,и ето ,че късметът беше този път на моя страна!
Philips Bulgaria благодаря Ви и за бързото изпращане на уреда,..получих го миналият вторник,в сряда го тествах,..и в четвъртък,след като видях,че нямам някаква реакция по тялото,реших да го изпробвам на крака , мишници и лице..първоначално усещах леко парене,..чак се стреснах в самото начало,но продължих,..и всичко много бързо отшумя,..дори се свиква,
 Първоначално се запознах подробно с инструкциите,че много държа да запазя живота на уреда за по-дълго време,..и направих процедурата -фотоепилиране,върху добре обръснати и подсушени зони,след фото епилацията,имаше повишена чувствителност на кожата ми,..но бързо отшумя.Вече са изминали 4 дни от процедурата и кожата ми е все така гладка и мека,като на места забелязвам леко показали се косъмчета,които след едно ексофилране в банята и падат. Тези дни ще се го пробвам и на бикини зоната,защотот това ми е и другата трудна зона за обезкосмяване,но с Philips Lumea,като се замислиш забравяш за досадните и тормозещи болки при епилирането,..тук само се бръснеш и хоп вземаш фотоепилатора в ръка и за близо 30 мин бях готова с лице,крака и мишници
Обаче да споделя как процедирах с краката,може и да ми се смеете,..ама то си е голяма зона,и за да не повторя някъде минаване с Philips Lumea си разчертах краката с молив,и си флашках по очертанията,за по-голямо удобство,..това е от мен,..ще се включа скоро да коментирам и бикини зоната,..а ако имате и въпроси към мен с радост бих ви отговорила,стига разбира се да мога Simple Smile
Спокойна вечер!  bouquet

Здравейте,

Честито за хубавата награда. Бих желала да попитам дали използването на уреда изисква някаква специална техника? Колко бързо свиква човек и има ли някакви трикове за по-добър ефект  и по-лесно използване? Освен това, трябва ли уреда да си почива (като сешоар) след използване или може веднага да се премине към следващата зона? Много искам и аз такъв уред, но не знам дали не е много сложно използването му.

Благодаря предварително за отговорите и още веднъж честито!  Peace  Simple Smile  Hug 

# 502
  • Варна
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен,
щастливата и горда притежателка на този прекрасен уред за фотоепилация,благодарение на Philips,
Много ви благодаря за прекрасната награда,..уред,мечта за всяка дама,и ето ,че късметът беше този път на моя страна!
Philips Bulgaria благодаря Ви и за бързото изпращане на уреда,..получих го миналият вторник,в сряда го тествах,..и в четвъртък,след като видях,че нямам някаква реакция по тялото,реших да го изпробвам на крака , мишници и лице..първоначално усещах леко парене,..чак се стреснах в самото начало,но продължих,..и всичко много бързо отшумя,..дори се свиква,
 Първоначално се запознах подробно с инструкциите,че много държа да запазя живота на уреда за по-дълго време,..и направих процедурата -фотоепилиране,върху добре обръснати и подсушени зони,след фото епилацията,имаше повишена чувствителност на кожата ми,..но бързо отшумя.Вече са изминали 4 дни от процедурата и кожата ми е все така гладка и мека,като на места забелязвам леко показали се косъмчета,които след едно ексофилране в банята и падат. Тези дни ще се го пробвам и на бикини зоната,защотот това ми е и другата трудна зона за обезкосмяване,но с Philips Lumea,като се замислиш забравяш за досадните и тормозещи болки при епилирането,..тук само се бръснеш и хоп вземаш фотоепилатора в ръка и за близо 30 мин бях готова с лице,крака и мишници
Обаче да споделя как процедирах с краката,може и да ми се смеете,..ама то си е голяма зона,и за да не повторя някъде минаване с Philips Lumea си разчертах краката с молив,и си флашках по очертанията,за по-голямо удобство,..това е от мен,..ще се включа скоро да коментирам и бикини зоната,..а ако имате и въпроси към мен с радост бих ви отговорила,стига разбира се да мога Simple Smile
Спокойна вечер!  bouquet

Здравейте,

Честито за хубавата награда. Бих желала да попитам дали използването на уреда изисква някаква специална техника? Колко бързо свиква човек и има ли някакви трикове за по-добър ефект  и по-лесно използване? Освен това, трябва ли уреда да си почива (като сешоар) след използване или може веднага да се премине към следващата зона? Много искам и аз такъв уред, но не знам дали не е много сложно използването му.

Благодаря предварително за отговорите и още веднъж честито!  Peace  Simple Smile  Hug 

Здравейте,не уреда не изисква използването на някаква специална техника,единствено трябва да са обръснато зоните,които ще се третират и добре подсушени,..за да не се замърсява главата на фотоепилатора, за да можем да си го ползваме по-дълго време  Peace Уреда си има батерия ,която предварително зареждаме на ток,..и можем да го ползваме навсякъде,..стига да няма влага на мястото,където сме,защото е противопоказно...
За свикването ,..както казах, в самото начало при тестването малко се постреснах от лекото парване,но след като намалих импулсите, всичко се оправи,..и да ви кажа бързо отшумява
ПОнеже исках на веднъж да си направя няколко зони,се случи ,че уреда прегря,и за няколко минутки спря,сработи нещо като защита предполагам,докато се охлади и след това отново влезе в действие Simple Smile)
Ако имате възможност да си го позволите,си мисля,че няма да съжалявате,дори бихте се "родили"..много е лесен и удобен за употреба,в началото и аз го гледах,като голям камък,беше ме страх,да няма болка,..да не направя нещо на уреда от не добра експлоатация,но след обстойно прочитане на инструкциите за експлоатация,всичко ми стана ясно и пристъпих към действие,...Страхотен уред,..всеки който може да си го позволи,му го препоръчвам с две ръце!!!
Между другото днес си фотоепилирах и бикини зоната,..отново в началото имаше леко парване,..но след като приключих всичко отшумя,..сега ще чакам  и тук положителния резултат в ,който и не се съмнявам,..след като го виждам,вече по крака и лице,..верно още е мн,рано едва първа процедура,.но аз вярвам ,че това е уреда помощник в обезкосмяването!!!

# 503
  • Мнения: 58
 Здравейте,никъде не видях кой от моделите Philips Lumea ще е подарък,мисля,че е редно да напишете!Видях две приставки на снимката,това означава ли,че е модела подходящ и за интимни зони.Намерих доста от въпросите,който ме интересуваха в темата относно русите косми и разширените вени по краката,който имам, благодаря ,чудесна инициатива на бгмама и Philips,надявам се да участвам в томболата и да имам шанса да спечеля един такъв прекрасен уред.Продължавам да ви следя с интерес! Късмет!

# 504
  • Мнения: 368
Здравейте,никъде не видях кой от моделите Philips Lumea ще е подарък,мисля,че е редно да напишете!Видях две приставки на снимката,това означава ли,че е модела подходящ и за интимни зони.Намерих доста от въпросите,който ме интересуваха в темата относно русите косми и разширените вени по краката,който имам, благодаря ,чудесна инициатива на бгмама и Philips,надявам се да участвам в томболата и да имам шанса да спечеля един такъв прекрасен уред.Продължавам да ви следя с интерес! Късмет!

Здравейте,

Благодарим Ви за коментара. Моделът Philips Lumea, който беше част от томболата, е 2008/00. Радваме се, че сме Ви полезни. Целта на темата е да дадем отговор на възможно най-много въпроси около IPL фотоепилацията и сме щастливи, че успяваме.

Поздрави,
Екипът на Philips

# 505
  • Мнения: 1
Здравейте д-р Павлова !!! Моят въпрос е следният : след като се изразходва посочения брой импулси  ( примерно 140.000 от SC2008 ) а е споменато, че лампата не се нуждае от подмяна..какво се случва с уреда...може ли да бъде ползван... БЛАГОДАРЯ !!!

# 506
  • Мнения: 3 248
Здравейте, д-р Павлова, имам два въпроса към Вас:)
Може ли да се ползва уреда през периода на кърмене и дали би могъл да въздейства на обърнати косъмчета в следствие на бръснене?

Благодаря и прекрасен ден:)
Здравейте,
Уредът не бива да се използва в периода на кърмене.Също така уредът прониква в дълбочина, като влияе на космения фолиукул. Именно заради това, уредът успешно премахва дори врасналите косъмчета.
Д-р Павлова

Здравейте! Какви точно са причините да не се препоръчва през периода на кърмене? А ако той проължава над 3 години важи ли? Благодаря!

# 507
  • Мнения: 368
Здравейте, д-р Павлова, имам два въпроса към Вас:)
Може ли да се ползва уреда през периода на кърмене и дали би могъл да въздейства на обърнати косъмчета в следствие на бръснене?

Благодаря и прекрасен ден:)
Здравейте,
Уредът не бива да се използва в периода на кърмене.Също така уредът прониква в дълбочина, като влияе на космения фолиукул. Именно заради това, уредът успешно премахва дори врасналите косъмчета.
Д-р Павлова

Здравейте! Какви точно са причините да не се препоръчва през периода на кърмене? А ако той проължава над 3 години важи ли? Благодаря!

Здравейте,

Разтежът на космите се влияе от хормоналните промени в тялото. Това е причината да не се препоръчват процедури с IPL фотоепилатор по време на кърмене.

Поздрави,
Екипът на Philips
 

# 508
  • Мнения: 292
А има ли някакъв шанс уредът да се изпробва- в някое ваше козметично студио или лекар, с който работите? Интересувам се сериозно, но не бих го купила на сляпо...

# 509
  • Мнения: 368
Здравейте, скъпи дами!

Благодарим Ви още веднъж, че се включихте в дискусията около IPL технологията, фотоепилацията и приложението й в домашни условия. От получената положителна обратната връзка виждаме, че сте успели да намерите отговорите на въпросите си. Ще се радваме, събраната информация от тази тема да продължава да бъде полезна на дамите и за напред.

Очаквайте новите интересни и полезни дискусии от Philips. А до тогава, Philips Lumea и д-р Павлова Ви пожелават копринено мека и гладка кожа ден след ден.

До нови срещи, скъпи дами!

С уважение,
Екипът на Philips

Общи условия

Активация на акаунт