"ВИП Брадър" “Образцов дом”

  • 65 960
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 13 076
Добър финт, вкара я да се  сдуши с другите от лагера, че да има подкрепа после. В къщата щяха да я разкъсат просто. Евгени беше подпийнал...

# 1 651
  • Варна
  • Мнения: 2 772
На Линдарева ѝ се струвало неуместно да си говориш сам докато преминаваш през двора (говорейки си сама преминаваща двора)  Joy
Е, учудваш ли се Joy

# 1 652
  • Мнения: 24
На Линдарева ѝ се струвало неуместно да си говориш сам докато преминаваш през двора (говорейки си сама преминаваща двора)  Joy

 Laughing

# 1 653
  • Мнения: 599
Ще заспя с усмивка тая вечер, не мога да спра Joy
Взема се обадя на ББ да му благодаря hahaha

# 1 654
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Тачо и Жени ще се радват на още една спокойна нощ и то в лукс

# 1 655
  • София
  • Мнения: 1 152
Не ги разбирам тези жени и това си е. Как може да влезеш при такова положение? Уж пари, не искала да става известна, а с каква цел влизаш? Защото обича формата, е, явно повече го обича него, отколкото себе си.
Евгени все повече почва да ми харесва, признавам си, че хич не го харесвах. И Жени не разбирам защо влезе, освен за пари, ама чак пък до там да са изпаднали...

# 1 656
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз друго не мога да разбера - като се кефи на формата, да заминава да се реди за Биг Брадър, от къф зор във ВИП-а? С какво е ВИП? С тва, че е спала с не-ВИП подлогата на ВИП Женито ли? Та тя е по-малко ВИП и от не-ВИП-а, бе!

# 1 657
  • София
  • Мнения: 1 152
Аз сега не можах да разбера, ватманът алкохолик ли е станАл? newsm78
да. Пие кат смок



На тази Зори стайлинга куца - как можа да се качи на wedges....с тази красива рокля.
Тъкмо това щях да кажа и аз, но забравих в предния си пост. Как може да сложи тези прости обувки на тази рокля, обеци и чанта? Първо мислех, че е на тънко токче, но като я видях като застана настрани и ми призля. Само по от тук я отписах. Laughing

# 1 658
  • Мнения: X
От цялата работа, майонезата ш'се облажи Laughing
Той направо се олигави Joy Домати с майонеза - супер комбинация Joy
Не, не, не, не мога Joy

 rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 1 659
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Не ги разбирам тези жени и това си е. Как може да влезеш при такова положение? Уж пари, не искала да става известна, а с каква цел влизаш? Защото обича формата, е, явно повече го обича него, отколкото себе си.
Евгени все повече почва да ми харесва, признавам си, че хич не го харесвах. И Жени не разбирам защо влезе, освен за пари, ама чак пък до там да са изпаднали...
Люксен  не забравяй, че им дават много големи суми все пак. Особено на т. нар. по-големи звезди. Трудно се устоява

# 1 660
  • София
  • Мнения: 1 152
Не ги разбирам тези жени и това си е. Как може да влезеш при такова положение? Уж пари, не искала да става известна, а с каква цел влизаш? Защото обича формата, е, явно повече го обича него, отколкото себе си.
Евгени все повече почва да ми харесва, признавам си, че хич не го харесвах. И Жени не разбирам защо влезе, освен за пари, ама чак пък до там да са изпаднали...
Люксен  не забравяй, че им дават много големи суми все пак. Особено на т. нар. по-големи звезди. Трудно се устоява
Предполагам, че е така, но въпреки това пак не го разбирам. 3 месеца /ако останеш вътре толкова, де/ да ти премятат кирливите ризи, да се подиграват с теб и ти доброволно да си го избереш?!? Ясно, че всичко се забравя за три дни след това, но докато тече предаването как ще реагират роднини, родители..Аз много бих мислила за родителите си в такъв момент. Но все пак аз съм една проста смъртна, не съм ВИП и не разсъждавам подобаващо.  Laughing

# 1 661
  • Мнения: 2 196
Зa всякaкви рaботи бях чувaлa дa се предaвaт по полов път, aмa чaк тaзи вечер рaзбрaх че и популярносттa е сред тях. Кaто гледaм Тaчо, Олинезaтa и Линдaревa, определено не е сред нещaтa, с които човек дa се похвaли в " Новите ви придобивки". Товa ще дa е вид мутaция. Нa популярносттa де.

# 1 662
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На няколко пъти споменават за 2 месеца престой. Днес и Въргала го каза.

# 1 663
  • Мнения: 530
Не ги разбирам тези жени и това си е. Как може да влезеш при такова положение? Уж пари, не искала да става известна, а с каква цел влизаш? Защото обича формата, е, явно повече го обича него, отколкото себе си.
Евгени все повече почва да ми харесва, признавам си, че хич не го харесвах. И Жени не разбирам защо влезе, освен за пари, ама чак пък до там да са изпаднали...

Сигурно са изпаднали щом един кредит към банка Пиреос и то потребителски не могат да платят. Ега ти смешниците.

# 1 664
  • Мнения: 7 779
парите са им в КТБ  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт