"ВИП Брадър" “Образцов дом”

  • 65 961
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 1 665
  • София
  • Мнения: 5 606
Да, благодаря, ориентирах се по мазния говор.
Аааахахахахаха!!!  Joy Joy Joy  много точно!

# 1 666
  • Мнения: 168
Този Олинезата е много грозен. Колко е годишен в действителност? Прилича на малко по-малко от 100. Как е могло това момиче?

# 1 667
  • Мнения: 308

Мислех, че е по-млада.
За мен всички от тъпоъгълника са били наясно предварително със ситуацията и просто са решили да припечелят малко парици.

# 1 668
  • София
  • Мнения: 15 513
Този Олинезата е много грозен. Колко е годишен в действителност? Прилича на малко по-малко от 100. Как е могло това момиче?
Взели са го временно от музея на Мадам Тюсо!

# 1 669
  • Мнения: 775
на мен пък ми е симпатичен олинезата  Embarassed  Simple Smile

# 1 670
  • Мнения: 46 650
Този Олинезата е много грозен. Колко е годишен в действителност? Прилича на малко по-малко от 100. Как е могло това момиче?

56 г.

# 1 671
  • Мнения: X
Зорница Линдарева като абитуриентка
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/107110 … e&oe=54911324
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/106359 … b&oe=5488CB73

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 22:40 от Анонимен

# 1 672
  • Бургас
  • Мнения: 913
май  newsm78 бай брадър ги достраша да я пуснат тази вечер при тачо и жени

 много набързо се извъртяха от това което обещаха.....

# 1 673
# 1 674
# 1 675
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ауу, каква пембяна експлозийка. Mr. Green

# 1 676
# 1 677
  • Мнения: 1 139
Има нещо в Олинезата, не ми е грозен. И аз като потребителката по-напред. Simple Smile
Но говорът му, тембърът му, някакси.. авторитарен изглежда. И все си мисля за Елен и как е могла докато го гледам. Горкото момиче, кой знае какво и колко ѝ е липсвало у дома. Изглежда нетърпящ чуждо мнение или поне неполучавал несъгласие, т.е. с доста близан задн*к. Трудно е да се живее с такъв човек, вечно да го гледкаш и да мигаш невинно и с възхита, да не смееш да се отпуснеш. Интересно, ако някой по същия начин и с такива думи като неговите оспори негово мнение?

# 1 678
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Осеемсе-килограмов потрес.  Mr. Green

# 1 679
  • Мнения: 775
Има нещо в Олинезата, не ми е грозен. И аз като потребителката по-напред. Simple Smile
Но говорът му, тембърът му, някакси.. авторитарен изглежда. И все си мисля за Елен и как е могла докато го гледам. Горкото момиче, кой знае какво и колко ѝ е липсвало у дома. Изглежда нетърпящ чуждо мнение или поне неполучавал несъгласие, т.е. с доста близан задн*к. Трудно е да се живее с такъв човек, вечно да го гледкаш и да мигаш невинно и с възхита, да не смееш да се отпуснеш. Интересно, ако някой по същия начин и с такива думи като неговите оспори негово мнение?
мен и тембъра ме кефи не ми е мазен  Simple Smile но,наистина изглежда малко доминиращ,ама не мисля че е много страшен,те повечето мъже бързо клякат  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт