Забрана за секс в 11 седмица! Има ли други с такъв проблем?

  • 5 638
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 513
Ами ако забегне при друга дето не е бременна и може всичко по всяко време
И вие сте едни...Жената без мъж ще остане да слуша доктора..и вас.
Сега някоя да си предложи услугите на съфорумката да задоволи мъжа и нали тя
не може.
Иначе правилните съвети вече са ги дали.

# 16
  • Мнения: 326
Деситката77 той мъжа й, ако е истински мъж няма да хукне да изчука някоя, защото му се дое*ало и да остави бременната си жена вкъщи..  ooooh! Направил дете, пък не може да го опази, що за глупост?! Авторката да си прави сметката, още повече, че лекар й го е казал, не кой да е!

/извинявам се за цинизма в началото на коментара/

# 17
  • Мнения: 3 031
Ако ви е толкова важно, поискайте второ мнение от друг доктор.
На мен така ми бяха казали в началото на бременността 2 месеца без секс. Никакво обяснение нормално не получих защо, затова посетих още двама лекари.

# 18
  • Мнения: 3 144
Ако ти е много важно той да е задоволен, орален секс е безопасен за теб.

# 19
  • Мнения: 6 365
Аз си казах- ако това бебе се откачи от единия секс, значи нещо наистина не е било наред. В ранна бременност всичко става, така че няма нужда чак толкова аскетично да подхожда жената. Малко здрав разум и пак може да си се уважат безпроблемно.

Едно време е имало норматив- без секс 20 дни преди раждането и доста са държали на това. Сега дават акъл да правите секс, за да започне раждане. Ако няма инфекции или други проблеми, само заради спорта не виждам смисъл да се създават драми. А сексът може да се окаже нещо приятно и полезно.

# 20
  • Мнения: 5 513
Деситката77 той мъжа й, ако е истински мъж няма да хукне да изчука някоя, защото му се дое*ало и да остави бременната си жена вкъщи..  ooooh! Направил дете, пък не може да го опази, що за глупост?! Авторката да си прави сметката, още повече, че лекар й го е казал, не кой да е!

/извинявам се за цинизма в началото на коментара/
Ако той беше истински мъж и темата нямаше да я има...
Авторката много не разбрала ,що не трябва да прави секс.ама никак
не е притеснена и не ни пита за това.Обаче се тревожи как мъжа и няма да издържи.

# 21
  • Мнения: 25 808

Не е проблема в моето издържане Simple Smile а на таткото - не ми се иска да го лишавам хм  Confused

Не разбрах защо трябва да лишаваш таткото от секс, щом на теб са ти забранили оргазмите?   Rolling Eyes
Сексът не е само "туй в онуй".

Ами ако забегне при друга дето не е бременна и може всичко по всяко време
И вие сте едни...Жената без мъж ще остане да слуша доктора..и вас.


 Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 326
То на нея не й се ще да му откаже, макар че той може да не предложи като знае каква е работата  newsm78 Защо нападнахме мъжа й пък и ние?! Да си стиска там "товато", нищо няма да й стане за 5 седмици... в името на детето поне  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 39 862
Аз бях с ниска плацента и рискова бременност - забрана за секс, пътуване и т.н.
И пак не успях да устискам до термин.

# 24
  • Мнения: 46 582
Не бе, не любимия на Кобилкина анален секс. Другата алтернатива.

Е, тя пак може да изпита оргазъм.
И на сън може да изпита  Laughing

На този доктор явно жена му не му пуска и за да е гадно и на другите, раздава забрани без причина  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 57
При първата ми бременност специално бяхме питали лекарката може ли. Разреши ни без колебание (много добър специалист е). Прокървих веднага след секса. После три месеца на инжекции за задържане. Ако се разкачало от секс било за боклука ли? Моето дете за боклука вече е на две години и е прекрасно! От липса на секс не се умира. Щом лекар го е забранил, значи има защо. Пък мъжът ти ако не може да изтрае - жалко, че се занимаваш с такова същество, че и дете ще му раждаш. Извинявам се за тона, но какви са тия измислени проблеми? От кога жените станаха толкова несигурни и почнаха да треперят да не ги зарежат? Ако някоя жена е зарязана заради такова нещо - то проблемът е в мъжа й, не в нея.

# 26
  • Мнения: 396
При първата ми бременност специално бяхме питали лекарката може ли. Разреши ни без колебание (много добър специалист е). Прокървих веднага след секса. После три месеца на инжекции за задържане. Ако се разкачало от секс било за боклука ли? Моето дете за боклука вече е на две години и е прекрасно! От липса на секс не се умира. Щом лекар го е забранил, значи има защо. Пък мъжът ти ако не може да изтрае - жалко, че се занимаваш с такова същество, че и дете ще му раждаш. Извинявам се за тона, но какви са тия измислени проблеми? От кога жените станаха толкова несигурни и почнаха да треперят да не ги зарежат? Ако някоя жена е зарязана заради такова нещо - то проблемът е в мъжа й, не в нея.

Подкрепям с 2 ръце
Моя мъж беше 9 месеца без секс и не се е оплаквал(е правих му други неща къде с ръце , къде  с уста )но да хукне да спи с друга , защото е умирал за е*ане не.Този мъж просто явно не държи на детето си щом би го жертвал за секс

# 27
  • Мнения: 2 850
При първата ми бременност специално бяхме питали лекарката може ли. Разреши ни без колебание (много добър специалист е). Прокървих веднага след секса. После три месеца на инжекции за задържане. Ако се разкачало от секс било за боклука ли? Моето дете за боклука вече е на две години и е прекрасно! От липса на секс не се умира. Щом лекар го е забранил, значи има защо. Пък мъжът ти ако не може да изтрае - жалко, че се занимаваш с такова същество, че и дете ще му раждаш. Извинявам се за тона, но какви са тия измислени проблеми? От кога жените станаха толкова несигурни и почнаха да треперят да не ги зарежат? Ако някоя жена е зарязана заради такова нещо - то проблемът е в мъжа й, не в нея.
Разбира се. Но на тоя свят има много жени, които гледат да угодят най-вече на мъжете си. УжасТ

# 28
  • Хасково
  • Мнения: 147
Абе авторката,не искам да съм груба ама ти не се ли притесняваш малко поне за това бебе дето го носиш? Не е ли желана бременността ти? Какви такива хора сте не мога да разбера честно! Секса по-важен ли е от собственото Ви дете?  newsm78 Нещо май аз съм тесногръда ли какво... И ние сме със забрана още от 6г.с. е вярно не е минало много време само 3 седмици до тук,но забраната си остава до 13г.с. и дано всичко е наред с бебето,пък ако трябва и до 40г.с. само ще си спим. На един мъж решил да става баща не мисля,че секса ще му бъде проблем ,ами след като родиш да не мислиш,че секс ще правиш през 2часа? Crossing Arms Моя мъж не е откачил още ,че е без секс ,даже май на мен ми се отразва по-зле ама в името на бебето и двамата сме единодушни,че секса е нищо и никакво лишение пред страха и стреса,че може да го загубим ,ама това си е лияно мнение и решение Wink

Щом секса ви е по-важен от бебчето ви ,давайте! Много излишна тема според мен. Надявам се да не съм била прекалено груба,просто не ви разбирам такива хора честно! Sick

# 29
  • Мнения: 46
Много груби коментари прочетох. Не бива така. Въпроса на дамата според мен не е толкова дали искат или не искат, а до колко е оправдана забрана. Ами аки лекарят и не е обяснил какава е причината и са в догатка? Момичето няма и да си каже какво мисли след такива коментари. В крайна сметка секса е нормално интимно преживяване и всеки иска да знае защо трябва да се лиши от него.

Общи условия

Активация на акаунт