Луната в лъвското е вече, а теста ми показва, че ще имам мъничко човече!-тема 81

  • 17 892
  • 699
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 21 323
Atlanta
Скрит текст:
аз като чета ми изглежда много трудно да се спечели зелена карта,но все пак ще опитаме.
Иначе имам и друга идея с покана,но още разучавам нещата.

Иначе относно главоболието мен почти през ден да не кажа ме боли и то от доста време насам ...направо не мога да живея без Упсарин,отдавам го на стрес,но знам ли ...

# 661
  • Мнения: 139
Здравейте Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И аз се включвам с главоболие. Една тъпа и мъчителна болка. От друга страна ми е едно замаяно и спокойно. Днес на няколко пъти да ми отнесат я стоп я калник. В корема ми ниско долу е надут балон и имам чувството, че всеки момент ще цъфна.
Лисичке, незнам дали може да се пие упсарин, ами ако има бременност. Аз съм на парацетамол само.

# 662
  • Мнения: 1 700
здравейте момичета! може да ви болят главите,защото не приемате достатъчно течности.при мен се беше получило така,щото понякога забравям да пия вода и се сещам чак като ми изсъхне гърлото.лято е и може би трябва още малко да увеличите течностите аз така се оправих,но пък при вас може да е от стрес или от топлото време
Витаминка пак си се развилняла с витамините,ти си моя фармацефт вече Wink
Суйти честито мила!желая ти скоро да имаш пухнаво бебче  :bouqet:

# 663
  • Мнения: 21 323
Не знам,аз това пия,понеже не обичам много хапчета,и за това - разтворимо.
Не знам момичета,взимам да се отчайвам нещо,как да се създаде нов живот като положението в града ни е меко казано - трагично ...  Tired
Просто не знам вече какво да мисля,да правя и т.н. ...

shinzou ,благодаря за мнението и аз четох преди време,че може да е от липса на течности,ще взема да увелича приема.   bouquet

Суити   bouquet  bouquet  bouquet

# 664
  • Мнения: 4 097
малката_лисичка, за Зелена карта и аз мисля че е трудно, но не пречи да си опитаме късмета  Simple Smile . За варианта чрез познати, при вен поне е трудно-имам познати там, но не са от тези, които биха съдействали.
Пиеш ли достатъчно течности? При мен и от това се е получавало главоболие.

# 665
  • Мнения: 21 323
Атланта,напоследък не пия толкова,може би защото водата ни е замърсена вече 2-ра седмица ,но още ей сега почвам да се наливам с минерална,че то всеки ден не се търпи  Hug
Скрит текст:
Относно зелената карта и ние ще пробваме,само се надявам да има лотария,засега уж ще има октомври 2014,за евентуално заминаване - 2016.
Пък за познатите и аз имам ама да видим,дано някой съдейства ако се наложи.

# 666
  • Мнения: 4 097
Да, пий, минерална, изворна, каквото има, защото наистина не се търпи  Hug .
За анкетата да си кажа и аз-за сиропа съм Simple Smile

# 667
  • Nederland
  • Мнения: 131
Здравейте момичета,изчитам ви на един дъх,преди време събрах смелост да се включа към опитващите,но депресията ме смаза (диагноза-поликистоза,с лечение противозачатъчни).Сега съм по-оптимистична и бих се радвала да съм част от вас. Simple Smile Поздрави и целувки от Холандия  newsm51

# 668
  • Мнения: 4 097
Michelle Petrova, добре дошла!
Независимо от диагнозата, не се отчайвай, има много момичета, забременели с поликистоза.

# 669
  • Мнения: 21 323
Michelle Petrova,добре дошла и от мен,и разбира се да не се застояваш много   bouquet

# 670
  • Nederland
  • Мнения: 131
малката лисичка , Atlanta_85 Благодаря Ви,момичета,никакво отказване и отчайване  yes

# 671
  • Мнения: 524
привет момичета помните ли ме Joy Joy Joy Joy
чета ви ,честито на виделите две чертички и от мен
на останалите  Hug и едно благодаря  ,че ви има   bouquet
при мен нищо ново в бебправенето да не кажа ,че сме го спря ли много други проблеми има в момента и то е на заден план,но всичко по-реда си Heart Eyes
и мен ме боли главата днес явно е всеобщо  Grinning

# 672
  • Мнения: 21 323
Ваня,бързо и безпроблемно решаване на проблемите   bouquet
Навестявай ни по-честичко  Hug

# 673
  • Мнения: 1 234
Ванче не сме те забравили как  Hug А защо не си действате едновременно с бебеправенето...току виж се получат нещата  Hug
Лисичке и аз съм за пиенето на течности  Peace Обаче щом нищо не ти помага освен медикаменти....защо не отидеш един скенер да ти направят за всеки случей newsm78 Дано няма нищо разбира се (сестра ми преди да забременее много я болеше главата като теб...всеки Божи ден....и отиде профилактично да си оправи зъбите и се оказа, че преднага "зъболекарка" и оставила в корена част от машинка  #2gunfire ...извади й го сегашният зъболекар и сега да чукам на дърво я боли от време на време, но то е нормално, а не както перди всеки ден.....на скенер ходи и за щастие нищо не се откри )   bouquet А относно бебеправенето - то да стане детенцето, пък е ясно че каквито и проблеми да имаш (финансови или не) то е на първо място и няма да го оставите нито гладно, жадно, нито голо и босо както се казва  Hug
Мишел Петрова добре дошла и да не се задържаш никак в темата ни  Hug Диагнозата не е страшна и се забременява от нея, така че спокойно....примери много и лечения мнгоо   bouquet

# 674
  • Мнения: 4 097
Ваня, бързо решаване на проблемите   bouquet .

Общи условия

Активация на акаунт