Отговори
# 60
  • Мнения: 167
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad

# 61
  • Мнения: 310
Стискаме палчета и за двете ни бебенца, дано няма повече подранили.

Аз да ви се оплача, от вчера съм на антибиотик Sad((( От 2 седмици кашлям и то здраво, така не помня някога да съм кашляла, пробвах с всякакви билкови истории, но уви....
Дано други мамчета няма с подобна кашлица, че е мноооого гадна.

# 62
  • Мнения: 16
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad

И при мен левкоцитите са ми леко завишени, но по време на бременност е нормално. Доста момичета бяха споделили за завишени стойности на левкоцитите, мисля че не е повод за тревога, ако не е голямо отклонението.  Wink

# 63
  • Мнения: 1 831
black_pearl_30 не мисля,че шантал има време да влиза тук ... пиши на ,която и да е от Фб групата с линк към профила ти ,всеки може да те добави ... Hug

# 64
  • Мнения: 105
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad

И при мен левкоцитите са ми леко завишени, но по време на бременност е нормално. Доста момичета бяха споделили за завишени стойности на левкоцитите, мисля че не е повод за тревога, ако не е голямо отклонението.  Wink


и моите бяха леко завишени, док каза: нормално е по време на бременност.

# 65
  • Мнения: 167
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad

И при мен левкоцитите са ми леко завишени, но по време на бременност е нормално. Доста момичета бяха споделили за завишени стойности на левкоцитите, мисля че не е повод за тревога, ако не е голямо отклонението.  Wink
Мерси,така каза лаборантката''леко завишени''..мхм.. дано всичко е ОК,до следващия преглед! Praynig Услех на всички при изследванията,да няма проблеми! Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 6
И аз това се ядосвам..... Weary newsm17 Вместо да се радваме и честитим за първите бебенца, ние се притесняваме дали ще оцелеят  newsm61 Дано не само оцелеят, ами бъдат едни здрави и хубави девойки с прекрасните си имена. Пожелавам и на двете мами много кураж и сили  smile3525

# 67
  • Мнения: 49
Миличките бебчета, дано се оправят по-бързичко newsm17 newsm17 newsm17

# 68
  • Мнения: 64
Разплаках се, когато прочетох заглавието на новата тема... Закъде са се разбързали тия бебоци? Господ си знае работата и съм сигурна, че двете Маринки ще порастнат здрави дечица!
  bouquet

# 69
  • Мнения: 592
Как няма да се разплачеш  newsm45 newsm45 newsm45 много тъжно ми стана така ли трябва да почват да се показват наще октомвричета? Shocked Shocked Shocked
Нека си седът на дупетата и  да изчакат поне 9-ти месец  newsm17 newsm17 newsm17
И аз днес много се стреснах като станах по приинцип бебчо ме събужда със ритници но днес беше различно доста време след като станах не мърдаше и се уплаших но сега така мърда,че не е истина Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 70
  • Мнения: 169
записче в новата тема Simple Smile
black_pearl_30,моля се за дъщераичката ти.Радвам се,че се подобрява.
Съжалявам да прочета за още едно подранило бебе.
Ще стискам палци и на тази малка душица Praynig

# 71
  • Мнения: X
Включвам се и аз и се моля за двете ни бебета !  Praynig
Дано всичко е с щастлив край...

# 72
  • Мнения: 47
Ех, тъкмо се зарадвахме на добрите новини за едната Маринка, а сега се оказва, че още една малка душичка се мъчи... Sad Тъжно започва и новата тема, но дано да е за кратко и дано и двете ни бебченца се оправят скоро! Мили мами, не спираме да мислим и да се молим за вас и за малките съкровища!  Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 1 235
Izgrqvashto Slance, не се плаши от такива неща, явно има дни, в които бебетата са изморени. И моята бебка понякога е мудна, ама в следващите дни си наваксва за седмици напред  Joy
И понеже моето бебе е много чувствително и днес като ми мереха тоновете заради контракциите и тя не се спря да блъска по този корем, имах чувството, че ще излезе през него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И само да ви се похваля, че ние сме вече цели 1800 гр! А интересното е, че този месец аз не съм качавала нито грам. Много ми е странно  newsm78

А за двете бързащи девойки много сили им пожелавам! Всички сме с тях  Hug

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 631
Дано и чакаме всеки ден хубави новини!!!! И майката която е с другото бебоче моля ако пише нещо във ФБ и тук да драсвате какво се случва че аз нямам ФБ Cry((
 Стискамм палци и се моля за бебенцата който са избързали да се борят със всички сили защото техните майчета ги чакат да ги гушнаттт!! А за останалите бебоци изчакайте пони септимври дее ние ви чакаме не бързайте Wink)))
Да дам отчет по темата с пазаренето платихме направо платихми кошарката. В средата- края на август ще е готова Wink))))) после ще дам линк каква е.
 Хубав ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт