Отговори
# 45
  • Мнения: 177
Да и мен като ме гледат на различни ехографи показва различно и доки потвърди.Но то така или иначе никой не може да ни гарантира конкретна дата,така че.....А аз да попитам как се движите с килограмите? Аз съм +8 засега...

# 46
  • Мнения: 154
Здравейте момичета, и аз да се запиша Wink Днес съм на ЖК и се моля с моето момиченце всичко да е наред.Браво на малкатани Марина, а как се казва другото ни късметче, да са ни живи и здравички късметчетата Wink Нека тази тема е пълна само с хубави нещаи новини.

# 47
  • Мнения: 1 235
Какво съм изтървала? Кое е второто ни бебче? И как е?

# 48
  • София
  • Мнения: 230
Другото бебче се казва Мия-Марина на мама nellyyy. Подробности незнам. Само писа във ФБ, че и нейната принцеса се е родила и е 900гр. Просто предавам инфото от ФБ.
Дано и това ни талисманче се бори и скоро и от тях да научаваме добри новини. Силно стиснати палчета от нас и за двете

# 49
  • Мнения: 172
Момичета имаме си още една принцеса, ще цитирам майката от пост във ФБ, надявам се да няма нищо против:
"Не съм вярвала че точно аз ще напиша нещо подобно, но то пък кой би вярвал подобно нещо... Мия-Марина се роди едва 900гр и в момента се бори за живота си... Не искам нищо друго, освен Бог да ѝ даде сили в тази първа битка!!! Стиснете по едни палци!"

# 50
  • Мнения: 592
Какво съм изтървала? Кое е второто ни бебче? И как е?

 Мия-Марина се роди едва 900гр една мама от форума но е постнала в ФБ-групата

Името на темата е много хубаво  Hug Hug Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 230
Just Smile, Izgrqvashto Slance писали сме по едно и също време

# 52
  • Мнения: 1 235
Още една Марина.   Hug
Много палци и за двете, нашите късметчета, да се оправят  Praynig Praynig Praynig

# 53
  • Мнения: 592
Just Smile, Izgrqvashto Slance писали сме по едно и също време

Да определено Simple Smile Нищо  Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 172
Ох, момичета, пак ми стана много тъжно и се разстроих. Моля се малките принцеси да се преборят за живота си и много скоро да разберем, че са си вкъщи и са добре. Вярвам, че ще се преборят! На майките пожелавам да са силни, много силни, за да усетят малките душици и да черпят сила от тях  Praynig

Пожелавам си останалите бебчета да изчакат и да се родят в 9 месец. Не бързайте мъничета, света навън ще ви изчака.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 287
От почти седмица не бях влизала, защото бях на път, а толкова новини...Заляха ме вълни от емоции, много се развълнувах за мъничките момиченца, които вече се борят на белия свят. Искрено се надявам бързичко да свикнат с новата обстановка и да растат здрави и с късмет  Praynig
Аз вчера бях на ЖК и на мен, както се оказва на много мами, казаха, че бебето е по-голямо за седмиците си. Ние вървим с около 10 дни напред, но докторката каза, че все още е рано да се мисли за смяна на термина. Попитах я дали не трябва да пия някакви лекарства, тъй като последните дни ми е много замаяна главата, но явно е от горещините, защото кръвното ми беше нормално "като за бременна", както се изрази тя. Някоя от вас изпада ли в подобно състояние? А има ли все още мами, които ходят на работа?
П. П. Започвам да ви следя редовно, за да научавам новините покрай Марина и Мия-Марина навреме. Много кураж на семействата и на двете!

# 56
  • Мнения: 175
На мен направо след новината и за Миа-Марина,не ми се коментира нищо.Просто не мога да разбера защо се случва това.Надявам се положението да е по-обнадеждаващо отколкото изглежда и двете мъничета да се преборят.До вчера споделяхме всяко хълцане,всяко ритване,а сега.......се молим за малката душичка.Моля се от сърце за двете мъничета и искам да ги видя здрави и пухкави бебчета,усмихнати и жизнени,прегръщащи майки те си.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  много силна енергия изпращам и на двете майки и Бог да бди над легълцата на малките сърчица  Sad

# 57
  • Мнения: 16
Пожелавам на малките ни душички огромна жажда за живот и на майките им много сила и вяра!Надявам се в най-скоро време да си гушкат малките принцеси и да ни информират само с хубави новини за състоянието на кукличките  Hug Heart Eyes Praynig

# 58
  • Мнения: 924
Здравейте!
Аз не съм ви в групичката във Фейсбук-мисля да се присъединя. Още една мама с изпреварило бебче Sad. Горката, знам много добре как се чувства. Но искам да и вдъхна надежда, че нещата са поправими. Днес ходих пак да питам за малкото ми  съкровище й да и занеса памперси. Казаха, че е добре продължава да диша в "палатка"-една тръба и духа в лицето и е 750 гр. Докторката каза че и изследвали главичката, заключението беше: По-добре отколко очаквах, каквото и да значи това!
Прегръщам силно майката на нашата адашка и искам да и вдъхна много сила и кураж. Ще се моля и за нейното детенце! Дано Бог да пази  децата ни и да няма други подранили бебета!
 txtloves

# 59
  • Мнения: 172
black_pearl_30 пиши съобщение на шантал, за да те добави, групата е тайна.

Общи условия

Активация на акаунт